Zimovanje

  • 1
Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 02:37, Naslov: Zimovanje
Bliži se zima. Uskoro će i zimski raspust. Svake godine sve manje snega pada u nizijama-samo se planinski vrhovi bele!
Prošle zime sam bila na Divčibarama ,planina Maljen ,Srbija. Ove godine ću ići uu Gučevo kod Arandjelovca.Nadam se da će pasti sneg!
Da li planirate zimovanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 05:11, Naslov:
Posto zivim na podrucju gdje su zime jos uvijek ostre i pune snijega, ne odlazimo na zimovanje, vec koristimo vikende. Ako se i desi da dodje do nestasice snijega, koriste se topovi za izradu umjetnog. Na taj nacin skijaska sezona nekad traje i do ozujka. Kod nas su karte prilicno skupe, zbog toga se ljudi radije odluce za skijanje u Austriji ili Italiji. Iako je tako, nasi zimski centri jos uvijek imaju dovoljno jednodnevnih skijasa i vikend posjeta. Za vrijeme zimskih ferija velike su guzve, zbog toga polovica skola koristi raspust naizmjenicno. U prvom tjednu djeca iz jednog djela Slovenije, a u drugom ostali.
Inace, u Sloveniji je vrlo popularno trcanje na skijama, kojeg ljudi koriste kao jedan vid zimske rekreacije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 05:52, Naslov:
Svake godine idemo na Zlatibor. Vazduh je tamo posebno lekovit i priroda fantastična. Međutim, ova do nedavno pitoma planina postaje sve urbanija i moglo bi se reći bezobrazno skupa, pa sve više razmišljam da promenim destinaciju za zimski odmor.
Razmišljam o tome da ove zime odemo na Staru planinu poznatu po Babinom zubu. Ne planiram baš osvajati vrh... Osmeh

...ali se nadam da se i okolo njega može dovoljno uživati...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 12.11.2007, 15:35, Naslov:
Volim Kopaonik, ali bi rado do Slovenije, kazu da u Sloveniji ima dobrih terena za skijanje.
Inace lepo se moze provesti i na nasim planinama, ali malo se nudi za velike pare.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 19.09.2008
Datum unosa: Petak 19.09.2008, 18:55, Naslov:
Vrijeme je da se pocne misliti na zimovanje. Ja toplo preporucujem Jahorrinu. Planina je prelijepa, usluga fantasticna, cijene prihvatljive, domacini vise nego ljubazni. Treba doci i vidjeti.
____________________
peggy[url=http://peggy-jahorina.ba]jahorina[/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 13.01.2009
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 21:14, Naslov:
Ja sam se pre neki dan vratila sa ZLatibora , bilo je super samo malo previse hladno ( - 16 ) Ove godine je bilo mnogo manje ljudi nego inace tako da je mojih 5 dana tamo bilo i previse...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 22:01, Naslov:
Ove godine preskacem zimovanje Tuzna
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 23:02, Naslov:
Na zimovanju nisam bila od obdanista kada smo bili na Divcibarima...Vise volim letovanja...A posto vec tri godine zivimo na Fruskoj gori to vam dodje to,svake zime se osecam kao da sam na zimovanju.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bgd
Broj postova: 2
Reg. datum: 02.01.2009
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 23:34, Naslov:
Jel` neko bio ove godine na Divcibarama?
I ima te li neku preporuku?
Nisam tamo bila 10 i vise godina... a nesto bi otisla makar na produzen vikend...
____________________
Ko svaka zvezda idem kraju svom...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 23:59, Naslov:
Ja sam bila na Divcibarima pre 4 godine...Nije mi bilo lose,a cene su prilicno jeftine
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 09.12.2010
Datum unosa: Cetvrtak 09.12.2010, 00:25, Naslov:
Čujem da se postavljaju nove žičare na Kopu, na Karamanu čak i neke sa šest mesta… A uvodi se i novi sistem za osnežavanje, tako da ni sa snegom neće biti problema. Kada se na to doda da je cena ski pasa 9400 din, i da nema smaranja sa putarinama i dugim putovanjem, ja znam gde ću ići ove zime Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 12.11.2019
Datum unosa: Utorak 12.11.2019, 10:07, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 254
Koliko clanova ima idealna porodica?