Tračevi i tračarenje

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 10:52, Naslov:
U nekom smislu da i ne.
Ako pogledamo u nase PP onda mozemo brzo videti sta je trac, a sta ne Osmeh Recimo da je to moderan oblik tracarenja, nase lovacke price su ipak malo drugacije.
Hehehehe, bilo bi zanimljivo znati koja je ovde primadona u tracanju, sta mislis?

Inace u nasim lovackim pricama pada sve ko pokoseno. Nisi znala to?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 11.12.2007, 00:59, Naslov:
Citat:
Baladi:Znaci muske lovacke price ne spadaju u hvalospeve nego u traceve ??:

Delom mislim da si u pravu, baladi, jer to jesu hvalospevi, ali takve priče uključuju i drugu stranu o kojoj se radi, pa to onda dobija dimenziju trača.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 47
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 21:33, Naslov:
Traceva ima i uvijek ce biti ima tako naroda ljubmorni jedno na drugo da ne podnose da vide drugi narod kad je srecan pa rade na sve nacine da je uniste znam puno naroda oko sebe samo tracaju lazi za mene a sto znam istinu ja a drugi sta pricaju ne zanima me jer dosta sam slusala sad samo sutim a oni koji tracaju neka tracaju samo sebe cine lose ne meni hehe.......
____________________
Igrali smo se ljubavi. Ti varao,ja bolovala. Igrali smo se sudbine. Ti kovao,ja prihvatala. Igrali smo se zivota. Ti zivio,ja umirala. Igrali smo se rastanka. Ti odlazio,a ja plakala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 22:02, Naslov:
Svi tracare pa i ja.Stojim iza svojih reci tako da sto kazem drugima o nekoj osobi to mogu potvrditi i u njenom prisustvu bez problema.
Ustalom vrlo mi je uzak krug prijatelja sa kojima tracarim.
Spletkarenje najvise mrzim i jadan onaj ko me u to uvuce u bilo kom kontekstu Bijem .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 04:42, Naslov:
Normalno da svi tracharimo,to dodje kao normalna "pojava" uz kaficu sa drugaricama,ali bash kao shto kazesh - uvek mogu da stanem iza svojix rechi i kazem isto u prisustvu dotichne osobe ... Spletkarenje necu ni da komentarishem,jednostavno mi je to jako nisko i podlo i da ... verovatno bix iskoristila palicu ... hhahahahhahaha... Osmeh
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 20:20, Naslov:
Posramljena tracarenje me veseli Posramljena svakodnevno mi je potrebna jedna doza Sramni mada tracarim samo sa svoje dvije najbolje prijateljice !? pa je valjda to ok Pitanje? !!! Pitanje? !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 08.10.2008, 18:56, Naslov:
Volim male pozitivne trac partijice,a one negativne su mi strasno Bljak Bljak Bljak ,sta vise reci Pitanje? , Zdravo
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 23:23, Naslov:
Volim po nekad alo sa odredjenim osobama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 09:35, Naslov:
Ja jako ne volim ili strasno mrzim petljanciju u tudje zivote ili zivotne odluke pozdravljam sve sto je nekom dobro a ja kad sredim svoj zivot onda cu se baviti tudjim. Jos jedan razlog zasto ne volim male sredine svi o svakom mora sve da znaju, bas me to nervira.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 10:01, Naslov:
Tracarenje je nekako svima urodjeno,ja bih rekla,i to je deo zivota.Retko nailazim na osobe koje to uopste ne zanima.Ali ipak sve u granici i paziti da se niko ne povredi.
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

krusevac
Broj postova: 440
Reg. datum: 05.03.2009
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 10:08, Naslov:
Ne volim tracarenja ali je izgleda u ljudskoj prirodi da zaviruju u tudje zivote.Dobro je dok je sve to bezazleno,da niko nije povredjen.
____________________
Srecu cine male stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 10:13, Naslov:
Kada cujem da je mene neko ogovarao, onda i ja pocnem tog, jer svi imamo nesto o cemu se moze pricati. Ne kazu dzabe: " Pocisti prvo ispred svoje kuce, pa onda gledaj u tudje!" Pod tracanjem smatram dodavanje necega sto nije bilo i preuvelicavanje.
Kada je brata udario auto, u selu se pricalo da ga je udario traktor, pa sledeci dan su pricali da ga je udario kamion... Ne volim ta preterivanja, ako vec moras da preicas, pricaj onako kako jeste!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 11:48, Naslov:
I ja ponekad tracarim sa drugaricama ali ne pricamo ko se kako obukao ili zasto je neko dobio decaka a ne devojcicu,vec o necijim manama i vrlinama i ne preterujem,jer sve ima granicu!Ali ono pravo tracarenje,ono pravo seosko uvelicavanje mrzim!Zasto ljudi ne mogu da se pozabave svojim zivotima!?Ali nekome je to urodjeno,voli vise trac,nego hleb.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 12:47, Naslov:
U pravu si Andjele,neko je takav rodjen i uziva u tome Ljuta
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 12.05.2009, 13:58, Naslov:
Ili mu je dosadno pa ne zna sta bi pametnije radio nego setkao od jednog do drugog i na svakom mestu imso po nesto da kaze o onom prvom
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 260
Koliko clanova ima idealna porodica?