Moderni očevi

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.04.2009, 13:01, Naslov:
Sta znaci biti moderan otac? Mislim
Ili moderan majka? Mislim
Smatram da u rodeiteljstvu nema modernog...mozes biti dobar roditelj koji je tu za svoju decu i koji ce im u svakom momentu izaci u susret i pomoci kada je najteze ili onaj koji nemoze da se izbori sa situacijom pa pronalazi izlaz na nekj drugoj strani.
Pravi suprug i otac je onaj koji brine o svojoj porodici,koji radi i obezbedjuje ono sto je njoj najpotrebnije...i naravno koji je tu kada njegovoj deci treba podrska i oslonac jer u nekim situacijama majka nemoze sama izneti sav teret vec ima supruga koji ce joj pomoci i podeliti sa njom i lepo i ruzno.
Nisam imala oca i sve ovo sto sam navela jako mi je fallo u zivotu Tuzna
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.04.2009, 14:59, Naslov:
moj muz je prilicno ucestvovao u svemu oko dece, od samog njihovog rodjenja...kad su oboje bili bebe, isao je da radi, pravo sa posla kuci, onda odmah uzimao da pegla pelene i decju odecu, isao u nabavke, izvlacio mene u setnju i da se odmorim malo, organizovao cuvanje dece ponekad, da odemo malo sami negde na kafu ili u soping...kad je sin imao grceve sa tri meseca, nedelju dana ga je nosao na rukama i pevusio mu....veliki Poljubac za mog muza....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 86
Koliko clanova ima idealna porodica?