Rastanci

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 07.01.2008, 21:22, Naslov:
Sa prvim deckom sam raskinula nakon 2,5 godine. Veza nam je bila u krizi, ja sam se ohladila, on je postao agresivni kreten i pijanica. Nisu bile potrebne specijalne reci, video je on i sam da ne stima vise. Jednostavno sam mu rekla da ne mogu vise i cao.

Sa drugim sam bila 4god. 2 puta sam mu rekla da je najbolje da raskinemo jer mislim da vise nije to TO. Ne secam se bas svih detalja ali me je ubedio da probamo ponovo. Rekla sam mu da treceg puta nece biti jer nema smisla nastavljati ako se na svih pola godine desava isto. Nije se puno popravilo, izdesavalo se svasta, neko novi je polako usao u moje srce i evo vec je 2 godine tu Wink Bivsem sam lepo rekla kako jeste, da ga vise ne volim kao pre, da smo upali u monotoniju, da ne moze biti bolje jer ne osecam ono sa pocetka.

Kad si s nekim toliko dugo glupo je ostaviti ga bez objasnjenja. Narocito ako se vidjate svaki dan. Dugujes mu razlog. A ako su u pitanju vezice od po nekoliko dana onda mozes i bez reci da pobegnes Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 07.01.2008, 21:46, Naslov:
Citat:
yust_me: Moze biti diskutabilno, hocu samo da kazem da i bezanje bez reci moze biti odraz nezrelosti...

Nekada su razlozi zbog kojih muskarac odlazi toliko duboki, da je i bilo kakvo objasnjenje suvisno.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 07.01.2008, 23:23, Naslov:
Slazem se Darkic, ali zar ne mislis da i onda muskarac mora ponuditi razloge toj zeni koju ostavlja? Mozda ona nije ni svesna situacije, mozda gresi u necemu a ne vidi. Cesto imamo razlicite poglede na svet pa nam se zelje i ocekivanja ne poklapaju. Mozda ga ona svojim izlivima ljubavi gusi, njemu to smeta a ona misli da je sjajna stvar nekog 20 puta na dan zvati i govoriti mu "Volim te" Osmeh

Eto moj decko luduje za fudbalom i savrsen dan mu je ako ode na derbi a ja bih na stadionu zaspala koliko me to smara. Razliciti smo i mislim da treba reci iskreno. Jer ako ti niko ne ukaze na greske kako onda da se popravis? Wink
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 10:09, Naslov:
Citat:
wooneetza:Ali zar ne mislis da i onda muskarac mora ponuditi razloge toj zeni koju ostavlja? Mozda ona nije ni svesna situacije,...

Ne. Ne mislim. Odgovor si dala sama u nastavku "Mozda ona nije ni svesna situacije,..." - i tu bi morala biti tacka umesto zareza Wink
Ne mogu znati na koji nacin pojedinac razmislja i trazi odgovor. Sam ga u takvom slucaju trazim tako da si postavljam pitanje "Sta bi se moralo desiti da bi ja to napravio?" Probaj Osmeh Zamisli razlicite situacije.
Onaj nastavak i izlivi ljubavi sigurno nisu razlog. Cak i da znaju gusiti (kasnije), ipak imponiraju. U teen godinama decacima imponiraju na nacin da se sa takvim sms-ovima pohvale u svom drustvu recima "e ova je stvarno luda...", pa se tim putem hoce prikazati kao jos veci frajeri. Romanticari cuju kako trava rase... - Ne, zbog toga se ne ostavlja bez reci. To napravite devojke kada saznate Wink U-a, izdaja... hehehhee

Razmisljaj i u tom pravcu: pravi muskarac ponekad nesto jednostavno mora napraviti bez reci.



____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 11:06, Naslov:
Ih bre Darkic kako si ti neki tezak covek Osmeh Lepo kazem da mozda ona nije ni svesna situacije pa moze da razmislja godinama i da opet ne dodje do zakljucka sta ti je smetalo kod nje.
Na prethodnoj strani just_me je to isto pitala pa si joj rekao da mozda nije greska kod NJE nego kod njega. Kako onda da znamo ako nam se ne kaze?!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 12:35, Naslov:
Ih bre Vuno, lepo ti kazem na koji naci trazi odgovor a ti brines za moje kilograme Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 12:58, Naslov:
Moram da se brinem! Kako ces naci curu ako se podgojis? Tralalalala
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:04, Naslov:
Ne brini Vuno,za sljedeci Bozic cemo onda Darketinu da jedemo :-D :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:09, Naslov:
Uh uuuhhh to mi reci! Kad ga bocnemo viljuskom a mast samo curi.... onda umocimo lebac..... Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:13, Naslov:
Sada cu vas prijaviti Darstellerini kakve ste. Unistavate joj temu i jos imate kanibalske tenzije, cccc Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:14, Naslov:
Nja nja,jesi cinkarosh... uostalom,Vuna je moderator ovdje...ona ce da obrise sve,pa ces da ispadnes bezveze Dark,samo da znas :-P

Jao Vunooo da,a kozica ona hrskaaa....malko zasolimo...njam njam
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:20, Naslov:
Ne samo da cu da obrisem nase nego cu i njegove postove da prepravim Tralalalala

Auuuu kozicaa.... pa jos jabuka u ustima... njamac! Da ti ostavim uvce?
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:22, Naslov:
pleaseeee :-P da ga gricnem kad ogladnim :-D

A kad se najedemo,samo cemo da odemo,valjda ce znati zasto smo otisle Bljak
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 13:28, Naslov:
Ne preostaje mi drugo nego da se branim sutnjom Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 08.01.2008, 14:36, Naslov:
Dark, oprosti im, mora da su postile pre ovih praznika, pa im se otvorio apeteit Osmeh

Inače, kad su ti "ćutljivi" razlazi u ptanju, nisam baš ekspert, jer sam retko imala posla sa ćutolozima. Osmeh
Pretpostavljam da razlog može u nekoj vezi toliko narasti, pa je onda pitanje trenutka ko će spustiti zavesu. Ne mora se onda o tome ni pričati. Ako duboko razumevanje prati celu vezu, onda prati i razlaz. O površnim vezama i vezicama ne bih ni da pričam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Sreda 09.01.2008, 17:59, Naslov:
Te veze s razumevanjem, to je za pametne ljude, Darst. Velika vecina ne funkcionise tako. Idu kroz vezu tako sto povrsno zagrebu i sebe i onog s kim su, pa se posle cude sta se desilo.
Ako dvoje ozbiljno razgovaraju dok vezu grade, upoznaju se toliko da im je jasno šta onom drugom može da smeta. Ako nas taj neko direktno udari bas u slabu tacku, sigurno to nije slucajno. Znao je gde smo osetljivi i to iskoristio. Sta tu ima vise da se prica. Pitanje je samo to da li ces uzvratiti ili samo otici.
Veze s velikim problemom isto tako mogu da se zavrse, to su one unapred nemoguce veze, kad su ljudi zauzeti, i u drugim vezama, pokusaju nesto, vide da ne ide, pa se razidju, veze na daljinu i sl.
Prevare isto, sta imas da pitas ako si nesto video.
Ima i cudaka kojima dune da odu. To je ona prica kad muz ode po cigare i nikad se vise ne vrati. Kupio ih na Novom Zelandu. Osmeh Ili ti klinacki fazoni, idem ja, pa nek se malo misli, mnogo sam frajer zbog tog...
Moze da se desi da covek pomisli da ce se njegov razlog za kraj drugoj strani uciniti kao nevazan ili resiv, da ce rasprave potrajati, a on je vec resio da ode, i nece da tegli sve to. Onda ljudi pribegavaju da kazu fraze koje je venus pominjao ili jednostavno odu da se ne bi natezali.
Nabrojao sam puno primera, ali ipak mislim da i pri razlazu treba voditi racuna da svako tu zadrzi svoje dostojanstvo. Onom koji je ostavljen sujeta je vec poljuljana, pa bar nek zna zasto je ostavljen, ako vec sam nije skapirao...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.07.2007
Datum unosa: Utorak 08.04.2008, 23:25, Naslov:
Bila sam u dugoj vezi,planirali smo mnogo stvari za buducnost izmedju ostalog i brak,cekalo se samo moje da,a onda ja pocinjem da shvatam da jos to ne zelim,pocinjem nekako da se hladim,susreti su postajali sve redji i raskid iznenada.......veoma tesko je to podneo,pravio mi je mnoge neprijatne scene da sam se ja pitala da li je to onaj covek sa kojim sam provela tolike godine.............

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 12:57, Naslov:
Ja sam raskinula vezu u kojoj sam bila dve godine,ziveli smo zajedno,imali velike planove ali jednostavno stvari su krenule naopako.Ja sam se probudila pored njega jedno jutro i zapitala se ko je ta osoba pored mene,nisam ga prepoznala.Od tada je krenulo mucenje,radi mira u kuci glumila sam da je sve ok,cutala a onda jedno vece mi je pukao film i raskinula sam.Osetila sam veliko olaksanje i sada cekam da se on iseli iz stana.Trenutno imam mnogo cudan osecaj,pricamo,smejemo se ali smo svesni da je kraj......jednostavno to vise nije to,sada zalim za tim sto se na ovaj korak nisam odlucila mnogo ranije.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

brig
Broj postova: 11
Reg. datum: 05.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 16:45, Naslov:
Zasto patiti za necim sto je proslo??Zivot ide dalje,glavu goreee!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 08:17, Naslov:
Citam ove postove i skoro svuda nailazim na komentar "Nije to bilo to kao na pocetku..."....meni je to malo nepravedno iz razloga sto nikada ni jedna veza ili brak ne moze biti kao na pocetku jer smo na pocetku svi zaludjeni i zaljubljeni i ne razmisljamo o problemima koje donosi zivot...
Moji raskidi su bili bas razliciti....u pocetku(dok sam bila mlada i "neukusna')bilo mi je bas frka da raskinem sa nekim.Jednostavno nisam htela da ga povredim...
Sa prvim deckom sam bila 4 godine,skolska ljubav...raskinuli smo vrlo burno,ali posle mucenja od pola godine i teranja inata jedno drugom jer smo smatrali da je onaj drugi kriv zato sto je veza u krizi...eee sad bi drugacije,ali mladost-ludost.
Sa drugim deckom...he he....on je mene ostavio i to preko telefona.Uzas....posle smo se pomirili i posle nekih 6 meseci jednostavno smo prestali da se cujemo i vidjamo.Doduse to je bila veza na daljinu pa smo se tako "pogubili"....da bi posle deset godina dosao ispred moje kuce da me trazi i da mi se izvini sto je tako nestao bez traga...Vrlo srecna...uvek dodje maca na vratanca.
Sa poslednjim "deckom"...uh....muka mi je da spominjem.Mislim da vecina ovde zna kako i sta....ja sam njega ostavila ali posle godinu dana uzasne psihicke torture,laganja,pravljenja budalom...i da ne spominjem cega sve jos...to mi je bio najtezi i najbolniji period zivota koji ne verujem da cu ikada moci da zaboravim.Ali zivot ide dallje...trebalo mi je mnogo snage da posle deset godina prekinem nesto ali imala sam jako dobar razlog.
Obicno nisam osoba koja tako lako prekida...bilo da su veze u pitanju ili prijateljstva.Uvek trazim i najmanju nadu ili razlog da popravim odnos.Naravno ako to isto zeli i druga strana.Zato mi je cudna recenica "Nije to bilo to kao na pocetku..."
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 254
Koliko clanova ima idealna porodica?