Koja kola vozite?

Broj postova: 25
Reg. datum: 02.01.2008
Datum unosa: Sreda 02.01.2008, 19:40, Naslov: Koja kola vozite?
Videla sam da vec postoji tema o putovanjima atomobilom. Ja bih ipak da vas pitam: koja kola vozite, da li ste dobar vozac i iz kog puta ste polozili vozacki ispit? Da li su kola za vas statusni simbol ili potreba? Da li ste u situaciji da menjate automobile ili ste verni nekoj sklopociji?Osmeh
Ako smatrate da je tema suvisna, brisite.Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Sreda 02.01.2008, 23:50, Naslov:
Izgleda si ti prilicno radoznala just_me Osmeh Koliko si pitanja postavila odjednom. Osmeh
Al polako cemo voziti, pa cemo usput i odgovarati.
Elem, pomenuo bi mog starog Golf-a. On je vredan toga jer me je podnosio dok sam divljao kroz mladost. Svasta je tu bilo, stizao sam s njim i gde treba i gde mozda nije trebalo da stignem, al sam stizao ziv i zdrav jer me je sluzio bogovski. Puno je uspomena vezano bas za taj auto, pa mi je bas nekako bilo nelagodno kad sam ga prodao. Sad vozim neki drugi, ali sad automobile dozivljavam kao jednostavnu potrebu, pa mi nije problem da zamenim auto, ako mi se nesto drugo pokaze kao bolje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 01:17, Naslov:
Hehehehe, yust_me Osmeh

Prvo da ti pozelim dobrodoslicu i sve ono sto si u ovim prvim satima ove godine cula barem sto puta Wink
Posto sam na ta pitanja vec odgovorio na onoj spominjanoj temi, ne bi sada da se kopiram. A da li sam dobar ili los vozac, hehehe, malo mi je rano. Ako izadjem ziv iz saobracaja i dozivim stotu, napisat cu knjigu Osmeh

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 09:10, Naslov:
Zdravo just_me,
Evo ovako, vozim svoja kola, ali ponekad i tudja. Da li sam dobar vozac, ja mislim da jesam. Kola mi nisu statusni simbol, ali i te kako znaci da je stabilna, sigurna,komforna, ekonomicna i brzaWink
Za mene je i te kako vazan dizajn jer volim lepe stvari, tako na primer, jos od malena volim BMW, ali vozim malko skromniji auto sa Istoka. I Peugeot 407 ima dobar dizajn, a Audi, Reno, Citroen, nikako me ne privlace.
Toliko volim da vozim, da mi ponekad kao terapija za opustanje, dodje brza voznja autoputem (naravno na praznom autoputu Wink)
Za Camel Trophy, nemam partnera, a ni auto za lupanje Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 09:19, Naslov:
Divaaan,ma gdje Audi da te ne privlaci? :-( :-(
Sta mislis jedan ovakav slatkis Q7 da imas u voznom parku? :-D


Ja na jesen cekam svoj prvi vlastiti autic... (rece ovo,i zlobno protrlja rucicama ) Osmeh Osmeh
Bice ili Peugot 307 ili neki talijancic.
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 09:56, Naslov:
E sunci, bas taj lepotancic, je lepotancic i nista vise, kad bi se morao dokazati i pokazati kao pravi muskarac, da te izvuce iz nezgodne situacije, videla bi da je samo lep, skup, mozda siguran i stabilan, ali nije KOMFORAN, nije EKONOMICAN. Znaci otpada.
Drzi se Japanaca ili Korejaca, imaju duzu garanciju, i izdrzljiviji su.....
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 10:00, Naslov:
Pa ne bih bas rekao, Divan. Ako mislis na kosooke, istina je, imaju duuuugu historiju, dok su im automobili copy paste zapada Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 10:02, Naslov:
Eto, garant vozis Evropske automobile, a nikad nisi probao JapanskeVrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 10:05, Naslov:
Tu i tamo znam biti i gentlemen Osmeh (Ops, procitao sam Japanke)
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 10:07, Naslov:
Ih,ne znam Divan,kad "kosooki" budu vozili naseg Jugu :-D onda cu i ja njihova auta.
+ svi drzavnici voze Mercedese i Audije,kad mogu oni,sto ne mozemo i mi? :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 10:26, Naslov:
Dobro si procitao, bio je to lapsus. Moram paziti sta pisem, sve mi nekako izvrcete reci Wink
A kad Nemci budu vozili Jugo, tad cu i ja kupiti preskupi Audi. Imala sam na raspolaganju Audi, od koga sam se posle voznje osecala umornom. Jako je bio ekonomican, trosio je samo 5 litara na 100 km, ali kostao je oko 25000eura-koja jeftinoca? Vrlo srecna
Ma nema veze, sve je stvar ukusa i principa. Ne razumem zasto bih morala platiti VISOOOKU cenu, za auto koji ce mi i onako izgrebati ispred zgrade, pokusati da ga ukradu i da ga slupaju na parkingu. Zasto kad mogu lepo i prakticno voziti jeftinija kola, i nece me mnogo boleti dusa kad je budem kroz par godina prodala.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 02.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 11:34, Naslov:
Hehe DarkDude, nema frke, ako zelim da saznam koja kola vozis, naci cu u onoj temi, neces mi pobeci.Osmeh. Kod mene je trenutno aktuelno polaganje vozackog ispita, pa me zato zanima sve sto sam pitala. A ako je neko od gospode raspolozen da me dodatno poducava voznji, bila bih zahvalna. HaHahahaha
Hvala na dobrodoslici.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 11:52, Naslov:
Heheheh, just_me, ti izgleda držiš do one predrasude da su muškarci bolji vozači, pa samo od gospode tražiš savete? Osmeh
Ja nisam vozač, samo sam zavirila u temu, jer vožnju ipak volim Osmeh
Dobrodošlica i od mene. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 02.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 11:57, Naslov:
Mislim da ipak jesu bolji vozaci, bar u proseku.
Hvala i tebi na dobrodoslici DarstellerinaOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 11:59, Naslov:
Just_me...to je samo "navikano" tako,da su oni bolji vozaci od nas :-D isto tako prave i vise prekrsaja,i problema na cesti,dok smire svoje hormone. ;-)
Samo ti polozi i prikljuci se dzungli,pa ces da vidis ko kosi a ko vodu nosi. :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 12:06, Naslov:
Tacno, slazem se.........
Mi se kao zene ne mozemo fokusirati samo na jedno nesto i mozda imamo malih problema sa orijentacijom pri parkiranju,ali samo dok se ne uhodamo...
A vezbanjem se sve vestine usavrsavaju Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 12:17, Naslov:
Hehehe...ja sam samo jednom " malo" slupala auto, desni blatobran, ali smo oboje bili krivi pa je sve prošlo ok ....i samo jednom platila kaznu za prebrzu vožnju....a vozim od svoje 18-te , znači preko 20 godina....Položila sam sve od prve i testove i vožnju što i nije bilo tako teško s obzirom da je moj deda po ocu bio profesionalni vozač i vozio sve od motora do kamiona i autobusa....pa je u njegovom dvorištu uvek bio ceo vozni park. Mi , unuci smo odmah nakon prvih koraka , prvo sedeli dedi u krilu i vozili po velikom dvorištu ...a onda sami učili da uteramo auto u garažu ( a bogami i kamion....) ili vozili po nekom poljskom putu uz pratnju dede, tate.... Jednom smo brat i ja ( on je tada imao 9 a ja 13 godina ) sami uzeli starog tatinog fiata 1300 i vozili ga uz kanal dok su roditelji pekli roštilj na izletu. U pokušaju da okrenemo auto na uskom putu, umalo nismo sleteli u kanal....Danas vozim oprezno kad vozim decu...ali kad sam sama , prilično volim da mu dam po gasu....Deda me je (dok je bio živ) uvek zvao Fandjo....ne znam zašto...hehehe...

A, da odgovorim i na pitanje , vozim renault 11 ili kadet kockicu ( sredjena na plin..)-šta stignem....

]-ovakav samo metalik svetlo plav.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 12:30, Naslov:
Pa hajde Maculi,ko to jos ne "cvrkne" auto za vozackog vijeka? ;-)
I ja sam kao mala sa tatom furala po vojvodjanskoj ravnici...tu barem rucna ne treba hehe...
Po meni zene,kada poloze mogu da se svrstaju u par kategorija:
One koje nikada vise volan nece uzeti u ruke,zbog nekih vlastitih strahova.
One koje ce cijeli zivot,bez obzira na relaciju voziti 60 km/h,i nece se upustati u zapetljani saobracaj vecih gradova.
I trece koje se ne boje izazova,koje jako vole da voze,i nije ih strah da stisnu gas do daske.
:-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 12:43, Naslov:
Citat:
Sunshine:I trece koje se ne boje izazova,koje jako vole da voze,i nije ih strah da stisnu gas do daske.
I dan danas sam ostala ista što se vožnje tiče....samo je sve teže naći saputnike koji su raspoloženi da se voze...hehehe....
Joj, gde me nadje Sun!!! Nekada sam umela da potrpam celo društvo u auto i da uveče zapalimo gde nas srce povuče....samo da bi popili kafu u nekom drugom gradu ...a nije bilo strano ni da se pasoši stave u torbe i pravac Budimpešta...onako na prvu loptu...i bez posebnog dogovaranja...Nikakav šoping , samo čist provod i uživanje u vožnji, druženju, drugom mestu...I dan danas sam ostala ista i uživam u vožnji...samo je sve teže naći saputnike koji će tako bez nekog velikog dogovaranja sesti u auto i izaći negde i uživati u vožnji....Benzin mi ušao u krv i ne izlazi tako lako... Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 14:19, Naslov:
Sun, dobra ti je ona podela medju zenama vozacicamaOsmeh, ja spadam u drugu grupuOsmeh, a sledeceg vikenda imam jednu vrstu vatrenog krstenja, vec sam ti to poverila, pa mi kao dobra soferka drzi fige HaHahahaha .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 258
Koliko clanova ima idealna porodica?