Odnosi sa ljudima

  • 1
Broj postova: 30
Reg. datum: 15.07.2008
Datum unosa: Petak 18.07.2008, 12:55, Naslov: odnsi sa ljudima
Ja stvarno ne znam da li iko ima problema u komunikaciji..?? Mir Imala sam par neprijatnosti sa vrsnjacima i sada nikako sa ovoreno popricam sa nekim.Sve se svodi na da,ne,pa razmisli o tome,dobra ideja..nikako da se cije moj stav ili neko neslaganje.Ne znam sta da radim,prosto mislim da sam se malo razocarala u ljude i ne zelim da pricam,tj.da ulazim u polemiku.IQ mi je iznad proseka (radila sam test kod psihologa) ali izgleda da ja sama ne mislim tako. Sramni Ne znam u cemu je moj problem...Dajte vase misljenje bice od koristi.Pozzz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 11.04.2008
Datum unosa: Nedelja 20.07.2008, 16:19, Naslov:
Mislim da su savremena sredstva komunikacije generalno dovela do lose komunikacije... Ljudi su se otudjili jedni od drugih,tesko se otvaraju jer se plase da ce biti povredjeni, ismejani ili sl... IQ nema veze sa tim da li ljudi zele da pricaju ili ne....rekla bih da se on vise vezuje za to sta ti ljudi sa kojima zelis da komuniciras ili komuniciras govore...kakva su im razmisljanja, pogledi na zivot, stavovi...
Ako bas zelis da cujes sta neko misli o necemu pokusaj da provociras... mozda ti i upali...
pozz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 15.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 21.07.2008, 10:04, Naslov:
hmm...zanimljivo.Svidja mi se ovo sa provociranjem,mada sam losa u tome i nemam obicaj to da radim ali pokusacu...ma treba covek da se opusti pa kud puklo da puklo.Hvala na odgovoru,pozz.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 178
Koliko clanova ima idealna porodica?