Oriflame

Beograd
Broj postova: 7
Reg. datum: 16.02.2010
Datum unosa: Subota 20.02.2010, 16:45, Naslov:
ja sam njihov clan. zadovoljna sam kozmetikom. i super je kada radis, uvek dobijas poklone. pa dame, koje imate viska vremena, ili barem ambicije, javite mi se, da radimo zajedno.. bicete zadovoljne.. ja verujte jesam.. necete se pokajati.. kriwokapicjasmina@yahoo.com Noktici

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 29.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 25.10.2010, 14:17, Naslov:
njihovi proizvodi su ok...mada uglavnom kod njih kupijem sjajeve za usne i olovke za oci i senke za oci...
____________________
looking in your eyes is where i see my life..<3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 16.08.2011
Datum unosa: Utorak 16.08.2011, 19:34, Naslov:
Drage moje djevojke i gospodje,nazalost malo je stvari koje u Oriflameu valjaju.Ne samo da ne valja Oriflame,koji nam se je prodao pod ''prirodnu kozmetiku'',a sta je u njemu prirodno,ja zbilja ne znam,ne valja nijedna druga kozmetika koja nam je samo tako izreklamirana na tv-u po cijelom svijetu.Danas sam se tako dobro informirala,vezano za sastave krema itd,doslo mi je da zaplacem.Zato MOLIM VAS,hvatajte se NATUR KOZMETIKE,npr ALVERDE je jedna od boljih,a cijena je i vise nego prihvatljiva.Mada postoje i mnoge druge kao sto suVrlo srecnar.Hauschka, Lavera, Logona, Sante, Primavera i Weleda.Ali ono sto je najbitnije kod NATUR proizvoda,jeste da pise na njima ''Ecocert'' ili BDIH. Ecocert vam je dokaz da je prizvod prosao sistem kontrole i sertifikacije organske proizvodnje bez upotrebe hemije. Sertifikat BDIH je garancija prirodnog porekla, kvaliteta i neškodljivosti proizvoda. Vjerujte mi da sam se danas razocarala u onu narodnu poslovicu: '' ko ne zna sta valja,zna sta je skupo''. Lijep pozdrav iz Austrije Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 17.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 21:02, Naslov:
Postovani,

Sve istinite informacije u vezi ORIFLAME kozmetike mozete saznati od ljudi koji su u kompaniji od samog pocetka njihovog rada u Srbiji.

http://my.oriflame.rs/oriflameserbia

ORIFLAME Vam nudi drugaciji nacin zivota, a sada je pravo vreme da ga promenite. Zivot je kratak i nema smisla zatvarati oci pred pogodnim poslovnim prilikama.

Zabavite se i zaradite. Mogucnosti su neogranicene...

Sve informacije putem maila: oriflame.serbia@yahoo.com ili FB stranice http://www.facebook.com/pages/Oriflame-kozmetika/279510635418609?sk=app_174225559282949

____________________
http://my.oriflame.rs/oriflameserbia

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 23:31, Naslov:
Ja se osobno ne mogu sloziti s tim da je samo skupo dobro...Po zanimanju sam make up artist i znam da skup make up ne mora garantirati i kvalitetu proizvoda,.:Sto se tice supstanci koji se nalaze u kozmetickim proizvodima oni su gotovo u svim slucajima jednaki dok je sve ostalo dobar marketinski trik za sto bolju prodaju..Bitno je znati koristiti kozmetiku,ne pretjerivati i naravno svako vece detaljno otkloniti make up ( na tome ne treba stedjeti ) ..Osobama sa problematicnom kozom namjenjena je ta kozmetika koju se moze kupiti u svakoj boljoj ljekarni,dok je naravnoi dokazano da svi ostali tipovi koze u vecini slucajeva dobro podnese i svima dobro poznate marke sminke..Sto se Oriflema tice ja sam apsolutno nezadovoljna njihovom ponudom,..produkti im nisu realno prikazani..rezultat sminkanja nikad s narucenim artiklima nece biti jednak kao na slici jer to ipak rade profesionalci i photoshop.. Osmeh Radila sam modele za Avon pa imam nesto iskustva..Primjera radi..isprobala sam dnevnu kremu renomiranog imena i nakon dva dana zavrsila sa dermatitisom oko ociju koji sam lijecila skoro tri mjeseca od alergijske reakcije na tu veoma skupu kremicu...Skupo za mene vise ne znaci i dobro Tralalalala ....Naravno ima i izuzetaka na kojima ne bi nikad stedila Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 23:35, Naslov:
I da krema nije bila iz Oriflema...hehehe da se ne bi zamjerila nekome Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 15:12, Naslov:
Koristim puno toga od tusiranja do sminke i prilicno sam zadovoljna, a i sama sam po malo aktivna.. Piling za telo, od kafe je fantastican.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 71
Koliko clanova ima idealna porodica?