Eucerin kozmetika

  • 1
Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 29.08.2008
Datum unosa: Petak 29.08.2008, 19:56, Naslov: Eucerin kozmetika
Da li je neko koristio ovu kozmetiku i kakva su vam iskustva sa njom?
Ja sam pre tri dana kupila jednu kremu, za normalnu i suvu kožu, i iako je u pitanju mali vremenski period, primetila sam da mi je lice već lepše, izuzetno lepo hidrira. Inače, imam 26 godina pa sam, pošto mi je rano za antiride, a pojavljuju mi se prve borice ispod očiju, htela da nađem neku hidrantnu kremu za lice.
Da li je možda neko koristio i druge njihove preparate? Da znam da li da im ostanem verna... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Subota 30.08.2008, 23:42, Naslov:
Koristim Eucerin kozmetiku i prezadovoljna sam. Konkretno Q10. Medjutim, vrlo je individualno sta kome prija. Nekom i najobicnija Nivea "vrsi posao", a meni je lice tek sa Eucerinom "zivnulo".
Inace jako mi prija i jekoderm, tj Jekovit (lepse mirise), a posebno od pre mesec dana nov recept kreme za izuzetno osetljivu kozu: pomesaj malo jekovita i pantenol masti na prstu i namazi se - rezultat neocekivan. To mi je inace preporucila pedijatar moga sina kad sam joj se pozalila da ima uzasno osetljivu kozu i da mu nijedna krema ne pomaze...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.10.2008, 15:30, Naslov:
Eucerin je dobra kozmetika ako je nabavljas u inostranstvu a ako je ovde nabavljas mnogima je napravila probleme sa kozom.Ja je inace ne koristim jer i ona vrsi testiranja na zivotinjama.kao sminker radim i negu lica i preporucila bih ti kozmetiku artistry.Ja koristim njihovu dnevnu i nocnu kremu,tonik i mleko,imam 36 godina i nigde bore.Kozmetika im je odlicna i koristi je Sandra Bulock i Tina Turner
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 23:37, Naslov:
Ja od nedavno koristim Eucerin. Kao dnevnu uzela sam za normalnu i mesovitu kozu, a za noc Q10 uz to sam i uzela Q10 antirid. Imam 27god i mislim da je bolje da preduhitrim borice koje su pocele oko ociju.
A iskreno sam vrlo zadovoljna dnevno Hidro Balance kremom, stvarno mi je koza postala lepsa, cistija, dobila neki tonus.
Od Eucerina koristim jos i LIp Blam u tubici....nema boljeg sredstva za ispucala usta od ovog. Casnu rec dajem...prezadovoljna sam. Sreca Usne su meke,ne stvara 'zavisnost' kao Labelo da cesto mazes. Za kratko vreme oporavi i najispucalije usne! :
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 05.10.2008, 00:07, Naslov:
Hvala na predlozima.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 22:07, Naslov:
Odlicna kozmetka, koristim nekoliko eucerinovih proizvoda i veoma sam zadovoljna!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

France
Broj postova: 25
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 10.01.2009, 23:40, Naslov:
Odlicna kozmetika, ja koristim kremu za ruke koja u sastavu ima ureu, i stvarno je super za ove zimske dane.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 11.01.2009, 14:54, Naslov:
Nisam koristila....
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 257
Koliko clanova ima idealna porodica?