Da li ste''hladovina'' ili ''vatra''

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 22:36, Naslov: Da li ste''hladovina'' ili ''vatra''
Da li brzo planete i sve oterate do djavola ili zadrzite u sebi.
Koliko je tesko ili lako zadrzati i ne reci ili reci svoje misljenje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 04:39, Naslov:
Uhhh...ja sam jako impulsivna i planem u trnutku,ali se isto tako i smirim...ali dok prodje taj "trenutak" ... :s Ponekad uspem da se iskontrolishem,radim na tome,ali nekad ne mogu ... Postoje stvari koje mogu da me izvedu iz takta za momenat,a na neke ne reagujem tako ... Sve u svemu,pre sam "vatra" ... Shkorpije uvek kazu shta misle , direktno ... a ja sam dupla shkorpija,pa prosudi sama... Osmeh Tralalalala
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 05.09.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 15:21, Naslov:
Eh, zavisi kako kad.. od situacije.. uglavnom planem i bez razmisljanja izgovorim hiljadu stvari zbog kojih mi posle bude krivo, ali nije da se kajem.. to je i neg. i poz. osobina jer kad bih cutala verovatno bi me gazili.. nikad ne dam na sebe.. svesna sam svojih mana ali ih ne otkrivam lako. Kada se svadjam, to bude do suza i na kraju uvek po..... i odem..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 16:41, Naslov:
Ma najbolje je izbaciti iz sebe sve sto te muci.Ja svima hladno precutim i onda u mojoj glavi ludnica. Ali kome jednom dam crveni karton taj je kod mene zavrsio za sva vremena.Znaci pustim te da mi skaces po zivcima 1000 puta ali 1001 put Crveni karton

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 05.09.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 19:29, Naslov:
D, miss o, to ti je dobra osobina.. ja bih volela da sam takva.. brzo planem, ali brzo i lako oprostim.. nisam jaka sto se toga tice
Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 22:31, Naslov:
Pa da i ja mislim ,mada me mnogi onda dozive kao baksuza a ja to ustvari nisam. Place
Ja sam stvarno tolerantna i strpljiva ali sta ces das nekom saku a on bi hteo celu ruku.
Samo briga mene za njihovo misljenje kad su kod mene otpisani,moze da misle sta hoce.
Bitno mi je misljenje meni dragih osoba a one dobro znaju kakva sam ja i da za prijatelje dajem maximum. Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 9
Reg. datum: 05.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 08.09.2008, 19:14, Naslov:
Ma samo napred... mislim da je za dosta stvari kriva losa komunikacija izmedju ljudi... nismo previse otvoreni jedni prema drugima i onda se desava sta se desava.. dolazi do nerazjasnjenih situacija.. nekako su ljudi mnogo zatvoreni, pa i ja..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 08.10.2008, 18:49, Naslov:
Ni vatra,ni hladovina,ja sam ti zlatna sredina.Umem i tako i onako,umem ti draga,svakako Zdravo od Zlocica
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 23:25, Naslov:
i jedno i drugo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 10:32, Naslov:
Ja sam vatra bez razmišljanja.Svakome sve kažem u lice u posljednje vrijeme,pa šta bude.Ali vidim da je to dobro,jer sam imala situacija i kad sam ćutala pa sam prolazila gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 12:01, Naslov:
ja bi bas voljela da sam vatra,pa da mogu ljudima sve sasut u lice!
nazalost hladovina sam,a ne valja to...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 12:01, Naslov:
Hladovina!
Mada, kad se bas zagreje, onda sam gora od vulkana!

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 03:25, Naslov:
Najvise na svetu bih volela da sam hladna kao led,da me nista i niko ne dotice,da sam totalna flegma...
Nazalost realnost je malo drugacija,pa sve sto cu reci je...da jesam VATRA Tuzna
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 08:39, Naslov:
Uopšte nisam hladna ni u kom slučaju, i to zna mnogo puta da me nervira.Planem veoma brzo i na sve odgovaram.Ne mogu prećutati mada bi često trebala.Tipičan sam ovan. Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 09:22, Naslov:
Sve isto kao što je Micana napisala, samo što sam ja jarac! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 13:52, Naslov:
Po prirodi sam vatra,ali sam kroz zivot naucila da tu vatru ne treba uvek upotrebiti,dobro je ponekad malo politi vodom.Ukoliko dozvolim vatri da se prosiri,zahvati i ono sto ne treba,pa mogu biti nesagledive posledice.Izgori i ono sto nije trebalo.Zato polako gasim tu vatru u sebi ,a upotrebim samo jedan malo deo onda kada stvarno treba Ljut sam Ljut sam Ljut sam
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 14:07, Naslov:
zavisi ,od situacije,al neka sredina sam ,opet kazem zavisi,al ko me jednom ujede za srsrce ,taj je zavrsio samnom Durilica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 23:17, Naslov:
Ne znam sta bih rekla za sebe,mislim da sam i jedno i drugo,uglavnom se trudim kontrolirati sto mi uspeva,nekad omanem,ali opet sve zavisi od situacije....u zivotu sam dozivela jako ruznih i bolnih stvari pa nije ni cudo sto sam ponekad Zlocica
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 23:28, Naslov:
o, i ja sam u 2007. preturila tako gadne stvari preko svojih ledja,..pa mi je onda trebalo da shvatim zasto, pa sam, sva sreca, naisla na jednu knjigu, koja se zove - sve se desava sa razlogom od mire kirsenbaum, ..i tako , sve sto ti se desi je u stvari neka jako vazna lekcija u kojoj nekako moras da nadjes dobro, a koje je samo za tebe bitno..ne znam da li sam uspela bas da ti objasnim. knjiga je fenomenalna i ba r sam uspela prilicno da se promenim, odnosno da promenim nacin razmisljanja.volela bih kad bih sebe mogla da svrstam u zlatnu sredinu, ali jos uvek pripadam strani vatre...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.01.2009, 23:50, Naslov:
To je dobro,mogla bih da potrazim tu knjigu,mada meni nije u pitanju jedna godina,to je jako dug period,sad sam konacno stala na svoje noge i sve to ima svoj razlog a moglo je da bude i drugacije da sam vise razmisljala,ali sta je, tu je mora se ici napred.... Zdravo
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 116
Koliko clanova ima idealna porodica?