Svekar,svekrva ili oboje

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 23:27, Naslov:
ja na zalost nema ni svekra ni svekrvu vec 5 god.zivela sam u zajednici 8 godina sa njima i deverom i jetrvom.iskreno ne bih preporucila zajednicu nikom ako se ima mogucnosti za samostalni zivot

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 29.06.2009, 13:30, Naslov:
Lolicicak, kod mene je situacija bila slicna kao tvoja. Jos pre nego smo se vencali odnos sa svekrom i svekrvom se pokvario. Tako da ni dana nismo ziveli u zajednici, ALI IPAK ni dan moga braka ne prodje a da nam neko od njih ne pokvari raspolozenje,ili ne izazove svadju!
Sve zavisi kakav je stav tvog dragog. Ali ne bih da te obeshrabrim sto cu ti reci da, kada imas posla sa losim ljudima, ni to sto ne zivite zajedeno ti nece 100% obezbediti mir. Naravno, kada ste u zajednici onda je to mnogo drasticnije i konkretno JA bih U ZAJEDNICI sa njima ovakvima, odavno bila razvedena!
Pricaj puno sa svojim buducim muzicem. Mora da zna da ce ON biti taj koji ce im odrediti kako da se ponasaju i da te ne maltretiraju... I to pricaj sada, PRE nego sto dobijes blazenu titulu snaje.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 29.06.2009, 13:34, Naslov:
Dijadema je u pravu,a ON treba biti taj koji ce sve da drzi pod kontrolom,da ne dopusti da vam se ni vasi a ni njegovi ne mesaju u brak,a ni vi ne treba da ujedate,sve prepustite njemu,jer kako bude u pocetku,tako ce biti do kraja Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 29.06.2009, 14:06, Naslov:
Eh, pa Dankic... to sto si rekla " kako bude u pocetku, tako ce biti do kraja", za Lolicicak i mene bas nije neka uteha Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 06:04, Naslov:
zivimo sami daleko od sviju Osmeh dodju nam ponekad moji na dan dva, dodje nam i ponekad njegova mama na (najavi jednu) dvije tri sedmice.

a to s tim "slazemo li se". onako. moze sigurno bit i gore, ali i bolje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 22:00, Naslov:
NAJBOLJE JE ZIVJETI ODVOJENO Ideja

hehehe..naravno nemaju svi tu mogucnost ali mislim da je to jedini izlaz...Ja se sad trudim da se preselimo cak i u drugu zemlju...mislim da cu tek tada udahnuti punim plucima Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:41, Naslov:
Nije ni moja zlatna da znas,niti svekar!
Imam tu srecu da zive 700 km dalje!
Inace Lud Lud
Ko sto si i sama rekla, postavila si se u pocetku pogresno...
Nista ne brini i ja sam Vrlo srecna
A koliko god si dobar,opet nista!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:44, Naslov:
Ja ne znam kako da se postavim. Ubrzo se udajem i idem u zajednicu a uvijek sam bila protiv nje i znate kako kazu: Nikad ne reci nikad Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:46, Naslov:
Joj Bambi,samo nemoj biti previse fina i recenicu "Neka ja cu" zaboravi !!! Crveni karton

Neka znaju da ne mogu sa tobom kao sa svojom cerkom,jer im cerka nisi!
Moja mene jelte zove cerkom Lud a ovamo...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:00, Naslov:
Joj a sta cu ako bude trazila da je zovem mamom. Tuzna Mamu vex imam. Neka hvala Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:04, Naslov:
Ja je zovem mamom Zid
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:06, Naslov:
Tesko da cu da izustim a mozda se i naviknem. Ma ne znam kako da je zovem, nekako mi imenom...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:09, Naslov:
Ja sam pogrijesila...zovem ih mama i tata a dusa me boli..ne zasluzuju to Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 879
Reg. datum: 02.07.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:13, Naslov:
i ja nisam znala kako da je zovem.....po imenu mi je nekako glupo, a mama nisam mogla....tako da sam izbegavala situacije u kojima bi trebala da je zovem Vrlo srecna
kad se rode deca sve je lakse......sad je zovemo svi baba Vrlo srecna

____________________
Želiš li biti u skladu s drugima, najpre moraš biti u skladu sa samim sobom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 00:34, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 08:59, Naslov:
Ona kaze da mogu da je zovem imenom i zovem kad smo same a ovako kad je tu i robina, nekako mi neprijatno. Svoju mamu nikad u zivotu nisam zovnula imenom. To je postovanje. P nisam s njom ovce cuvala. hhh. Ne znam, moram skontati nesto. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 14:59, Naslov:
U mom braku je to bio ciskus, svekar i svekrva su bili klasicni gastarbeiteri, pa prenemganje i izigravanje do boga.. Jos ona maceha mom b. muzu, bilo je tu raznih bezobrazluka, a ja sam im jos i persirala.. Jao sto sam srecna sto sam ih se otresla.. Sreca Decko sa kojim sam sada ima samo jednu divnu mudru baku, i nas dve se divno slazemo, o svemu pricamo i šurujemo Vrlo srecna pa tako izgleda i osecam se kao da je moja baka Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 21:44, Naslov:
Jaooooo breeee zeeeneeee....kakve mame i tateeee....Vrlo srecna ....ja ne zivim u stanu sa svekrvom ali smo u istoj zgradi....sto mu je isto(samo malo drugacije)...Vrlo srecna ...zovem je sada baba(sto rece Angel sad je lakse...kad su tu deca)....elem,nije mi trazila da je zovem mama...a i da jeste ne bi to mogla prevaliti preko usta nikad.U pocetku sam ih zvala po imenu...persiram i dalje,ali zato sto jednostavno ne mogu sa nekim ko je stariji da budem na ti....bilo ko da je u pitanju.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 282
Koliko clanova ima idealna porodica?