Nesto kao preporuka za putovanje

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 12:30, Naslov: Nesto kao preporuka za putovanje
Koje zemlje i gradove ste do sada posetili?
Gde ste se najlepse proveli, gde malo gore?
Koje zemlje biste voleli da posetite, a niste?
Na koja mesta biste se uvek rado vratili?
Sta preporucujete drugima da vide?

Izvolite! Noktici
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 12:33, Naslov:
Volela bih da vidim Kinu i Tibet,volim njihovu kulturu i moslim da su mnogo blize prirodi od nas Evropljana,volela bih otici i u Izrael.....inace strasno volim da putujem.....sada u novembru idem za Egipat
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 12:43, Naslov:
Jako volim Kinu i Japan i zelela bih da ih posetim.Ne znam ali ima nesto posebno sto me privlaci kod tih zemalja...bogate i najstarije kulture...a volim i njihovu kuhinju...Tini,drago mi je da barem neko zeli da poseti Kinu...Postoji jos jedna zemlja koju bi volela da posetim a to je Australija...Bila sam u Egiptu,Parizu,Becu...i jos nekim gradovima,ali su ovi ostavili najveci utisak na mene Cool
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 12:43, Naslov:
Putovala sam u Madjarsku, Austriju, Nemacku - to mi je onako uspuut kad krenem kod svojih u Srbiju... Bila sam u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Crnoj Gori- naravno. Nisu to neke zemljee posebne, ali svakako svuda ima sta da se vidi.
Holandija je i onako malaa, tako da ne treba puuno da bi se obisla...a dooostaa stvari ima da se vidi, preporucila bih grad Mastricht...Prelep istorijski grad..
Mostar takodje me odusevljava i uvek bih opet otisla.

Volela bih da posetim i sve ostale zemljee, u svaku bih volela da odem. Prvo orjentalne: Turska, Sirija... Oriental
Malezija i Indija deluju primamnjivo.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 12:51, Naslov:
Bila sam u Nemackoj i svajcarskoj,ali bi volela da posetim i druge zemlje.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 13:49, Naslov:
Zivela sam u Australiji u Brisbanu 3 god.kasnije sam isla tamo jos 3 puta.Takodje sam putovala i u Italiju,Madjarsku,Grcku,Nemacku, naravno i sve ove nase bivse republike.Volela bih da posetim Hong-Kong jer toliko slusam o cuvenim sopinzima tamo.Sve je lepo na svoj nacin,posebno Australija je velicanstvena i ko moze neka je poseti,ali ja se najbolje osecam u mom malom rodnom mestu na Crnogorskom Primorju.Tamo se uvek rado vracam................
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 16:38, Naslov:
Ja sam bila u Tursku,Grcku,Madjarsku,Sloveniju,Bugarsku(samo malo),negdje gdje bih opet posla to je u Tursku u Marmarisu jer je prelijep.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 20:29, Naslov:
mnogo je mjesta koja bih rado posjetila a to su Pariz....London...Berlin... New York.... takodjer.... Maroko... Dubai... Kuba...a mjesta koja sam posjetila su : venecija ( ne pamtim je bas po dobrom zbog prevelike guzve... ali je prelijepa u svakom slucaju).. verona ( tu bih ko i mogla zivjeti... prelijep studentski gradic)... barselona ( lijepa ali prenaseljena... uvijek prepuna turista).. monte carlo ( na kratko sam ga posjetila... nista posebno)... kan ( velicanstven)...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 21:48, Naslov:
Staru Jugoslaviju bi bilo sramota izostaviti,ne verujem da postoji neka od clanica da te stare republike i pokrajine nije posetila.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 10:32, Naslov:
Juce sam se vratila iz Italije, obisla nekoliko gradova i puna sam utisaka, stvarno ima prelepih mesta, treba ih videti. Odusevljena sam regijom Toskane, puno lepih i malih zanimljivih gradica.Naravno u Veneciju bih se ponovo vratila. Uz put sam prosla kroz Sloveniju i veoma mi se dopala i zemlja i priroda i nadam se da cu da je posetim u narednom periodu.
Obisla sam par mesta : Australija (zivela tamo 6 meseci) ,Egipat, Bankok (par sati) naravno Budimpesta,Grcka i okolne drzavice.
Ali bice toga jos!
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.11.2008, 13:12, Naslov:
Jel imate neku preporuku gde je lepo otici za novogodisnje praznike?
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 15.05.2009, 17:35, Naslov:
Moja omiljena tema. Putovanja!!!
...
Dugo sam zivela u Libiji, 8 godina.
Necu racunati putovanja u republike nase bivse zemlje, mada sam ih sve posetila i najvise mi se dopada Slovenija. I Hrvatsko primorje, naravno.
Bila sam u Italiji. Turisticki sam posetila Madjarsku i Bugarsku. Bila sam u Grckoj. Zatim sam bila u Francuskoj, najvise u Parizu. Posetila sam Bec i Grac. Bila sam u Istanbulu. I u Tunisu, vise puta.
Jedno vreme sam provela u SAD, bila sam stacionirana u Los Angelesu, ali sam na nekoliko dana odlazila u Las Vegas i u Mexico.
Takodje sam neko vreme provela i u Australiji, najvise u Sydney, ali sam bila i u Melbourne.
Svuda je bilo prelepo i svuda bih se ponovo vratila. Ne znam da li sam neko putovanje zaboravila.
Obozavam da putujem.
Volela bih da otputujem u Japan. Na Tajland i na Bali. U Maroko.
Maldivi su mi veeelika zelja.
Amsterdam i Barselona su mi najblizi od svih mojih zelja, pa se nadam da cu njih najpre ostvariti.
Ma, svuda bih ja...
Ne znam da li cu ispuniti jos neku svoju zelju, ali tek (ili vec Vrlo srecna) mi je 28 godina...
Mnogo sam putovala, ali moj Bg OBOZAVAM.
A, znate li koliko lepih mesta ima da se obidje, a da su blizu nas?!
O tome cu drugi put.
Pozdrav svima.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Petak 15.05.2009, 18:11, Naslov:
Citat:
Moja omiljena tema. Putovanja!!!


Poslije svakog lijepog putovanja,načisto ,padnem u neku depresiju što moram da se vratim kući. Prvih dana moj mozak odbija da prihvati ovu promjenu. Ali po onoj narodnoj "sve štoje slatko traje kratko" preostane mi samo da razmišljam o nekom sledećem putovanju.
Kad sam ja imala toliko godina kao ti Marijana zamišljala sam kako ću ja kad završim fakultet se zaposliti a onda putovati, putovati, putovati....a onda sam se udala i prvu platu potrošila na krevetac, benkice, pelene....

Putovala sam, putujem - prije mjesec i nešto sam se vratila iz Pariza...- i putovaću s božjom pomoći i dalje. HaHahahaha
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.05.2009, 17:09, Naslov:
E, Duska...
Rekoh da iskoristim jos malo... dok sam mlada i slobodna.
Kad dodju prave zivotne obaveze i radosti...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.05.2009, 18:34, Naslov:
uff putovanja,,,,srecom sa svojih 17godin,obisla sam MNOGOOOOOOOO drzava,i to ako cemo iskreno zahvaljujuci folkloru.bila sam u Slovackoj,grad prelep i jako cist i sredjen,Ceskoj koja je uvek prijatna u avgustu je tamo nekih 24stepena uvek,zatim Turska,hmmm bila sam tamo u Aprilu i bilo je bas bas vruce,plaze velike,ali kada nije sezona bas i nisu uredjene,a poslednje mesto je bila Bugarska i to mesto Primorsko,ZAISTA PREDIVNO MESTO,(jos malo 22.06.opet idem tamo)stvarno,tamo je plaza na 5min od svakog hotela,voda cista kao i plaze,mnogi aqua parkovi,svaki hotel ima svoje bazene,imaju najvise srpskih restorana,i srpske kuhinje,dosta mesta za izlazak i OGROMAN DEO GRADA NAMENJEN ZA SHOPING...(zuta haljina iz mog albuma kupljena je tamo i kostala je svega 800 DINARA)ZELIM DA SVIM KOJI DO SADA NISU VIDELI DRUGE ZEMLJE TO OVOG LETA OSTVARE.....
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 18.05.2009, 20:59, Naslov:
i ja sam nekolko puta isla u Bugarsku, u Nesebar, predivno je!!! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 11.08.2009
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 14:46, Naslov:
klagenfurt moja preporuka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 03.02.2010, 18:00, Naslov:
I ja obozavam da putujem....zao mi je sto sam odrastala u vreme krize u nasoj zemlji pa nisam imala mogucnosti,ali do svoje 10 godine smo non-stop putovali...Hrvatsko primorje...Jelsa...sa folklorom Prag,Varsava,Lenjingrad...a u najlepsem secanju mi je ostala Finska i grad Rovaniemi.Prvi put sam u zivotu videla te njihove "bele noci"...ne pada mrak uopste.Noc je kao kod nas kada je oblacno.Malo je teze za spavanje ali je neponovljivo.
Tamo sam probala mleko od Irvasa...odvratno je,ali nema veze...i posetili smo deda-Mrazovu kucu...to mi je najlepse putovanje!
Lenjingrad me je odusevio mostovima koji se podizu kada prolazi neki brodic...i naravno reka Neva.Prelep grad.
Sada kada zivim u Grckoj sa puzem posecujemo mnoga mesta...i on voli da putuje.Odusevljavaju me ta njihova istorijska mesta...bukvalno se zamislite u tom periodu!Magicno!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 10:33, Naslov:
Eh,sebi sam zacrtala da se necu smiriti dok ne obicem bar pola sveta!Najlepshe potosheni novac jeste upravo novac potroshen na putovanja!Shteta je shto uglavnom brzo zivimo i onda nam vreme proleti dok trepnemo..Tako da ,ljudi se odluchuju na putovanja uglavnom kada odu u penziju...A dodushe,ovde kod nas treba ti bar godinu dana da bi od proseche plate sebi priushtio pristojan odmor od 10 dana! Svakako treba se potruditi da dok nemate decu,sa svojim dragim nasamo obidjete neka lepa mesta..Ja sam bila u Hrvatskoj,Bosni,Madjarskoj,Bugarskoj i to je to..Nisam bash imala prilike da odem dalje,ali nadam se da ce se to promeniti...
Evo,sad ima ponuda za dan zaljubljenih za Bech,Pariz,Prag...Cene su od 100 evra po osobi pa navishe za 4 dana...Inache,moja zelja je letovanje u Egiptu,a kasnije,obilazak Juzne Amerike,Indije i Australije..Voliela bih da mogu sebi da priushtim egzotichna putovanja...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 10:34, Naslov:
Jekalina dodji kod mene....i kod mene je egzotika!!!Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 297
Koliko clanova ima idealna porodica?