Vasa struka

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 02:26, Naslov:
diplorani defektolog somatoped,al jos ne radim.....na birou samTuzna
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 08:42, Naslov:
Ja sam agronom.Diploma mi je u sefu,cuvam da mi neko ne ukrade,a ja setam kuce,kuvam,cistim..."uzivam da budem domacica"-ma,zato sam i studirala. Vrlo srecna Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 11:21, Naslov:
Svi smo mi lakshmi završili taj tvoj fakultet...Osmeh
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Subota 29.08.2009, 16:37, Naslov:
Fakultet za domaćice, to sam ispustila u prethodnom postu. Sorry lakshmi!

Biti domaćica( kuvati, čistiti, vaspitavati djecu, dočekivati, ispraćati,....) i znati obavljati različite poslove koji nisu nimalo jednostavni( mjenjati osigurače, gumice na slavini, ...i ko zna šta sve još) je zaista umjetnost i za to nam treba dati još jednu diplomu.
Još samo da budemo priznati sa tom diplomom... da ne bude kao sa privatnim fakultetima... Osmeh

A kad bi izračunale koliko košta naš svakodnevni rad u kući, mnogi muževi bi bili iznenađeni svotom.

Nešto sam računala, čisto radi sebe , da ja mjesečno radom u kući zaradim više od moje plate na poslu. Iznose plate i zarade u kući sam sabrala a onda pomnožila sa 12 mjeseci, pa sve to umnožila sa godinama braka... Svota da ti se zavrti u glavi...a ja nemam NIŠTA ! Bljak
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 10:58, Naslov:
Po struci sam tehnicar drumskog saobracaja,radim u trgovini,a uskoro planiram da zavrsim srednju medicinsku vanredno(najverovatnije za babicu),jer sam to oduvek zelela da radim i vec se pripremam... Vrlo srecna
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 02.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 12:57, Naslov:
partner sam vodece svetske nutricionisticke kompanije za ljudsku dobrobit! pomazem svim ljudima da zive bolje!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 13:27, Naslov:
Diplomirani ekonomista u oblasti menadzmenta, radim u nasoj porodicnoj firmi.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 15:20, Naslov:
Sardnik u nastavi...nisam stigla da završim vaspitačku (višu) jer sa rodila decu pa sam je odma i apsolvirala Osmeh a radim kao menadžer prodaje u zastupništvu jedne Nemačke firme koja prodaje mašine i alate Osmeh
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 17:26, Naslov:
Ja sam zavrsila srednju medicinsku skolu za kozmeticara i obozavam to! Al sad studiram za vaspitaca, i to obozavam pa videcemo sta cu raditi...
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 20:00, Naslov:
JA SAM MEDICINSKA SESTRA......MADA PORED TOGA RADIM U DECIJEM HORU,I BAVIM SE SOLO PEVAJEM,ZA SADA SNIMILA SAM SVOJE DVE SOLISTICKE PESME...VOLIM MEDICINU,JAKO,I ZELIM ZAUVEK TO DA RADIM....SRECNA SAM....
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 21:15, Naslov:
Zavrsila sam srednju tekstilnu, kao zelju da budem sama svoj kreator, sto i jesam...bila nekad...sada mi ponestaje inspiracije, a boga mi i vremena.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 21:20, Naslov:
psiholog.....ali ne radim to......radim negu lica i kao sminker
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 15.07.2008
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 17:36, Naslov:
Ja sam na Pravnom fakultetu na trecoj godini,i nimalo mi se ne svidja posao stalnih prepirki i svadja ali nekako sam tu gde jesam pa svoje raspolozenje popravljam dobrim ljubavnim romanom..I uopste,slusanje dobre muzike me opusta pa se na putu do fakulteta oraspolozim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 18:13, Naslov:
veterinar, domacica, veterinar, domacica, Osmeh svakog dana po malo od ta dva, Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.12.2009, 15:40, Naslov:
Jao Zveko,bash lepo,i meni je bila zelja da budem veterinar! Ali sam po struci samo medicinska sestra,sa ne zavrshenim defektoloshkim fakultetom,a radim privatno u svojoj agenciji za registraciju vozila Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 12:22, Naslov:
Ja sam ugostiteljski radnik po struci ali nikad nisam radila taj posao.... Lud Lud Lud ....sem sa Djoletom u nasoj kafanici!!! Vrlo srecna Vrlo srecna
A oduvek sam htela da budem frizerka ili vaspitacica!!!!! Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 15:44, Naslov:
Vrlo srecna Djokica Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 30.01.2010, 13:29, Naslov:
Hm ja sam oduvek zelela da budem instruktorka latino plesa ili turisticki vodic Osmeh
Bavila sam se 10 godina latino plesom ali to u nasoj zemlji naravno nije tako razvijeno, pogotovo ne u mom gradu a i to je vise "posao iz mashte".
Sada sam student medicine, eto doktor je druga profesija na mom spisku i nadam se da cu to i postati. Poslove koje sam radila su bili od bebisiterke(volim jako decu i iskreno se nadam da cu jednog dana od karijere stici da poradim i na tom planu, ali za sada je jos rano), kao hostesa na raznim desavanjima u nasem gradu gde je trebalo uputiti turiste, npr Evropsko prvenstvo u kosarci pre 4 godine kada je trebalo znati ruski ili nemacki ali ja sam se i sa svojim engleskim vrslo dobro snasla Osmeh
Volela bih da i dalje radim kao bebisiter, taj posao mi ulepsa dan potpuno, ali nemam vremena ni za sta od studija, tako da cuvam decu sada samo preko leta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 03.07.2009
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 00:12, Naslov:
Gastronom Osmeh...ali jos uvek studiram.Mada i kao student vec radim taj posao,donekle.Fakultet nam stalno organizuje prakse i putovanja na kojima upoznajemo ljude iz tog sveta,koji nas zovu,naravno one uspesne,da radimo honorarno posao u njihovim restoranima i hotelima.Za sad sam izuzetno zadovoljna,mada po zavrsetku fakulteta planiram da oprobam svoju srecu u inostranstvu. =)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 29.05.2010
Datum unosa: Sreda 10.11.2010, 19:05, Naslov:
Hm moja struka pa jos studiram Visoku turisticku skolu i planiram posle za turistickog vodica da idem...Osmeh
____________________
looking in your eyes is where i see my life..<3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 287
Koliko clanova ima idealna porodica?