Kako ga preboleti

Novi Sad
Broj postova: 7
Reg. datum: 14.08.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 23:04, Naslov:
i ja sam mislila kako je nemoguce preboleti, bila sam sa deckom 6 meseci, bio mi je sve, prvi u svemu...
ali kako vreme prolazi shvatis da tako i oni dodju i prodju, niko nije vredan da citav zivot patis i da se zatvaras zbog njega...
____________________
Moj zivot je inat onima koji me mrze...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 25.11.2009, 11:07, Naslov:
Nikad nisam ni pomislila da cu pisati na ovoj temi, misilla sam da sam konacno nasla srecu, ali meni je sudjeno da stalno patim. Setila sam se knjige " Zenski rodoslov" jer mi je slicna prica. Mama, baka, prabaka... Ni jedna nije bila srecna, ali ja cu prekinuti taj nas rodoslov tako sto cu ostati sama...
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 25.11.2009, 11:33, Naslov:
Biksi!!!!!!!!!!!!!
Mlada si, prava sreca tek ceka da ti se dogodi!!!
Kao i sreca, i razocarenja su sastavni deo zivota.
Molim te, citaj pm!!!!!!
I postuj sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 25.11.2009, 11:42, Naslov:
Jednom... kad shvatis...
Ko mari.
Ko nikada nije.
Ko vise nece.
Ko uvek hoce.
Bices srecna...
Zato, ne pati za ljudima iz svoje proslosti. Postoji razlog zasto nisu tvoja sadasnjost.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 07:27, Naslov:
Joooj kako preboleti....ja jednostavno neke stvari ne mogu da prebolim,suvise su me povredile da bi mogla tek tako da ih "izbrisem'...evo sace skoro 3 godine od kada sam se razocaralau nekog kome sam verovala 10 godina,odrasla sa njim,sve mu pruzila....posle raskida sam mesecima bila u kuci,nisam nikoga htela da vidim,da cujem...e onda sam resila da moram da nastavim...zaposlila sam se ponovo,upoznala mog sadasnjeg puza....dalje otprilike sve znate.
Ali neke stvari me i dalje pogadjaju i bole...jednostavno neke rane su mi neizlecive i koliko god se trudila,mogu samo na neko vreme da ih zakopam i da ne mislim na njih.Ali kad izvire iz "zemlje"....uh!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 11:15, Naslov:
Ja sam svoju prvu ljubav jako teshko prebolela...Trebalo mi je vishe od godinu dana,jednostavno ja nisam bila ja kada smo raskinuli... Nije uradio nishta loshe da bi ga mrzela,ali razocharao me je kao osoba i kao neko sa kim sam planirala buducnost.. Ja sam takva da umem sve da oprostim,ali nikada necu zaboraviti taj osecaj bespomocnosti,patnje,suza i bola...Bilo,ne ponovilo se!
Sada ponovo volim nekog i nadam se da zasluzuje ljubav i paznju koju mu pruzam..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Nedelja 18.04.2010, 00:47, Naslov:
Skloniti sve stvari od sebe sto podsjeca na nju/njega i sto vise druziti se sa ljudima i biti aktivan u dosta stvari..Izbjegavati samocu..Vrijeme najvise treba da ucini svoje...
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 238
Koliko clanova ima idealna porodica?