Kakav sex i gde...?!?

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:36, Naslov:
Mishu,da probash obavezno Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:47, Naslov:
Gde? Gde god!
Kakav? I nezan i zestor i spor i brz. Recju, svakakav.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:48, Naslov:
Uh Makiiii...pa ti si moj covek...da sam musko ja bih tebe izabrala....Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 11:51, Naslov:
I ja,i ja! Vrlo srecna To Maki,sve dolazi u obzir! Wink Sex i treba da bude svakakav da bi bio odlichan Vrlo srecna U sexu je sve dozvoljeno,glasi zlatno pravilo dobrog sexa Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 12:00, Naslov:
Meni mnogo zavisi od partnera. Ne zelim da budem indiskretna i necu da nekome zasmeta ako napisem nesto slobodnije.. Valjda niko nece zameriti.
Sa prvim deckom, sa kojim sam bila oko 2 god, vodila sam ljubav tj. imala sex samo 3 puta u krevetu. Razumete sta hocu da vam kazem. Necu reci da sam sve probala, ali... dosta toga. Jednostavno, uzivam u tome.
Sa drugim samo u krevetu. Meni je to bilo monotono, uspela sam nekoliko puta da iskamcim sex na brodu i to je bilo sve.
Veoma je bitno da li partneri zele iste stvari.
Po prirodi sam mastovita, pa i u ovome. I raspolozena sam za sve predloge. Naravno, prihvatam ono sto mi odgovara, sto mi se dopada. I ne ustrucavam se da ja predlazem ono sto zelim. Mislim da je to sasvim ok.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 12:07, Naslov:
A kada se dohvatimo ne razmisljamo bas o mestu, osim ako nismo okruzeni ljudima Vrlo srecna A i nacin dolazi sam po sebi i promenljive je prirode cak i tokom jednog puta...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 10.06.2010, 14:22, Naslov:
Meni vise nije bitno mesto,jer smo isprobali sva,a najlepse mi je kada se spontano desi,kada nesto radim,a dragi dodje pa me iznenadi,mmmm.... Vrlo srecna ili obrnuto,to mi bas prija Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 391
Koliko clanova ima idealna porodica?