Koga volite najvise?

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 09.10.2011, 16:27, Naslov:
Moju decu i najmladju sestru a mamu a one ce imati cast zato da budu istetovirane zvezdice na mom vratuOsmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 00:32, Naslov:
u jednom kutku mamu, i djecu mojih seka. u ostalom djelu srca i svih ostalih organa svog tjela, svog muza. nekad ce se valjda smanjit njegov dio u meni i nasa djeca ce taj dio zauzet Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 11:07, Naslov:
Sebe. Osmeh Svi mi najvise volimo sebe a zbog toga i druge. Ako malo bolje razmislite ostale volimo srazmjerno koliko nam ljubavi pruzaju i koliko su tu, koliko nam trebaju. Majke volimo jer su nas donijele na ovaj svijet, jer su nas vjeciti oslonac i nepresušni izvor ljubavi, djecu jer su dio nas, muževe kao životne partnere. Sve se vrti oko nas. Volimo ljude zbog kojih se osjecamo prijatno, zasticeno, voljeno, potrebno...ove ostale ne volimo...opet zbog nas samih. Vjerovatno malo surovo zvucim, mozda narcisoidno ali ako razmislite...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 12:04, Naslov:
U pravu si Bambice..sasvim
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 12:41, Naslov:
Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Nedelja 09.12.2012, 19:30, Naslov:
Istina je da volimo sebe, ali ja bih ipak stavila svog tatu ispred sebe.. Pa tek onda svi ostali Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 129
Koliko clanova ima idealna porodica?