Gatare,vracare....

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 09:48, Naslov:
Ja verujem u to jer mi se desilo tako nesto.Naime,pre dve godine pocela sam naglo da mrsavim,da se svadjam sa bivsim,da tonem jednostavno...nista nije moglo da me usreci,da me podigne.Jednostavno me nista nije interesovalo,samo sam zelela da budem sama...izgubila sam i posao,nisam nikako mogla da nadjem drugi...jednostavno sve sto sam pokusala da promenim nikako nije islo.Nisam mogla sebe da prepoznam,jer nisam osoba koja lako pada pred problemima.Elem...moja tetka me spakuje u auto i odvedu me kod nekog coveka u Mladenovac.Prvo nisam htela da idem jer se uzasavam tih stvari...to bajanje,gledanje u pasulj,salivanje straha i te cudne radnje..
Dodjemo tamo,ja prestravljena,necu da udjem nikako.Covek izadje napolje i kaze mi ovako "Udji slobodno,ja ne bajem i ne vracam,samo se molim Bogu...".Udjem ja ali opet nisam nacisto i u sebi samo citam "Oce nas..." a on ni pet,ni sest nego mi kaze "To sto ponavljas ti u sebi i ja isto radim...".Ja se zabezeknem.Nije trazio pare uopste...sta mu ostavis to je,i to posle nosi u manastir.Tada mi je rekao da me je neko vezao da nikad nemam svoju porodicu,da se nikad ne udam,da mi jednostavno nista ne ide od ruke...i da je dobro sto sam dosla jer bi poludela od svega toga.Rekao mi je da se molim Bogu i onda kad nema potrebe,dao mi je krstic iz manastira i to je sve...polako sam pocela da se vracam u normalu i hvala Bogu sada je sve ok.Kada sam kretala od njega rekao mi je da nije on nista pomogao nego samo Bog...
Postoje neke sile,to je sigurno.Oni koji koriste to da bi naneli drugima zlo i sebi stvorili nesto,jednog dana ce da plate za to.Sto se tih tarota tice u to ne verujem.Pre nekih 5 godina sam sa drugaricom iz ciste radoznalosti bila kod neke zene....nista ona meni nije rekla.Sve me nesto zapitkuje pa mi posle iz toga izvlaci zakljucke.To moze svako....
Sve u svemu sto dalje od takvih stvari....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 10:54, Naslov:
Ponekad pomislim da je nama neko nesto "uvracao". Stalno se lose desava...
Cak i da jeste tacno, nadam se da ce molitve to "izbrisati".
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 14:08, Naslov:
Verujem samo u Boga, a ovo sve ostalo me nezanima, sklanjam se od takvih stvari!
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 19:45, Naslov:
Ne verujem u gatare,vracare i slicne novokomponovane proroke,ali razumem one koji u njih veruju,jer kao sto kazu nasi stari "DAVLJENIK SE ZA SLAMKU HVATA"!!! Ne
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 93
Koliko clanova ima idealna porodica?