Sta muskarci gledaju

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 23.10.2008, 23:32, Naslov:
Ma u principu oni sve gledaju

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 08:40, Naslov:
Ne gledaju bas sve Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 05:25, Naslov:
ja mislim da oni dosta kao i mi gledaju na stav, tj pojavu...
ali da, guza, grudi... to ipak svi makar kraickom oka zapaze..
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 08:40, Naslov:
Svaki muskarac koji nam pridje prvo gleda izgled,da se ne lazemo i mi to radimo.Na prvi pogled se ne mozes zaljubiti,niti vidjeti njegovu dusu i srce.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 110
Reg. datum: 17.08.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 17:15, Naslov:
Mislim da je to sto primjete na prvi pogled,neke od njih privuci...
Ali za vezu ili bilo sta vise smatram da im nije dovoljan samo spoljasnji izgled djevojke,vec i njeno razmisljanje,kako se slazu itd..

npr.moj zarucnik je meni rekao da je na meni prvo primjetio izgled,ocekivano,i ne moze nista drugo kad me nije znao,ali da mu je kada me upoznao najvrijednija moja osobina bila nacin na koji razmisljam..

Sve zavisi od osobe,..nema pravila!
____________________
Nije mi zao sto me lazu... Zao mi je sto misle da im vjerujem!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 18:39, Naslov:
mi svi prvo primetimo izgled, neko obrati paznju na oci, neko na usne, neki muskarci na vec spomenute atribute.imam druga koji uvek snima zenam ruke, negovane, namazani nokti... isto to i sa stopalima
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 19.11.2008, 22:32, Naslov:
Moj dragi uvek kaze da na meni najvise voli grudi Ljut sam jer tad zna da ce me isprovocirati 100% mrzim sto muskarci tako providno gledaju bas u grudi ....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.11.2008, 10:16, Naslov:
Fizicki izgled je prvo sto primete obe strane(naravno),ali verujem da ima jos kockica koje treba da se poklope da bi doslo do simpatija i zainteresovanosti! Cvijece
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

PV
Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 21:22, Naslov:
Ma definitivno,svi prvo gledaju u grudi,jednostavno je to jace od njih.
Evo zensko sam ali kad tako neke djevojke,ljeti naravno serviraju svoje grudi na izvolte,pa prosto i ja moram da buljim u njih,tj. prvo mi one upadaju u oci.Zato i ne mogu da kritikujem muski rod sto kao hipnotisani zure u taj dio zenskog tijela.
____________________
...da me nije ko bi te kao oci voleo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 23.01.2009, 17:58, Naslov:
u sta gledaju!? pa, na primer, kad je izbor za mis sveta, u sve misice, jer treba se odluciti koja ce da pobedi...Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Petak 23.01.2009, 18:14, Naslov:
Slazem se sa vama, neki u grudi a neki u gu...,pogotovo me to nervita leti kada se cevojke utegnu u tesne pantalonice a ispod nose tange,muskarci zuje i bulje ko muve: Lud tad ih treba: Bijem Bijem Oklagija Oklagija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 12:47, Naslov:
Mog dragog je privukla moja lepota(tako on kaze)
A sto se mene tice on je covek kakvog sam zelela da imam. Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 12:51, Naslov:
mog dragog je privukao moj osmeh prvo,pa sve ostalo Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 13:23, Naslov:
mom dragom se prvo svidjela kosa i lice,i skromnost,
jer kad me upozno,imala sam samo maskaru na sebi i labelo!
a teksas haljinu od te veceri jos uvijek cuvam...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.04.2009, 23:18, Naslov:
Mm kaze da je znao da cu mu biti zena prvi put kada me je video a najvise zbog ociju kaze da one govore bas sve
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Petak 21.08.2009, 21:57, Naslov:
Gledaju ono u fazonu"al bi ovo bilo dobro....." Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 18.10.2009, 18:16, Naslov:
Mislim da gledaju uopste u sve na zgodnoj curi na ulici, moj u pocetku nije bio takav dok ga nisam ja navukla Lud 'joj gledaj ovu, joj vidi ova sto ima' mislim ja sam tako malo luckasta ...i sad gleda i zezamo se, lepu curu primetim i ja lako, ali bogami i frajera. Godinama se druzim sa muskarcima i pouzdano znam da im je dobra guza jak favorit kao i grudi koje su opet nekako na drugom mestu. Medjutim takodje znam da pored svega toga sto vole da pogledaju, vise cene cure koje imaju nesto u glavi. Mir
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 11:19, Naslov:
Ono što su žene oduvek znale, sada je i naučno dokazano − jači pol ne može da odoli a da ne odmeri lepu ženu, plaši se ćelavosti, voli pivo i više ga uzbuđuje miris ženskog znoja nego skupog parfema, a evo i zašto.



Gen za odmeravanje
Vide dalje od žena zahvaljujući svojim pećinskim precima − lovci su morali da spaze lovinu iz daljine. Zato muškarci odmeravaju žene. Ali zato je njihovo vidno polje znatno uže od ženskog, tvrde naučnici, a prenosi "Blic". Dokazano je da žene podjednako često zagledaju zgodne tipove na ulici, ali ih je u tome teže uhvatiti. Periferni vid im pokriva skoro 180 stepeni.

Tajna dubokog dekoltea
Najbrže ga uzbudi ono što vidi. Na ženi mu pogled prvo privuče duboki dekolte ili vrtoglavi šlic.

Nežno-zavodljivi glasić
Muško uvo obrađuje visoke frekvence mnogo slabije od ženskog. On bolje čuje ako ona priča tiho - pa još ako joj je glas topao i dubok...

Mirišljave činjenice
Istraživanja muških olfaktornih žlezda dokazala su direktnu povezanost mirisa ženskog znoja i seksualnog uzbuđenja. Još zanimljivije, mnogo ih više uzbuđuje miris ženskog znoja, nego skupog parfema.

Realno, manje pričaju
Žene dnevno izgovore šest do osam hiljada reči, muškarci dve do četiri hiljade. Ako ćuti, dok ona ne zatvara usta, žena besni, ubeđena da je bezobrazno ignoriše ili čak izaziva. A on je, u stvari, samo pravi muškarac.

Zašto ne mogu bez piva?
Testovi pokazuju da muškarci mnogo bolje od žena razlikuju slane i gorke ukuse. Zbog toga češće piju to fino, gorko piće. One, zna se, bolje osećaju slatko.

Strah od ćelavosti
Sa 20 ima oko 100.000 vlasi na glavi. Sa 25 svaki peti počne da gubi kosu, a sa 30 svaki treći. Utvrđeno je da se 80 odsto muškaraca plaši ćelavosti i da izgled kose znatno utiče na njihovo raspoloženje i samouverenost.

Hormon za durenje
Svaka žena zna da muškarci, kad se naljute, odjednom prestaju da razgovaraju i spuštaju nos. Žene imaju viši nivo hormona oksitocina u krvi, a taj ih podstiče da se jadaju u stresnim situacijama. Niži nivo oksitocina smanjuje potrebu muškaraca da se poveravaju i tako oslobađaju stresa.

Bokovi ga odaju
Stručnjaci za govor tela otkrivaju da većina muškaraca trlja noge kad se seksualno uzbudi. Kad počne ozbiljno da se zanima za ženu, "ratnik" nesvesno izbaci bokove i raširi stopala.
zanimljivo Mislim
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 18:42, Naslov:
Pa mislim da vecina primeti prvo ono sto je najizrazenije tog momenta na devojci....ako ima veliki dekolte prvo ce da gledaju u sike,ako nosi usko u guzu.....a posle sve zavisi od karaktera i od toga sta koga privlaci ili odbija kod zene....ja mogu da pricam za mog puza....voli da vidi lepu devojku i nemam problem sa tim,cak zajedno komentarisemo....kaze da mu se kod mene svidele oci sto se tice fizickog izgleda,a onda ostalo....mislim da nema pravila....Mislim
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 17:05, Naslov:
Mislim da oni gledaju apsolutno sve na prvu, dzaba ti i oči i grudi i guza ako mu se u kompletu ne sviđaš; možda tvoje oči, guza ili grudi ni ne pogleda jer si mu npr. predebela ili premršava, preniska ili previsoka a naravno da gledaju ono što je izloženo. Najviše me nerviraju žene koje se kao bune što ih gledaju a "izbacile" sve. Ako hoces da ih zaintereseira ono kakva si zaista pokrij to, pa se pokaži "psihički" a ako misliš da drugih kvaliteta nemaš onda igraj na dekolte ili duge noge i guzu.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 287
Koliko clanova ima idealna porodica?