Zaova

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Nedelja 05.04.2009, 13:10, Naslov:
Potrudicu se Dankic Poljubac
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 14:32, Naslov:
imam je ali je cudan neki lik
ne vidjamo se bas cesto,iako zivi jako blizu i meni je to skroz ok
jednostavno,ne razmisljam o njoj preterano,kad se vidimo-vidimo,bez ikakvih obaveza...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 09:43, Naslov:
Ja nemam zaovu...i bas mi je lepo!!!Osmeh...i nisam nikome zaova(rodjena...ne racunam ove snajke od brace od tetaka i tako to).Puz ima brata,ja jedinica...milina!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 11:27, Naslov:
Meni je buduca zaova skroz ok,jako je fina,dosta je starija od mene ali ne mogu bash mnogo da komentarishem jer zivi u drugom gradu sa muzem i decom..Vidjamo se samo na slavama,rodjendanima i tako to...Za sada je sve super! Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 20:32, Naslov:
Ja imam zaovu..hladnu,nedostupnu osobu koje je jednostavno po prirodi kao i mater svoja takva..Starija je od mene dvije godine i mogle bi lako biti prijateljice ali to je nazalost nemoguce jer se ona ponasa kao da mi je svekrva a ne zaova Zid Pokusam joj prici ali ne ide...i zato od sinoc sam odustala...ponovno me uvrijedila i prvi puta nisam odglumila vec sam i ja zube pokazala i vidjela sam da joj nije svejedno...drugi put ce pripaziti malo kojim tonom mi se obraca...Ja vise ionako nista ne gubim a ona je juce izgubila Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:07, Naslov:
Zlaova. Osmeh hhhh, ma salim se ja. Moja je mladja godinu od mene a on je stariji godinu opet od mene. Bas smo se poredali. Nekako nismo kliknule. Druaciji tipovi a opet slicne naravi. Ja sam mamina princeza, fina, kulturna, suzdrzana a nju je eto nerviralo sto se nisam kikotala i ulizivala. Osmeh Da bi dopustila nekome da mi pridje ta osoba mora da mi se svidi. Nisam izvjestacena i ne volim da se ulizujem. Meni je normalno biti ozbiljniji i suzdrzaniji kad nekoga upoznas, a ne kikotati se... Mozda su je nervirale i moje prekrizene noge i maniri, ali ja sam i htjela ostaviti takav dojam. Ne dam ja svakome da mi pridje i nemam potrebu da se svidim svakome jer se ni meni svako en svidja. Nekako mi je licemjerno smjeskati se nazor.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:12, Naslov:
Ja kao i moja Sanjakis Oklagija nemam zaovu i bas mi je lepo Vrlo srecna
Imam devera koji je dusa od coveka! I postujem ga kao brata,jednostavno je super!
I ko sto uvek biva,suprotnost mome puzu Vrlo srecna
Taj sve hoce da pomogne,i sudove da opere i usisa,sve sto ovaj moj nece Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 369
Koliko clanova ima idealna porodica?