Grabljivica-Simonida Stankovic

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 05.12.2008, 22:28, Naslov:
o cemu se radi u toj knjigi Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 14:12, Naslov:
Realnost...nista vise.A da je poucna,da jeste...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 14:59, Naslov:
procitala sam ovu knjigu i ne znam koliko je poucna , napr. za mlade devojke...prosto ispada kako je lepo i sigurno ziveti od sponzorstva i kako je to najnormalnija stvar. i moja cerka ju je procitala, malo se iznenadila zbog opisa raznoraznih scena u krevetu i van njega i pitam je sta misli o tome, a ona ce meni - pa ne znam, izgleda da ona (glavna junakinja), samo odabere nekog da joj sve placa i onda trosi te pare. i onda lepo sednem pored deteta i izobjasnjavam zasto ta knjiga uopste nije dobra, zasto jeli, nije dobro menjati mocne muskarce i ziveti na taj nacin.. a dete me pita; dobro, a zasto nije, vidis, ona se samo doteruje i bleji okolo i bira, onda kupuje, radi sta hoce..ne mislim da je trebalo da sakrijem ovu knjigu od nje, priznala mi je da su devojcice ionako krenule da skupe pare pa da kupe knjigu,tj. vec su cule od drugih devojaka, da u ovoj knjizi postoji super recept za napredovanje i lak zivot!? Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 117
Koliko clanova ima idealna porodica?