AMC Afrodite Mode Collection

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 1
Reg. datum: 27.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 01:00, Naslov: AMC Afrodite Mode Collection
Interesuje me da li ste culi za AMC, i da li znate nesto o tome koliko je taj brend popularan medju poslovnim zenama?...kvalitet, cena...vase misljenje?.... Pocinjem da radim, videla sam nekoliko zanimljivih modela ove kuce, ali ne znam mnogo o njima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 11:22, Naslov:
Potrosac sam AMC vec nekoliko godina. Vrlo sam zadovoljna kvalitetom a i modelima. imaju novu kolekciju u kojoj i mladji i stariji mogu da pronadju nesto za sebe, mada, trazila sam kratki kaput za ovaj prelazni period, i nisam bas zadovoljna izborom, tj nemaju veliki izbor. ima jedan bez kaputic-mantil, super je i nije mnogo skup. kupila sam jednu haljinu koja skroz izgleda obicno, ali kad se obuce, fenomenalna je, kad sam se pojavila u njoj na jednom skupu, svi su me pitali za nju. ok je amc, mozda malo vise modernijih modela da ima, malo mi vise vuku na klasiku.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 12:00, Naslov:
Nemaju lose modele. Mada, cini mi se imaju malo losije materijale.
Mislim da su cene sto se tice nekih komada realne, a nekih precenjene!

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Subota 01.11.2008, 12:37, Naslov:
nedavno sam pocela da radim, i slucajno sam sa mamom bila u njihovoj prodavnici. nasla sam super kosulju i jos par stvari mi se svidelo. steta sto nisu na boljem mestu i sto nemaju bolje uredjene prodavnicu, jer ih ne bih ni primetila da nisam bila sa mamom, jer se moze naci ok stvari i za nas mladje ako se malo bolje pretrazi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 21:28, Naslov:
ja sam zadovoljna kvalitetom, mozda samo vise modernijih modela da ubace, a cene tu i tamo, slazem se da su za neke komade realne, a za neke precenjene.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 261
Koliko clanova ima idealna porodica?