Izbor kozmetike????

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 11:53, Naslov:
Sinoc sam malo sa suprugom setala po drogerijama, i tako gledala, uporedjivala cene, ( ovamo stvarno je ludost zaletavati se i kupovati na brzinu jer su razlike u cenama iz radnje u radnju ogromne ). Gledala sam niveine kolekcije i tako, oxsigen power krema kosta 12.99 eura u 3-4 radnje, od nivee za ciscenje lice takodje oxsigen power 6.99 eura.
A u jednoj radnji sasvim slucajno, dok je moj supruug trazio nesto za auto, ja naidjoh na police kozmetike i tu iste kreme od nivee 3.49 eura. Nisma mogla da verujem. Potpuno sve istoo, posumljala sam da je rec o falcifikatu, ali znam da je to jako kaznjivo u NL, i da je skoro nemoguce tako javno prodavati pirateriju.
Naravno, uzela sam kreme u obe prodavnice, i kuci uporedjivala, sve je potpuno identicno na omotu.

Zanima me da li je neka od vas koristila ovu kremu od nivee ( oxsigen power )?
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 12:15, Naslov:
Koristila sam mnoge Nivea kreme ....cene su uglavnom oko 15€ neke manje neke vise...ali kad su popusti onda se mogu kupiti bas povoljno Cool bar kod nas.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 12:18, Naslov:
Ovde na zalost kod nas tesko mozemo naci original tako da ne mogu pricati o kvaliteti jer sve poznate marke ovde ne dodju do nas original pa obicno imam komentare od zena da su upropastile lice.....Nivea kreme su dobre sigurno ali nemaju neki uticaj bas na bore i sprecavanje starenja lica
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?