Po svaku cenu?

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:13, Naslov: Po svaku cenu?
Da li se trebamo razvesti cim krenu prve svadje? Ili treba sacuvati brak po svaku cenu,samo da deca nebi imala trzavica,ili da nam se neko ne nasmeje kako smo razvedene?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:16, Naslov:
Dobro pitanje! Treba pokusati resiti stvari, a ne odma razvod! Ako i dalje ne ide zasto da se oboje muce ako ne ide! Ne treba trpeti zbog dece, jer je i moja mama ceo zivot trpela ludu zbog nas i nikad nije bila srecna!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:23, Naslov:
Da nam se smeje neko sto smo razvedene?! Da li taj neko ima ikakva prava na to i da li stvarno treba obracati paznju na to i zbog toga trpeti probleme?
Danka,jako je lose kada pocnu problemi.To svakako ne znaci da kod prvih problema treba bezati,ali i ne trpeti ih ako postanu ucestali!Tada pate svi i to svakako nije najbolje resenje!
Ja sam ipak za ono : -Bolje dobar razvod,nego los brak!
Los brak vodi u ludilo,bolest i nesrecu po sve!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:50, Naslov:
u potpunosti se slazem sa Elizom!!!!
Bolje dobar razvod nego los brak
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:56, Naslov:
Ne treba trpeti los brak po svaku cenu, mislim da deca vise trpe u takvom braku. Srecni roditelji - srecna deca, ako toga nema, tesko da ce i dete biti srecno i zadovoljno. Traume koje dete moze da dozivi zbog problema koje roditelji imaju nemaju cenu...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 19:05, Naslov:
Super da si to rekla Teacher.Upravo sam htela da dodam da tu najgore prolaze deca i da ih to prati kroz ceo zivot.Neko rece(u nekoj drugoj temi) da su nase svadje najgore po nas,sa cime se ja apsolutno ne slazem.Daca su ta koja najvise pate zbog toga.Jako je pogresno misljenje da zbog dece treba trpeti los brak.Naprotiv,zbog dece ga treba prekinuti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 20:27, Naslov:
Niti se treba razvesti zbog prve svadje,niti biti u braku po svaku cenu! Kad dodje do nesuglasica,razgovor i komunikacija ako je moguce,druga sansa. ako je posle sve isto ili gore,svako na svoju stranu. Ako vec dodje do razvoda,treba popricati sa decom i objasniti im situaciju i da je tako najbolje i za njh.Ako su dovoljno veliki,naravno! Nikako svadje pred decom to je veca trauma za njih nego razvod! A to sta ce drugi da kazu je najmanje vazno
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:22, Naslov:
A sta se desava ako jednostavno prestanete da volite svog muza, onako bez nekog posebnog razloga? Sve je u redu sa decom, funkcionise sve u kuci, ali osecanja nisu vise ista. Da li i onda treba ostati u braku?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:37, Naslov:
Da,prvo treba sesti i razmisliti,pronaci razlog,jer mora nesto postojati sto je dovelo do toga,a onda sesti sa voljenim i otvoreno porazgovarati sta je to i cime osveziti brak? Mozda izaci na neku romanticnu veceru,a ostalo ce ici samo,a mozete otici i na neki ljubavni put,mislim na neko mesto gde ce vam biti kao na medenom mesecu.Treba pokusati sve da sacuvate taj brak,kriza ljubavi naidje svima,ali to prodje brzo cim otkrijete jedan mali zar koji tinja.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:41, Naslov:
Danka ti si tako puna optimizma.U pravu si .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:43, Naslov:
i ja se slazem sa dankom,potpuno je upravu...u svakom braku ima trzavica,ali ako vam ije zaista stalo do voljene osobe,sredicete sve da bude opet sve ok.....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:53, Naslov:
Slazem se. Normalno je da dodje period "zahladjenja",a ako se obe strane potrude sve se vraca na staro.
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:57, Naslov:
Naravno da treba. Brak ne znaci ljubav i samo ljubav. Ljubav jeste osnovni deo, ali ne i jedini. Ako medju vama ima razumevanja, poverenja, ako pomazete i pazite jedno drugo, onda ima prostora i da se osecanja vrate, bas kao sto rece Danka - sesti, razgovarati i videti kako se moze malo 'zaciniti' brak i osveziti Wink
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:59, Naslov:
Mislim da u braku treba malo svadje i pretrpeti,ali ako se zaista pretera onda se treba razvesti...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 11:48, Naslov:
Male svadje su normalne.Ali netreba ostati u braku zbog dece.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 12:40, Naslov:
pokusati sacuvati brak do neke granice,da nebi poslije bilo pa mozda smo i mogli uspjeti,ali ni to previse!moja mama je trpila dosta,i pocela je bila propadati,a sve zbog toga sta ce drugi reci,kako ce njeni roditelji to primiti!odrasla je na selu gdje jos uvijek vrijedi da je muz svetinja,pa kakav god da je!
nakon razvoda je procvjetala,i sad sa 50 god izgleda bolje nego kad je bila u braku i imala 30!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 110
Reg. datum: 17.08.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 17:47, Naslov:
naravno da ne..razgovorom se svaka nesuglasica moze rijesiti,i truditi se naci zajednicki jezik,zlatnu sredinu,ne ciniti ono sto partneru smeta....

Ali ako nesto ne ide,ne ide,,mislim da je gore za djecu da svaki dan slusaju svadju roditelja,nego da se razvedu roditelji...
____________________
Nije mi zao sto me lazu... Zao mi je sto misle da im vjerujem!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 05.12.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 00:34, Naslov:
Stanje zaljubljenosti, leptirića u stomaku i euforije prođe u svakoj vezi, pre ili lasnije - ali uvek prođe. Ono što ostane iza toga je osnova na kojoj se grade odnosi prijateljstva, izajamnosti, podrške. Potrebno je mnogo kompromisa da bi se izgradila dobra, stabilna veza. Oni koji to ne mogu da ostvare u jednom braku, neće moći ni u drugom jer prosto po istoj matrici će graditi i sledeći odnos.
Nisam za razvod već za reparaciju odnosa od kojih polazimo prvo od sebe i od svojih grešaka i ispravljamo ih.
Ovde isključujem brakove u kojima ima nasilja, prevare, kocke - to ne vredi održavati ni dan posle saznanja ili događaja
____________________
http://www.bastovanstvo.rs

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 10:45, Naslov:
Ja znam kako je trpiti zbog dce, trpela sam i umalo u ludnicu nisam zavrsila. Sad kad smo se razveli mnogo mi je lakse i meni i deci, bolje da deca imaju zdrave razdvojene roditelje a ne da im stavimo etiketu za ceo zivot. Teacher je u pravu. Treba pokusati razgovarati, izgladiti odnose al kad neide neide.
Bolje dobar razvod negolos brak.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 06.12.2008, 12:14, Naslov:
Sve zavisi i od bracnog druga ako je alkoholical,brutalan i kockar na vreme se razvesti........a ako su u pitanju zivotni problemi onda treba da se potrazi zajednicko resenje ..........svi mi znamo kad je vreme dici ruke od svega i krenuti novim putem......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 152
Koliko clanova ima idealna porodica?