Utisak nedelje

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 30.05.2007, 17:03, Naslov: Utisak nedelje
Sta mozete pomenuti kao svoj utisak protekle ili tekuce nedelje, bilo da je to pitanje vezano za desavanja u svetu, vasoj okolini ili neke vase lepe i manje lepe trenutke.

Kao svoj utisak proteklih nedelja pomenula bih jedno lepo putovanje i susret sa zanimljivim ljudima.


Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 20:00, Naslov:
"Globalni" utisak: napredovanje sajta zenskisvet.com

Lični utisak: moram se pohvaliti za ovo, inače to ne volim, ali ovo moram - moje ime se nalazi napisano između imena legendi Miljana Miljanića i Stojana Protića u novoj knjizi o fudbalu koju sam lektorisala...Ajme!!!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 22:54, Naslov:
Čestitam, Zlatokosa!
Meni je ovu nedelju ispunilo i obeležilo Sterijino pozorje. Predstava "Ujkin san", SNP-a, i igra Gordane Đurđević- Dimić, posebno...
Ženski svet me je oduševio, tako da utisak o tome ne mogu svesti samo na jednu nedelju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 22:58, Naslov:
Hvala, Darsty!!! Sve čestitke tvojim uspesimaOsmehOsmeh!!!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 23:42, Naslov:
Kako je počelo danas....mislim da će mi uspjeh Ane Ivanović biti utisak nedjelje....aaaa kod mene,pa ako završim spremanje Bankarstva...to će mi biti lični uspjeh! Osmeh
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 02:57, Naslov:
Takodje bih dodala ulazak Ane Ivanovic u finale Rolan Garosa-Osmeh -Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 03:04, Naslov:
Tooo, baladi!!!
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 21:31, Naslov:
Uragan na Indijskom okeanu prosle nedelje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Utorak 24.07.2007, 15:56, Naslov:
Neznam moze li se nazvati utiskom ali meni od cetvrtka traje neprijatan osecaj u vezi pozara sto besne u Makedoniji. Jedan od tih vecih pozara je bio u blizini vikendice i nije bas prijatan osecaj da vidis dim veoma blizu, avioni te nadlecu, a nema nacina da se zaustavi ognena stihija. dezurali smo ali, tek sto lokaliziraju pozar, sutradan se opet razgori. Iz krim tehnike su poslali ljude koji su ustanovili 4 podmetnute vatre samo u jednom kraju.
Ne moze nas niko povrediti toliko, koliko mozemo sami sebe.
Samounistenje. Sta vise reci?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 19:51, Naslov:
Okrutno ubitstvo u Jabukovcu!

Ovih dana je to cak udarna vest na mnogim stranim TV kanalima. Novine "Gulf News" kazu da je tako nesto nezapamceno na nasim prostorima...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 29.07.2007, 20:58, Naslov:
Slažem se sa tobom Baladi..ja sam juče čula za tu vijest...i šokirana sam... još sam vidjela manijaka....i u kojem je stanju :-( strašnoo ne znam,ja sam uvijek mislila da su takve situacije rezervisane za mnogoljudnije zemlje...za šarolikiju populaciju...a evo vidim da je stiglo i u naše krajeve... :-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 12.08.2007, 20:03, Naslov:
Još jedna nedelja srpskog tenisa! Sinoć su u polufinalu turnira u Los Anđelesu igrale dve najbolje srpske teniserke Ana Ivanović i Jelena Janković. Pobedila je Ana, nakon duge i iscrpljujuće igre. Fantastičan tenis. Obe su ispraćene sa terena gromoglasnim aplauzom. Noć je vredelo provesti u odmeravanju snaga dva teniska asa Rafaela Nadala i Novaka Đokovića. Njihov susret na terenu uvek garantuje uživanje u vrhunskom obračunu. I, srećom, Novak je dominirao, pobedio sa 2:0 u setovima, i tako sebi izborio mogućnost da se danas u finalu ogleda sa prvim na listi, Rodžerom Federerom.
Neka je sa srećom danas i Ani i Novaku!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 00:09, Naslov:
Pridružujem se utisku...Darst...gledala sam oba meča :-D Novaka jutros od 1h pa do ne znam kad...znam da sam budila ukućane da saopštim da je NADALA deklasirao :-D :-D čuvam mu fige za večeras!!!

I Ani...joj joj,šteta što su morale jedna protiv druge :-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 01:34, Naslov:
Eeee, pa danas smo stvarno sjajni! Osmeh
I vaterpolo reprezentacija Srbije je pobedila Mađarsku na današnjoj utakmici u Berlinu, i tako smo osvojili titulu prvaka u Svetskoj ligi!

Sun, a to što su Ana i Jeca morale jedna protiv druge, pa i to je super, ja im eto želim da se još mnogo puta baš njih dve odmeravaju na finalima svih velikih svetskih turnira. To bi značilo da su obe najbolje...Osmeh

I pobedili i Novak, i Ana!!! Osmeh
Svaka čast

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 15:46, Naslov:
Tužne vesti... Tragedija koja je zadesila vatrogasce na Kornatima, i evo, danas umro je Pavaroti...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 16:07, Naslov:
Takodje - smrt Pavarotija...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 21:05, Naslov:
Čitava ova sedmica mi je prožeta nekim tužnim vijestima...svaki dan po jedan vatrogasac izgubi bitku sa životom :-( ...umro je Safet Isović...veliki sevdalija,i veliki čovjek :-( i jutros čujem na CNN-u da je umro Luciano Pavarotti :-(

Žao mi je eto što nije došao prošle godine u Sarajevo..:-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.09.2007, 21:14, Naslov:
Da bas me iznenadila vest na netu, da je Pavaroti preminuo. Bio je bolestan to sam znala, ali bas da umre Tuzna, uvek mi smrt tesko padaTuzna, makar i ne poznavala licno pokojnika......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Petak 07.09.2007, 03:53, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 07.09.2007, 21:44, Naslov:
Nerv , ovo je da ne poverujes!
Prvo sam se smejala ko kreten a onda sam gledala zabezeknuto .Ne mogu da verujem!
Muz mi je radio u Sup-u (ne u uniformi ali na "nekom "mestu) pa i ja znam mnoge bisere al ne smem javno ....
Strasno !
Imam utisak da smo zemlja neverovatnih krajnosti.Mnogo je pametnog sveta koji ne moze da ispliva ispod zabokrecine guposti i nedovrsenosti u mozgovima onih drugih...
Pamet se hvali al glupost se pamti!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 91
Koliko clanova ima idealna porodica?