Idealna veza

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 24.09.2009, 07:45, Naslov:
Deset godina sam u braku sa covekom kojeg sam volela i volim jos uvek i kada se osvrnem unazad mogu da kazem da je to bila idealna veza i dan danas je tako......idealnom vezom ne smatram da sve bude pod konac jer ne bi bilo zanimljivo i ne smatram da on treba biti kao ja ili ja kao on.....idealna veza je puno ljubavi i razumevanja,dobra komunikacija,postovanje i prihvatanje druge osobe onakva kakva jeste osim ako nisu u pitanju neke nenormalne osobine,dogovor oko svega i dati slobodu drugome da slobodno dise ........
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.09.2009, 09:40, Naslov:
Zavisi sta smatramo pod idealnim...ako gledam sa jedne strane imam idealan brak,ali uvek postoje neke sitnice koje mi poljuljaju tu idealnost,tako da ne mogu da kazem da je potpuno savrseno.
Zavisi sta trazimo u toj vezi i sta ocekujemo od te osobe sa kojom smo.Ako previse ocekujemo,nikada nece biti idealno,jer mislim da niko nikada ne moze ispuniti bas sva nasa ocekivanja.Mislim da su iskrenost,razumevanje i komunikacija jedne od kljucnih stvari da nesto bude kvalitetno i dobro,ali da to bude obostrano da bi od te veze napravili ono sto zele.A samim tim za oboje ce biti savrseno...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.09.2009, 11:00, Naslov:
Sanja potpuno se slazem sa tobom...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 24.09.2009, 15:00, Naslov:
Idealna veza je...kada si potpuno opustena i ti i on i umete da se salite, da se poveravate jedno drugom i da oboje uzivaju u svim oblastima zivota, bez bojazni i straha sta onaj drugi radi ili misli....Naravno, u idealnoj vezi podrazumevam i rasprave oko pojedinih stvari(svako ima pravo da misli drugacije), ali one koje urode plodom i u kojima se problemi resavaju...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.09.2009, 15:55, Naslov:
Zveka u potpunosti te potpisujem...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.10.2009, 21:43, Naslov:
Mi smo se jutros probudili,ja sam sebi skuvala kafu,njemu caj...cesto i on meni skuva kaficu...citavo pre podne planirali da odemo na trcanje,pa to ostavili za sutra Osmeh...valjali smo se po krevetu,pa osetili glad-a nema rucka (kakva sam ja domacica to?!),onda smo cucali pored frizidera i s nogu ruckali pred otvorenim friziderom...zatim smo malo pajkili,pa otisli do prodavnice...planirali sta za veceru...Zajedno smo spremali veceru,vecerali uz casicu vina,i prejeli se pa nam bilo malko muka...lezali,gnjavili se...oprala sam sudje,sredila stan,izbacila smece,zvali smo nase mame,i sad svako na svom kompjuteru...i on trazi coca-colu!Uf,moram da ustanem!...zaradila sam poljubac! I,verujte,od ovoga mi nista idealnije ne treba!Njegovo volim te meni je sva idila!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.10.2009, 21:59, Naslov:
Bas slatko tini.ti...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Petak 19.03.2010, 22:54, Naslov:
Pa da je idealno blo bi dosadno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.11.2011, 23:29, Naslov:
Citat:
Idealna veza je...kada si potpuno opustena i ti i on i umete da se salite, da se poveravate jedno drugom i da oboje uzivaju u svim oblastima zivota, bez bojazni i straha sta onaj drugi radi ili misli....Naravno, u idealnoj vezi podrazumevam i rasprave oko pojedinih stvari(svako ima pravo da misli drugacije), ali one koje urode plodom i u kojima se problemi resavaju...


Potpisujem ovaj post Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 01.08.2012
Datum unosa: Sreda 01.08.2012, 20:12, Naslov:
Mislim da postoji idealna veza,samo treba naci idealnu osobu koja vas podrzava,postuje i uvjek je tu za vas Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2012, 14:06, Naslov:
Da SAMO treba naci Mir
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2015, 02:06, Naslov:
Ne slazem se da sve sto je lepo ima kraj. Idealna veza mislim da ne prestaje. Mislim da se menja tj prerasta u brak tj zajednicu dvoje ljudi koji se vole, ne mislim na papir.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Nedelja 03.01.2016, 23:21, Naslov:
Imam viziju šta želim,kakav odnos,ali nema te osobe za mene izgleda.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2016, 23:36, Naslov:
Naravno da ima, samo nekad treba malo vremena, malo strpljenja dok neke stvari dodju na svoje mesto. Ako se nadje osoba koja je privlacna a uz to ima i iste poglede na svet, nije lose malo se dodatno potruditi i pokusati. Za neke stvari se vredi malo vise boriti. Moja veza nije ni blizu onome sto je bila pre 15 godina. U medjuvremenu je prerasla u brak. To je sve zahtevalo puno truda i tolerancije, da bismo danas uzivali u jednoj predivnoj vezi gde se oboje osecamo slobodnim da budemo to sto jesmo i da prisustvo partnera budi samo lepe i pozitivne osecaje.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 165
Koliko clanova ima idealna porodica?