Tamo gde ljubav pochinje ...

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 16:34, Naslov: Tamo gde ljubav pochinje ...

E ovako,napravila sam jedan spotic i zelela bih da ga podelim sa vama Osmeh Ne pitajte me zashto,jednostavno imam potrebu jer vas vidim kao starije sestre od kad sam ovde,pa eto ... ako ste raspolozene , mozete da pogledate. Samo kopirajte link u browse - r i stisnite enter. Osmeh

Link : http://www.youtube.com/watch?v=SdNZMwcQq2s

Eto josh mi je jedna stvar mi je pala na pamet ... Ideja
Mozete ovde napisati,ako zelite naravno, kako ste upoznale vasheg dechka,verenika,muza , shta vas je to privuklo kod njega,shta je on imao shto drugi nisu , shta vas je to zainteresovalo i sl. Osmeh

Eto , toliko od mene za sada, ljubac za sve. Wub Zdravo
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 20:12, Naslov:
Pogledala sam tvoj spotic i bas ste mi slatki i zaljubljeni.Tako je romanticno.
Bravooooo Sreca
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 20:32, Naslov:
Hvala malabg !!!!! OsmehOsmehOsmeh Cvijece
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 20:41, Naslov:
Pozdrav i ja sam bila dovoljno slobodna da pogledam spot.Podseca me na vreme kada sam bila zaljubljena ,mlada otprilike tako kao ti.Na zalost nisam se udala za svoju veliku ljubav.I dan danas zalimo i on i ja.Prosle su godine,jos uvek se secam zaljubljenosti,pa kako su govorili da smo lep par,oboje visoki,on me drzao kao malo vode na dlanu.Posle je poslo sve naopako,ja sam se udala iz inata a on je slomio kafanu i jos dugo obilazio oko moje kuce.Udala sam se 1989 a do 1993 sam od njega dobijala cvece za rodjendan,krisom mi ga je slao.Sada imam veliku decu,19,16,3, god.Najstariji sin je zavrsio sr.skolu radi u nasoj porodicnoj firmi ,ima curu.Gledam ih kako se vole pa uhvatim sebe kako se secam svoje velike ljubavi.Podrzavam mlade i drzim im stranu da istraju u svojoj velikoj ljubavi ako misle da je prava.Sve najbolje. . . Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:06, Naslov:
Ljubav je divna i samo se volite
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:35, Naslov:
Ljiljana,pomalo me je rastuzila tvoja pricha,moram da priznam ... Ali sigurno si imala razloga da se udash iz inata,ti sama najbolje znash. Kazu - ko zna zashto je to dobro ... Zelim ti svu srecu i drago mi je shto si svoju ljubavnu prichu podelila sa nama. Osmeh
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:35, Naslov:
Hvala tini!!!! Osmeh
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:37, Naslov:
lepi ste luna,bas se vidi da se volite
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:42, Naslov:
Hvala Danka i u moje i njegovo ime. Osmeh Veliki poljubac za tebe!!! Osmeh Cvijece
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:56, Naslov:
Luna,divni ste,mladi i vidim da ste srecni zajedno!Jako mi je drago zbog toga!
Evo da i ja podelim svoju pricu sa vama...Upozoravam vas u startu da je duga... Vrlo srecna
E pa,ovako...Moj suprug je stariji od mene 16 godina i ni malo mu nije bilo lako da me osvoji.Ima i brak iza sebe,pa mu je to dodatno otezavalo posao(naravno,vec je bio razveden),a i uvek je vazio za srcelomca i zenskarosa. Vrlo srecna Elem,u pocetku je imao jako veliki problem da uopste uspostavi neki kontakt sa mnom.Nije neko ko lako odustaje,pa mu se to i isplatilo...
Pocelo je tako sto sam bezala od njega i pokusavala da ga izbegnem na sve moguce nacine.Tamo gde se najmanje nadam on bi se pojavio i usput mi,kao slucajno dobacio nesto,ili bi me gledao kao da sam jedina zena na svetu...ili bi mi poklonio neku Mars cokoladicu,koju kao slucajno ima u dzepu i samo ceka da se ja pojavim da bi mi je dao Vrlo srecna E,onda su pocele da stizu porukice...onako tek da vidi sta radim...pa je poceo da me moli da se vidimo...onako prijateljski...i jos more slicnih situacija!
U pocetku sam ga ignorisala i samo kad-kad odgovarala na poruke,cisto iz pristojnosti.Jednog dana mi je "pukao film" i rasila sam da se vidim sa njime i da mu onda objasnim da od nas nema nista i da je to prica koja je ravna naucnoj fantastici.Izasla sam sa njime jedne hladne zimske veceri u nameri da svoju zamisao sprovedem do kraja!Pitam se da li vam je cudno sto pamtim cak i sneg na granama i to da je sneg jako romanticno padao te noci. Vrlo srecna
Naime,ja sam izasla sa njime da bih mu "objasnila sve",ali problem je bio u tome sto se ponasao kao da smo prijatelji sto godina i kao da od mene ne zeli nista vise,sem po koju toplu rec...tako da ja nisam imala sta da mu objasnim Tuzna Vratio me je kuci bez ijednog pokusaja da pokusa "nesto vise",sem prijateljstva!Morate priznati da je opasan i da zna kako treba sa zenama! Lud Nasi su se izlasci ucestalili,kao i poruke.Znali smo da se dopisujemo i po celu noc,a kada se vidimo drzao bi me za ruku i mazio po glavi i apsolutno nista vise!Govorio bi kako mu treba samo moje prisustvo u zivotu i to na nacin koji ja odaberem.Nista mi nije trazio.To je trajalo mesec i po dana,a onda sam ja shvatila da sam luda za njim.Zavolela sam ga tako duboko da nije bilo povratka.Kada sam ga prvi put poljubila bilo je apsolutno neverovatno.Drhtao je kao malo dete...a i ja! Te smo noci i vodili ljubav,a on nije znao sta ce od srece.Posle dva meseca me je pitao da li bih ja mogla da se udam za njega i bez razmisljanja sam rekala da bih,a on je zaplakao!Jos uvek drhtim kada se setim toga....
Nakon toga smo se zabavljali jos 3 godine,ali smo bili nerazdvojni,a tek pre godinu dana smo poceli da zivimo zajedno...i volimo se svakim danom sve vise.Ponekada razmisljam sta bi se dogodilo da je odustao i da nije imao toliko strpljenja sa mnom...Mislim da je retkost da se dvoje ljudi ovako pronadju i da nikada ni sa kim ne bih mogla biti ni priblizno srecna.Zahvalna sam Bogu beskrajno sto nam je ukrstio puteve i sto nije dozvolio da ljubav mog zivota tek tako samo prodje kraj mene!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 23:59, Naslov:
Predivna ti je zivotna prica,bas cool!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 00:13, Naslov:
Joooooj jedva chekam nastavak!!!! Prava ljubavna pricha sa filma!!!! Predivno!!!! Osmeh
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 00:18, Naslov:
Ovo je prava istinita bajka,zelim vam svu srecu koju sami sebi pozelite i da vam se svi snovi ostvare !!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 00:27, Naslov:
Stigao je nastavak gore!
Verovatno ste gledale film "Jesen u Njujorku"...Ta me prica o ljubavi toliko podseca na nas dvoje,da prosto ridam tokom celog filma!Naravno,njihov je kraj tragican,a ja se nadam da cemo nas dvoje zauvek biti srecni,ali ne mogu da ne zadrhtim na pomisao da nas bilo sta rastavi...Znam samo jedno-dok god budem mogla volecu ga svom svojom dusom i srcem...a znam da ce i on mene...
Ima jedna recenica iz istoimenog filma koja mi se urezala u pamcenje za ceo zivot,a glasi: "U najjezivijoj noci,mene plasi samo jedno,da smo mogli da se nikada ne upoznamo..."!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Alexinac
Broj postova: 69
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 00:52, Naslov:
Predivno Eliza ,ali predivno! Ja vam zelim svu srecu ovoga sveta!!!! Uzivajte u ljubavi! Bash divno!
____________________
Unless you've lived my life, don't judge me because you don't know,never have and never will know every little thing and detail about me.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 01:34, Naslov:
Luna, bas ste jedno za drugo, vidi se da se slazete i volite Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 01:49, Naslov:
Luna preslatki ste Osmeh , Eliza … samo jedna rec – sudbina Osmeh
Ja bih volela jednog dana da se i moja prica zavrsi srecnim krajem kao vase.... Nadam se da cu uspeti sutra da nadjem vremena da je napisem...
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 08:40, Naslov:
Sladak spotić Luna,prelepo videti dvoje zaljubljenih.Priče od Ljiljane i Elize su veoma dirljive,volela bih kad bi još mnoge napisale neku svoju priču pa ću zato i ja svoju.Moj momak i ja smo se upoznali pre 3 god i 3 meseca.Priča kreće ovako.Ja sam tad pre 3 god imala jednog momka i jednostavno sam osećala ravnodušnost prema njemu.Nismo bili dugo zajedno i htela sam da ga ostavim.Bilo je leto i krenuo mi je godišnji odmor.On je tad kupio stan i nije imao finansijskih sredstava da ide negde na letovanje a ja sam tražila žrtvu sa kim bih mogla ići.Dogovorila sam se sa jednom drugaricom da idemo na more i skoro da je bilo uplaćeno da bi me ona ispalila.Nebitno,da puno ne dužim,ja sam naravno poludela pitajući se zašto mi Bog ne da da odem na more.Na kraju sam se dogovorila sa sadašnjom kumom da idemo u Soko banju jer ona tamo ima babu.Mislim se ja daj šta daš,samo da ne sedim kući.Meni se toliko nije išlo u tu banju da ja vama to ne mogu opisati.I odem ja ne raskinuvši sa momkom,ma mislim se ne treba mi još taj belaj sa njim,kad se vratim pa ću onda.I prvo veče kad smo izašle u neku diskoteku ja sam bila užasno smorena.Stajale smo sa nekim njenim društvom.Tada je došao jedan momak upoznale smo se sa njim,on krenuo spiku samnom,kao šta mi je i te fore.Ja ni 5 para nisam davala za njega.U svakom slučaju družili smo se tako,išli na piće,igrali tenis,izlazili,sve opušteno.Mene opet uhvati neka dosada i odemo kuma i ja za Niš malo da bi ja tamo skontala da se taj dečko meni sviđa.Vratimo se mi nazad posle par dana opet za banju,on to skonta,i kad me pitao da li imam dečka,ja mu rekla da imam,nije hteo ništa samnom.Ma neće ni da čuje.Samo kad ga ostavim jer on želi samnom ozbiljnu vezu a ne avanturu.Ma mislim se ja sad ćeš ti videti kad ja tebe obrlatim.Ja sam se u njega zacopala ne do ušiju,nego i do kuminih ušiju ja mislim.Vijala ja njega po onoj banji kao opaljena nasta,vičući mu da ću dečka ostaviti sigurno al neću preko telefona,da ja znam da je on moja sudbina......Jao Bože dragi.Popustio on,šta će,ko zna možda se malo i uplašio.Šalim se malo,i tako sam ušla u vezu sa njim koja i dan danas traje i treba da se kruniše brakom u maju.Ja sam plačući odlazila iz te banje to leto,i eto sreće da on ima stan u Novom Sadu,i samo zbog mene je došao da živi u ns posle jedno 2 nedelje.Onog sam naravno ostavila odmah taj dan kada sam se vratila.Nadam se da me ne osuđujete zbog toga ali ja sam jednostavno osećala da je srbijanac čovek mog života.Nisam htela da ga izgubim.Živimo eto sad zajedno god ipo,ljubav i dalje cveta,ma sve cveta.Nadam se da vas nisam puno smorila.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 09:36, Naslov:
luna spotic je haos,divno je videti dvoje mladih kako se vole...
Eliza nase price su skoro identicne...
imala sam decka i bila je to ljubav,ali sad kad pomislim ni pola kao ova
sada....resila sam da ga ostavim,jer imao je problema sa drogom i
nisam vise mogla da se borim sa tim....
otisla sam u svajcarsku u nameri da ga zaboravim,nije bilo lako verujte
mi ali eto uspela sam...radila sam na dva mesta nisam imala ni vreme da izlazim...imala sam jednu drugaricu koja je oduvek bila katastrofa naivna...jedan dan joj se obrati najpopularniji momak u gradu(Medju nasim ljudima),vazio je za naiskrenijeg i najboljeg...i kao rekao joj kako je pricao samnom i obecao mi neki bolji posao i ja mu dala broj i on izgubio..hahahahah..prica za malu decu,ali moja drugarica da mi pomogne odmah bez razmisljanja je dala broj..i tako poceo je da me zove,a ja nisam uopste bila zainteresovana jer stariji od mene 17 godina...proslo je dosta vremena druzili smo se izlazili zajedno i u svakom trenutku je pokusao da mi ugodi ma haos...
i jednog dana me pozvao na veceru i direktno mi je rekao da me zavoleo
i da bi voleo ostatak zivota da provede samnom...iskreno ni ja vise nisam bila ravnodusna prema njemu...i eto poceli smo da zivimo zajedno,vencali se i odmah posle dobili prvo dete,posle par meseci i drugo i mogu vam reci da sam presrecna sa njim...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 10:57, Naslov:
Lepa prica Mina i cudni su putevi zivota
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 261
Koliko clanova ima idealna porodica?