savet za buducu mladu!?

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 23.12.2011, 14:10, Naslov:
Ja sam 5 godina zivela u zajednici sa svojoom svekrvom,trudila se koliko sam mogla da svima udovoljim ali nije vredelo,pa kada sam videla da je moje zdravlje i psiha naruseno presekla sam to,konacno progovorila i sada svako zivi posebno i gleda svoj zivot.....kajem se sto to nisam u startu uradila,manje bi propatila i vise vremena bi posvetila sebi i porodici,jer mi niko nije rekao za moju zrtvu ni hvala....cak sam dobila pohvalu kako sam losa snajka.....a 5 godina sam obigravala oko nje kao oko deteta.....tako da drage moje resavajte ako mozete to na samom pocetku,ne cekajte da to postane sastavni deo vaseg zivota jer gubite sebe kao licnost u vremenu i prostoru.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 23.12.2011, 14:47, Naslov:
Ja sve u svemu ne znam da sutim. Nisam neka alapača koja hoce da se svadja i provocira ali ako sam napadnuta ja se branim. Mozda me to cini losom ali, svakako se niko nije rodio ko je svijetu ugodio...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 23.12.2011, 17:17, Naslov:
Ja se danas moram pohvaliti da sam napokon sa zaovom razgovarala ( zadnjih par dana bila je nepodnosljiva...stalno me napadala zasto ne provodim vise vremena s njenom mamicom i taticom ) i nakon 3 dana svadje i danas je dosla kod mene na ispijanje "kavice = krvi"...U startu me napal i kad sam osjetila da mi je tlak na 150...pukla sam...rekla joj sve sta mislim,prvi put se otvorila po pitanjinjima njenih roditelja,mog braka,zivota,njenog brata i sl...To je i htjela i dobila je...gusila sam je dva sata svojim pricama...kasnila je na veceru kod svoje buduce svekrve i svekra i prvi put joj je bilo jasno kako je to Sreca Mogu reci da me je cak i saslusala i onda nastavila sa svojim iznosenjem raznih misljenja kako bi trebala zivjeti..Uglavnom par pametnih stvari sam i od nje uspjela cuti i vidjeti da ipak ima ljudsko lice kad hoce da ga ima i malo srca i za ostale ljude na svijetu osim staraca...Ne osjecam se puno bolje ali znam da sam joj pruzila jeeednu veliku priliku...stavila joj karte na stol pa sad da vidimo...Zalila se da nije u mom zivotu...sad nek bude u ovoj depresiji kakvoj sam ja otkako sam se udala...a ako zucne rijec mami i tati KRIZAM JE ZA SVA VREMENA Bijem A onda ci i njima naci kraj...na njima je da izaberu hoceli biti lijep ili ruzan....PUKLA SAM :::SVE ILI NISTA::: Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 212
Koliko clanova ima idealna porodica?