Životinje...

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 14:39, Naslov: Životinje...
Koje životinje najviše volite, da li imate kućnog ljubimca i kada bi mogle koja biste životinja voleli da budete?Ja volim sve životinje,imam persijsku mačku koju obožavam.Volela bih da budem Mislim hm,pa ne znam baš.Imam bih baš dosta u glavi,kao npr slon.Samo da ne budem u cirkusu naravno HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 14:45, Naslov:
ja imam labradorku. crnu kao ugalj, obozavam je, svako jutro prvo se sa njom doobro izmazim i izigram, pa onda dalje,...najlepsa, najbolja, najsarmantnija i najveselija je ova moja kucica!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 14:48, Naslov:
To su mi prelepi psi i veoma umiljati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 14:56, Naslov:
Volim jako zivotinje i moj sin.....on obozava pse a posebno zlatnog retrivera kojeg hocemo nabaviti na prolece.....inace sam u udruzenju zastitie zivotinja i prijatelja zivotinja Cvijece
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 14:58, Naslov:
najbolji, a kad se setim da su se svi osim mene u kuci dogovorili i doneli ga u kucu, a mene pozvali telefonom na posao i obavestili...prvo sam mislila da se sale, jer sam deci pre toga uvek drzala pridike da moze kucni ljubimac, ali samo ako ce redovno da brinu..a muz pridikovao zajedno sa mnom.pa onda on obavestio decu da idu zajedno negde sa njim, odveo ih do kuceta, ...prvih nekoliko dana svi ustajali u 5 ujutro da se igraju sa kucom, a onda je sve polako preslo u moju nadleznost. ali je ja obozavam, i presrecna sam sto mi je kuca u blizini...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 15:10, Naslov:
obozavam sve zivotinje,ali psa i konja najvise!nemam uslove za drzanje ljubimca,ali nadam se da hocu nekad!
imala sam ribice,koje sam dobila od supruga(tadasnjeg momka) za 18.rodjendan,i bile su mi godinu i pol!danima sam plakala kad su uginule!
kad bi mogla biti neka zivotinja,voljela bi biti konj...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 16:06, Naslov:
Obozavam,pekinezere,imam dve zenke>Predivne su,nezne,umiljate,pametne.....ma sve najlepse.Imam i akvarijum sa 20-tak ribica,a bilo ih je 38,ali su uginule,tada sam mogla plakati.Svi volimo i konje i mace i ......sve lepe i dobrocudne zivotinje.Imam i jednu musku bebicu pekinezera Sreca !!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 19:27, Naslov:
Ja obozavam pse,haskija posebno,ali nemam uslova da ih cuvam pa imam 2 kornjace~~~~
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 19:38, Naslov:
mala pa to je divno.....
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 20:54, Naslov:
E drage moje bas sam razmisljala da pokrenem ovu temu jer obozavam zivotinje.Vec nekoliko godina imam kod sebe najsmesnijeg psa na svetu.To je mesanac pekinezera i ko zna cega jos.Dosla je na moj rodjendan niodakle pred moja vrata po mrazu,snegu i ledu i tu ostala.Druzimo se vec skoro sest godina.Zao mi je sto neznam da ubacujem slike da je vidite,retko smesan pas.Inace nekada davno sam odgajivala nemacke ovcare i zbog razmirica sa suprugom sam prestala ali se ozbiljno spremam da ponovo nastavim.Volim velike,snazne ,pametne pse.Imam i dva macka koji se zovu Sunce i Mrgud,ogromni su,zatim macku koja se zove Dragica a pas se zove Krpica.Moji roditelji su do nedavno imali konje iz hobija i njih naravno obozavam ali ih je tata posle mamine smrti prodao.Bile su to majka i dve cerke Sedra,Taura i Ganga.Kada ih je tata prodao svi smo plakali,strasno su nedostajale i meni i mojoj deci.Volim skoro sve toplokrvne zivotinje a ko voli njih voli i ljude. Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 21:36, Naslov:
Zdravo Mi imamo jednog malog psa,zove se Svrca,vec sam ga spominjala u jednoj temi,vrlo je interesantan posebno kada dobije hranu,vrti se oko sebe i laje na svoj rep,jer izgleda da uvek misli da ce mu neko iza ledja uzeti hranu.
Zatim moja macka Serafina,mislim da je svi znate i poznajete,i cesto vidite njenu sliku kada je bila mala.Ove godine je i ona postala mama i obradovala nas je sa slatkim malim mackicem,koji je jos belji od nje.Dugo smo razmisljali kako da ga nazovemo i tako jednog dana ja rekoh,ma kako da zovemo ovo mace?U tom trenutku on se oglasio sa jednim dugim "mi........ju".,tako smo ga i nazvali Miju,pa nas neki pitaju da li je to Kinesko ime? Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 02.12.2008, 21:52, Naslov:
Nije da ne volim zivotinje, volim ih ja,narocito macke. Mnogo bih volela da imam macku, ali je to sad nemoguce. Jedino pse ne volim. A nije da ih ne volim, ne mogu da podnesem da budem u blizini psa. Ne znam zasto je to tako, nije me nikad ujeo ili napao pas, ali jednostavno ih ne volim i nikad nemam zelju da recimo pomazim nekog psa i slicno.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 10:58, Naslov:
Drage moje, obozavam ih. U kuci imam pekinezera koji se zove Bingo i star je 13 god, pravi je dekica. Zatim imam macka Lazara koji ima 5kg ogroman je zivi sa svojom zenicom macom Lepom. Izrodili su cetvoro macica i to; Trifuna, Belku. Mrkonju i Sivcu, Sinoc sam Belku kupala posto je bela pa kao kroz odzak da je prosla, sad je kao sneg bela. Znaju kad trba da udju kad da izadju, veoma su pametni.
Bingo non stop spava jede jednom dnevno napolju ide po potrebi inace ga mama kupa svake subote, prelep je zaista nije sto je moj vec je super.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 11:01, Naslov:
Pekinezeri su najbolji mezimci.....
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 13:01, Naslov:
Najvise volim zmije...a za kucnog ljubimca imam kornjacu
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 13:05, Naslov:
Volim lava i tigra

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 13:28, Naslov:
Volim zivotinje ali se bas ne razumem u rase pasa i macaka. Za kucnog ljubimca zaista ne znam sta bih volela da imam.Mozda neku koja ce uvek biti tu gde je ja ostavim..hahaha...ribice..samo mi ih zao...ili pticice..
Ima komsija macku, koja redovito kod nas dolazi. Stane ispred vrati supe ( u kojoj izzmedju ostalog imam prsutu, valjda je namirisala ) i tako je bezobrazna da je ne mozes oterati. I crna jee...Nisam sujeverna, ali nikako crne macke ne volim...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 03.12.2008, 13:32, Naslov:
Moja drugarica ima macora koji je sav cupav i beo a star je 12 godina i sa njim je odrasla...Sam je naucio da otvara vrata,samo sapom povuce kvaku,zato oni moraju da ih zakljucavaju HaHahahaha
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Subota 13.12.2008, 16:46, Naslov: Prava stvar
E,sada kada sam videla koliko nas ovde obozava zivotinje, srce mi je puno.
Ja sam citav svoj zivot zivela uz kucne ljubimce, mace, kuce, ribice... A pre mesec dana mi je uginuo najbolji prijatelj u zivotu, moj beli Macak Oblacak. Bio je star 17 godina i sve te godine smo bili nerazdvojni. Bila sam zbog njega spremna na svako odricanje, a on mi je nesebicno uzvracao ljubavlju, najvecom na svetu.
Mislim da su zivotinje DIVNA bica i da oplemenjuju nase zivote.
Ponekad primetim da cak i za prijatelje nesvesno biram ljude koji vole zivotinje Osmeh
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Subota 13.12.2008, 19:42, Naslov:
imala sam psa...ribice...papagaje...kornjace.....a posljednji mi je uginuo zamorcic(morsko prase)....to je tako umiljata zivotinja,,,,ispusta neke cudne zvukove ,kao da zvizdi, kad je gladna...biljojed je pa je stalno nesto grickala...inace se moze jako udebljati...ma preslatko stvorenje....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 103
Koliko clanova ima idealna porodica?