Šta bi ste uradile kada....

g. milanovac
Broj postova: 4
Reg. datum: 19.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 22:03, Naslov:
Kada bih imala dovoljno novca putovala bih po svetu,pa kada bih... HaHahahaha (sanjam)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 23:26, Naslov:
Eh,puste zelje,a kad bi nam se to stvarno desilo,u tom momentu bi nam na pamet doslo nesto sasvim deseto Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 13.06.2010, 18:32, Naslov:
Mislim Pa ja bih...
Ne znam...malo bih obilazila prodavnice,butike...banke... Tajna

Onda bih svojim voljenima nesto sitno pomogla...a zlocama odmogla Lud tj.kao slucajno da se spotaknu i tako to Tajna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 13.06.2010, 22:34, Naslov:
Hmm...kad bi bila nevidljiva... Mislim
Pa mislim..da bi se svrckala..po radnjama...i krala odecu..i to onu skupu..lepu...a ne vide me..pa onda okrive nekog drugog...Vrlo srecna Pljackala banke....isla u razne zemlje...i ne bi morala da plastim..ma divota...
Sigurno ne bih isla na posao... i dremala bih... Noktici
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 11:06, Naslov:
Opljackala bi banku i pobegla u Dubai ali bi gledala da u banci ima vise para nebi moc kvarila za 10-15-20 hiljada eura >>> Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 11:24, Naslov:
Joj ja bi svasta radila....zadirkivala bi one koji mi idu na zivce,opljackala bi neku banku i vozila bi se avionima na razne destinacije....da malo putujem dzabe u neke krajeve....narucila bi montaznu kucu na neko ostrvo da donesu i montiraju i otisla bi tamo da zivim....a da mi bude blizu neki veci grad.....i tako....bas mi radi masta.....Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 13:13, Naslov:
Uhhh,sta bih sve uradila samo da znate....za pocetak bih volela da spijuniram muskarce,naravno i svog muzica da cujem sta pricaju o zenama,braku,prevarama i td...a onda bi ih sve redom na streljanje stavila,xexxexexee,jer od prilike znam sta bi sve pricali....mada muzica ne bih na streljanje,za njega bih imala posebne tretmane Citaj Oklagija ..........pa bih volela da spijuniram sve one koje volim da bih videla ko to zaista zasluzuje.....i jos mnogo sto sta bih uradila Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 13:15, Naslov:
Vrlo srecna nemam pojma,kada bih bila nevidljiva radila bih sve shto inache ne mogu,sve naopako Vrlo srecna Shpijunirala bi ljude sigurno,i kupala bi se gola na plazi Vrlo srecna jela bi ko stoka jer se nishta ne bi videlo Vrlo srecna i tako...ma sve bih radila!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 46
Reg. datum: 13.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 14:24, Naslov:
Au puno toga citav jedan spisak zelja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 06.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 19:05, Naslov:
Stvarno bih uradio samo lepe stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 240
Koliko clanova ima idealna porodica?