Kako on spava?

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 27.03.2009, 11:06, Naslov:
U poslednje vreme jako lose,ali kada zaspi kao beba je,mnogo je osetljivog sna,probudi ga i najmanji sum Wub
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

krusevac
Broj postova: 440
Reg. datum: 05.03.2009
Datum unosa: Petak 27.03.2009, 12:51, Naslov:
Za razliku od mene vrlo mirno.
____________________
Srecu cine male stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 27.03.2009, 14:17, Naslov:
zali se da ne moze da spava....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 27.03.2009, 14:20, Naslov:
Kad je umoran bas cvrsto i mirno spava, mada i inace mirno spava sem sto ga u zadnje vreme probude sumovi ponoci ako se ja okrenem ili nesto, on odmah misli da li je sve ok s bebom Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Petak 27.03.2009, 17:33, Naslov:
Spava ko jegnje....a sto hrceeee jaoooo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 28.04.2009, 23:59, Naslov:
Otvorenih usta sa rukama ispod glave, na moju srecu bez hrkanja jer spava na boku.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 08:22, Naslov:
Spava u zoru i hrče do besvesti.Da li znate da postoje noćni tipovi (ljudi koji bolje funkcionišu noću) i dnevni tipovi(ljudi koji bolje funkcinišu danju.T naizgled nije mnogo bitno, ali ja i moj muž smo suprotni tipovi.Kad on spava ja sam aktivna i obrnuto.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 12:45, Naslov:
Moj ne hrce,jedino kada je bas,bas umoran.A i onda malo opomenem i prestane...obavezno spavamo zagrljeni...u svim mogucim polozajima.I obavezno se nocu trazimo po krevetu ako se razdvojimo u snu...moramo se necim dodirnuti pa makar to bio i mali prst na nozi!Wub A inace se budi ako me cuje da ustajem ja...pogotovo sada.I obavezno me pita "gde ces"...kao da sam ustala u sred noci i posla u setnju...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 12:52, Naslov:
Obichno legnem i stavim mu glavu na grudi,i uvek zaspi pre mene...I chim zaspi,nesvesno me gurne i okrene se na drugu stranu,onda ja odlepim i okrenem se i ja... Taman kada pochne da me hvata prvi san,on pochne da hrche toliko glasno da moram da ga shutiram,ako ni to ne pomogne,onda ga probudim i pochnem da se derem...Naravno,on uopshte nema pojma da sam se ja drala,jer spva kao zaklan i onda na kraju stavim chepove za ushi protiv buke i tako zaspim...Ujutru ustane pre mene i ostavi me u totalno zavrljanoj posteljini i pokrije me...Ludak!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 14:55, Naslov:
Hrce, i udavi me jer se nepomera kao da cu da pobegnem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 16:21, Naslov:
Ne zivimo zajedno jos ali puno puta smo spavali zajedno.... Prvo se zagrlimo i tako zaspimo e onda se svako okrece na svoju stranu, onda nekad u pola noci osetim kako mi se priblizi i zagrli me ili prebaci nogu ili ruku preko mene... Nekad pridjem ja njemu i skroz uz njega se privijem! Nekad samo skripi nesto zubima, iritira me to pa ga budim tada Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 17:42, Naslov:
Kod nas slicna prica kao kod Jekaline Vrlo srecna S tim sto ne hrce puno,samo ponekad...Zaspimo zagrljeni,i to obavezno on na mom ramenu,kod nas to obrnuto Vrlo srecna posle,kud koji mili moji Vrlo srecna U toku noci,voli da prebaci nogu preko mene,pa mi creva istera vani Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 123
Koliko clanova ima idealna porodica?