Moj stan

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 10.10.2007, 18:33, Naslov:
Ranije kad sam bila slobodnija, uredivala sam svaki moguci kutak u razlicitoj boji. Kad bi se uslo u sobu, u jednom cosku su dominirali ukrasi ili sitnice u jednoj boji, u drugom cosku u drugoj itd. Mozda receno ne izgleda bogzna kako lepo, ali verujte mi bilo je lepo. Zao mi je sto nisam slikala.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 07:26, Naslov:

Belo je uvek elegantno i pruža osećaj širine i opuštenosti.Kamin je tu da da neophodnu toplinu sobi u hladnim danima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 17:16, Naslov:
hvala vam na savetima..
a sadf molim urednike lock
ove teme..
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 30.10.2007, 18:25, Naslov:
Nadam se seli da su ti savjeti nasih clanica pomogli kod uredjenja novog stana. Posto je tema uvijek aktualna, nema potrebe da je zakljucavamo. Uvjerena sam da cemo kroz ovu temu naci jos mnostvo mastovitih ideja za uredjenje novih ili prepravljanje starih ambijenata u nasim stanovima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.12.2007, 08:36, Naslov:
Moj stan je u raznim nijansama,dnevna soba mi je zelena a plafoni narandzasti,zalena garnitura sa narandzastim jastucima---bitni su ti detalji.....Naravno,hodnik mi je narandzast,sa zelenim trakama sa strane---sve se to nekako uklapa. Volim te takve boje,nekako mi je veselije u stanu. I jedan predlog,police pune knjiga---to je izuzetno--duz citavog zida.
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.12.2007, 08:39, Naslov:
i da treba detetu da opremim sobu,devojcici,i ja bih to tako nekako da bude zanimljivo,pa ako imate predloge....
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.12.2007, 13:08, Naslov:
Andrianna, jako mi se svidja opis tvog stana! Bas deluje veselo i sareno.
Evo nekih predloga za sobu male princeze...


____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.12.2007, 15:03, Naslov:
I ja sam nasla par simpaticnih slicica, pa ces se vjerovatno lakse ( ili cak teze ) odluciti Osmeh Ali vazna je ideja, ostalo je vec vlastiti izbor, kombiniranje.



Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 20.12.2007, 18:18, Naslov:
Ako je vas malisan vjest u crtanju, povecajte njegov crtez i ukrasite zid ili povecajte njegovu fotografiju, koja ce isto tako uljepsati izgled njegove sobe. Na taj nacin ce i on sudjelovati kod opremanja i ujedno cuvati zidove Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Utorak 25.12.2007, 17:11, Naslov:
Sobice su prelepe, bas, bas...E sad, kupili smo sobu, u zutoj boji, zidovi su u roze nijansama. I probacemo da nacrtamo nesto, pa kako bude, ona ce crtati, naravno, tako je interesantnije. I srasno mi se svidja ovaj sat, sunce... oblaci. Preslatko je, mozda i mi to uradimo...
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 11.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 11.02.2008, 15:51, Naslov:
Pozdrav zene Vrlo srecna
Imam mali problem pa vas molim da mi pomognete.
Kupili smo policu za TV uz koju idu i manje police za knjige i neki zatvoreni delovi...sve je to izjedna, deluje kao regal samo modernija varijanta. Ona je cela crna a ti zatvoreni delovi su bordo boje. Iznad nje ima jos metar prostora na koji sam zelela da nalepim one lepe italijanske tapete(moram tapete jer mi je zid ostecen od vlage. Problem je u fasadi zgrade, tako da koliko god krecili uvek se pojavi mala grozna fleka)
Tepih mi je siv, namestaj je plav(uzas od kombinacija Sokirana ). E sada, planiram da kupim one prekrivace u Indian shopu pa me zanima koje bi se boje uklopile sa tim crnim i bordo i koju boju tapeta da uzmem?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 04.04.2008
Datum unosa: Petak 04.04.2008, 15:21, Naslov:
Ima super novi sajt... www.uredjenjestana.com, nije kao ostali sajtovi namenjeni samo luksuznom opremanju, nego ima svashta neshto i za nas obichne ljude...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 01.10.2008, 13:15, Naslov:
Moj suprug i ja smo uzeli stan i od novembra ako Bog da planiramo da se odvojimo od njegovih roditelja i da predjemo u nas stan.
Stan ima 5 soba..dnevna i jedna spavaca su vece, kuhinja je manja a druge dve sobe su male, decije.
kupovali smo nesto stvari, mada je to puuuunooooo troska, tako da bih radije da uzmemo samoo najneophodninje, a kasnije vremenom ostalo.
Kuhinja je ofarbana u bledo zelenu boju, kuhinjske stvari su sivo metalik.
Dnevnu sobu ne znam kako da uredim, ofarbana je u tamnije roze i belo.Uzeli smo neke drvene komode, i garnituru trosed, dvosed, fotelja ali je sve u bledoj boji meda. to smo nasli vrlo povoljno a izuzetno lepo ali,ne znam sad kakve zavese da uzmem, tepih...
Ove dve male sobe ne bih sad nesto posebno uredjivala, jedna je plava jedna lila..jednu bismo pretvorili u biblioteku..

Ako neko ima neke ideje, fotografije, linkove i sl koje bi mogle da mi koriste, svaka pomoc je dobrodosla.
Hvala
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.10.2008, 09:19, Naslov:
Imas u indijskim sopovima(kod nas naravno)predivnih zavesica koje bi ti odgovarale za dnevni boravak,ali i drugih stvarcica.Sada nisu u modi dugacke zavese.A sto se tice zidova treba da ih prefarbas da ti budu u sklopu namestaja i zavesa,jer roze i boja meda mi nekako ne idu,mozda ja gresim,...ili ne...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 11.10.2008, 22:35, Naslov:
Danas me zove suprug i saopstava mi radosno: "Znas kakve sam zavese video danas, bez, duge, znas ko ono ti sto si govorila da bi volela da nadjees( i ako nisam mogla da se setiim koje too i kad sam to govorila)..sve on lijepoo isfali, i na kraju dodadee: ja ih uzeh, znas kako su dobree...

Oooh, ne smem ni da pomislim sta ce me to cekati kuci kad se vratim od svojih, da se to meni necee dopastii, kad on s takvim ushicenjem prica o tome...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 11.10.2008, 22:46, Naslov:
Znas kako ces ako ti se slucajno ne svide Pitanje?
Kupi 1 satensku traku da bude otprilike 5cm sirine a visine zida (od poda do plafonjerke ili garnisle,sta vec imas).Tu traku prikaci na krajeve plaf. ili garn. ,zavesu prebaci preko nje da visi tako ce se zavesa podici,bice upola kraca a izgledace savrseno.To ti je sada IN u Nemackoj i Svici.Ili izvedi nesto drugo. Mir
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 10:16, Naslov:






____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 10:22, Naslov:
Pogledajte kako su ove sobe divne...morala sam da ih postavim...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 10:46, Naslov:
Iz kojeg casopisa ti je ovo jer ova gornja konstrukcija odgovara mom muzu za letnjikovac.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 11:30, Naslov:
Pa ima jedan katalog na internetu...ako zelis napisacu ti u privatnoj poruci posto ovde ne mogu
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 75
Koliko clanova ima idealna porodica?