Njegova bivsa!

Kragujevac
Broj postova: 2
Reg. datum: 29.01.2009
Datum unosa: Utorak 03.02.2009, 10:57, Naslov: ovako
mene interesuje šta biste uradile da nađete slike sa njegovom bivšom?ja sam našla slike u njegovoj spavaćoj sobi.znam da između njih dvoje više nema ništa,ali nisam bila ravnodušna. Oklagija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 04.02.2009, 17:36, Naslov:
Ja nisam nasla slike,vec sam mu sama trazila da mi ih pokaze! Zajedno smo ih gledali i smejali se mojim komentarima na kontu njegovih bivsih. Kao sto je rekla Madame, smatram da vredim vise od njih! HaHahahaha
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Sreda 04.02.2009, 18:46, Naslov:
Bivse su bivse: Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna ni ne rasmisljam o njima,ja sam sada sadasnja,bivsa i buduca: Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna da su bivse vredele ne bi bio samnom dvadeset godina. Mir Sreca Sreca Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 04.02.2009, 19:49, Naslov:
Slika imamo i ja i on i njih cuvamo to je jedan deo zivota koji se odvijao bez nas ..........nas kao par......u to vreme nismo se znali.......bili smo kilometrima razdvojeni ..........isli razlicitim putevima.......sretali razlicite ljude..........to je jednostavno proslost.....koja se ne moze vise vratiti Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 18:45, Naslov:
Nikada ama bas nikada mi nije dao povoda ali ne bi volela ni da je sretnemo a kamoli da ima ikakav kontakt sa njom
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 19:43, Naslov:
Ja sam našla slike od bivše , dok je još bio samnom( ali smo se bili posvađali)..Posle smo se pomirili, oprostila sam. I on je meni opraštao. Zajedno smo 15 godina .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 20:07, Naslov:
slike sam videla jos dok se nismo uzeli,sada su negde ko zna gde u nasem stanu nema nijedne takve slike,to je proslost.
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 16.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 13:55, Naslov:
Moja situacija e slicna kao holandjanka sta e rekla
Moj dragi ima bivsu zenu bio e u braku 3 godina i se razveo i nema deca sto e super pozitivno za mene. E sada njegova bivsa zene mi ne smeta, nisam ljubomorna ni malo, ja poznajem nju ona lepo izgleda ama ja ne mogu da budem ljubomorna jer e ona bivsa a ja sam sada, holandjanka e rekla da ona mu e bila i ostace uvek prva, da ama za mene e bitno ko ce da bude zadjan a ne prv. E jednom sam nasla njegove slike od svadbe i tu mi e palo krivo zasto cuva joste te slike i sam trazila od njega sve to da baci ili da skloni negde sta e on i ucinio ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 12:32, Naslov:
Bivsa? Uf! Sreca po mene pa ne znam ni jednu,i i ne pitam,jer kad bih dobila odgovor bilo bi mi puno tesko.Meni je svekrva pricala za jednu njegovu curu,posle me je samo glava bolela...znam ja da tu sada nema niceg,ali nisam ravnodusna...Zato i ne pitam Osmeh
Mada,jedna mi je dusu pojela dok smo se zabavljali,ne znam u koju kategoriju da je ubacim,jer bivsa nije Vrlo srecna ali ga je prepadala non stop dok smo bili kilometrima razdvojeni.Znam samo da je takodje u ovom gradu,znam samo to...kaze da se ne seca kada je video zadnji put... hm...Bijem Da li?!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 13:02, Naslov:
Hehe tinci dobra si...
Madame potpisujem te u potpunosti...
Moj muz je hteo da baci slike bivsih i poceo da guzva, zaustavila sam ga i sprecila u unistavanju, pa lepo sve spakovala u zajednicki album Vrlo srecna gde si i slike mojih bivsih, da jednom pokazem deci...uopste nemam problem sa tim, jer znam koliko vredim i sebi i njemu. Nemam protiv nista ni da se javi na ulici, kao sto ne bih dozvolila da meni neko tako nesto zabrani, pa cak ni da razmeni par reci...sve je za ljude, ne treba previse ogranicavati osobu pored sebe, jer to moze da dozivi kao gusenje, pa da iz inata nesto uradi...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 17:08, Naslov:
Ne razmišljam o bivšim, jer me interesuje smao sadašnjost, ako eventualno zbog nečega treba da brinem to se nalazi u budućnosti a ne u prošlosti Lud Lud
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 22.10.2009, 22:56, Naslov:
Blueangel,

ne znam koliko vam je veza ozbiljna i koliko si sigurna u njegovu ljubav, ali ako jesi onda nema potrebe da ti smeta sto mu se medju slikama nadje i poneka bivsa. Svako od nas ima bivse ljubavi koje vremenom zaista postanu samo proslost. Nemoj sebe opterecivati ljubomorom, vec je najbolje da porazgovaras sa njim o tome (ili o njoj). Naposletku, reci mu da ti smeta da naleces na takve slike, pa ih zajedno sklonite negde daleko Osmeh

...naravno, sve ovo se ne vazi ako si ih nasla pod njegovim jastukom!
Wink
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 11:49, Naslov:
Devojke, a pitate li se vi kako se bivsa oseca kad razmislja o vama (naravno ako zna za vas, ako zivite u istom gradu, srecete se i slicno)? Samo tacku gledista okrenite u svoju korist!!! Pa, i bivsa se izjeda i preispituje da li je bila bolja ili gora od vas.
Ja sam uzasno ljubomorna i veoma sam patila u jednoj vezi jer sam znala i za bivsu zenu i za neku sa kojom je bio neposredno pre nego sto je mene upoznao i htela sam da poludim od razmisljanja. Ali, kad se covek potrudi da bude razuman lepo kaze sebi "da je valjalo to sa njom jos bi trajalo" ili "samnom je, a ne sa njom jer on tako zeli".
Sto se mene licno tice dobitna formula je sledeca i pocela sam da je primenjujem: Sta je bilo pre mene ne zanima me. Niti o svojoj proslosti nekome zelim da pricam.
A, to se fotografija tice... Ne zelim da bacim A fotografije, on je bio deo mog zivota. Volela sam ga. Ovakva sam jednim delom i zbog njega. Necu ih sutra nikome poturati pod nos, ali cu ih negde sacuvati. I taj moj neki buduci ima svoju proslost. Neka je sacuva negde. Ja te slike sigurno necu zeleti da gledam, ali bilo bi neposteno da trazim od nekoga da baci svoje slike iz proslosti, a ja svoje da sacuvam.
I
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 23.10.2009, 12:10, Naslov:
I jos nesto...
Sredjivali smo neka njegova stara dokumenta. Da je znao da se tu nalaze slike bivse nikada mi ne bi dozvolio da ja to uradim, nego bi ih sam sakrio da ih ne nadjem, jer je znao koliko me to boli (njih dvoje su se rastali svega 3 meseca pre nego sto smo se nas dvoje sreli, po prici svih njegovih vukla ga je za nos i trazila da joj kupi stan, a bio je lud za njom).
Ovako, i on sam je zaboravio, pa je mene zamolio da ja pregledam taj deo stvari. I naletim na jednu na kojoj je njena cerka iz neke veze ko zna od kada i na jednu u kojoj je gore obucena, a dole samo u vesu. Naravno, ima tanje noge od mene!!! Faca izrazito ruzna - verujte mi, ne govori ljubomora iz mene, svi koji su je znali tako su govorili u sta sam se i sama uverila. Nista to nije moglo da me utesi. Ali, noge... E, to je bilo kljucno, to mi je bolna tacka. E, sad bih se samoj sebi nasmejala, ali onda sam htela da poludim.
Nekako to zabasurim i zamolim njega da ipak on to pregleda i odem u drugu sobu. Naravno, on ih pronadje i kad sam se vratila nastavimo sa sredjivanjem i sve bude ok. Nisam tip koji pravi scene, znam da nije imao pojma da su tu itd.
Posle 2-3 dana dok sam brisala prasinu nadjem te iste slike. Valjda ih onaj dan onako u zurbi da ja ne vidim kao sklonio gde je stigao. E, ali vec drugi put mi je bilo previse. Naljutim se na njega sto ne zna bolje da sakrije i na samu sebe se naljutim.
Fotografiju sa detetom ostavim, a onu na kojoj je ona iscepam sto sam sitnije mogla i ostavim na istom mestu gde sam ih i pronasla. Da ih on pronadje takve.
Nikada nismo to ni spomenuli, a nasao je sigurno. Nije bilo potrebe da pricamo o tome. Bilo mu je kristalno jasno sta sam mislila.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 12:06, Naslov:
Marijana i meni se desilo slichno...Zajedno smo sredjivali njegov ormar i pakovali stvari u kutije dok ne stigne novi,i naravno iskochile su neke slike od bivshe za koje on navodno nije ni znao da su tu...Poshto je video da mi je zasmetalo,uzeo je sam slike i bacio u djubre...Ali,nisam htela nishta da komentarishem,valjda je bilo dovoljan moj pogled...
Smetaju mi bivshe ili bivsha,kako god,ali samo ukoliko se pominju..Trudim se da o tome ne razmishljam,jer ipak,svako ima svoj proshli zivot i ne mogu zbog toga da se ljutim,bilo bi bolesno...Sve dok se te bivshe ne javljaju i ne spominju ja sam zadovoljna!Trudim se da razmishljam da sam ja ta koja je tu i koja ce biti tu!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 16:30, Naslov:
Moj dragi nije imao ozbiljnije veze pre mene, samo neke krace, mladost ludost... Nisam ljubomorna ni na jednu, par njih su na pocetku veze pocele da se javljaju ali on ih je iskulirao, mnogo njih ni ne znam... Jedino sto me zaboli to kad pocnem da razmisljam da je neku drugu ljubio kao mene, mazio je i td. Nisam mogla da cutim i rekla sam mu to i on me je smirio sa pricom da ni sa jednom nije bilo kao sa mnom... Ali s vremena na vreme i dalje pocnem da mucim sebe... Nekad uspesno prevazidjem to a nekad me drzi neko vreme...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.03.2010, 10:55, Naslov:
Draga malena,nema potrebe da muchish sebe razmishljanjem... Morash da prihvatish da je tvoj dragi imao proshli zivot,bash kao i ti...Kada to shvatish odnosno prihvatish,bice ti mnogo lakshe...Od preteranog bespotrebnog,ali stvarno bespotrebnog razmishljanja samo moze da te boli glava,a da neshto promenish,ne mozesh.. Uzivaj u ljubavi,gradi je,i shvati da si svom dragom posebna i da nikad nijedna devojka ne moze da te zameni,jer,ipak,sve smo mi razlichite... Ako ti je rekao da mu ni sa jednom nije bilo kao sa tobom,sigurno nije slagao,nikad nije isto Vrlo srecna Dovoljan razlog da mu poverujesh je upravo taj shto ste u ljubavi,zajedno ,i shto je iskulirao sve te devojke... Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.03.2010, 15:04, Naslov:
Pre sam bila uzasno ljubomorna na bivse....a sad mi je tako svejedno.Mozda ima uticaja i ovaj moj puz jer je kao osoba dosledan sebi i ako je nesto proslost onda je proslost...ne moze opet da bude sadasnjost nikada.Mogu opusteno da pricam sa njim o njegovim bivsim devojkama,ali ne volim da gledam slike i tako to.Neke su mu i prijatelji na FB-uku....ne smeta mi...sve one imaju svoje zivote,a i on je u fazonu da ne caska sa njima.I ako nekad razmene poruku za rodjendan ili tako nesto uvek mi pokaze...mislim da je poverenje kljucna stvar!A sto rece Jekalina i vecina vas ovde....sad sam ja ta prva i poslednja,ona koja ce sa njim doziveti ono sto ni jedna od njih nije sa njim....dakle JA sam njegova zena,JA cu da rodim nase dete i JA sam izabrana da budem do kraja zivota!(Nadam se)
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.03.2010, 15:08, Naslov:
Bravo mishu!!!To je pravo razmishljanje!I lepo od puza shto je tako pazljiv..Poverenje je stvarno najbitnije! Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 09:37, Naslov:
Drage moje i stare i nove drugarice posle 10 god. braka, dvoje divne decice i gomilu svega i svacega sto smo preturili preko glave nijedna bivsa mi ne moze prici. Moj dragi je stabilan covek i zna sta hoce a i najvaznije nam je nas mir i nasa porodica koja raste iz dana u dan i kojoj sve vise i vise paznje treba te s tim u vezi nikako ne mogu biti ljubomorna cak i volimo zajedno nekad da se setimo kako je tada bilo sve lakse, kako se lakse volelo kad nemas gomilu problema na vratu a sada i pored svega mi smo sačuvali jedan drugog i to se ne moze porediti ni sa čim
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 91
Koliko clanova ima idealna porodica?