Njegova bivsa!

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 10:34, Naslov:
Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 20:46, Naslov:
Citat:
Morash da prihvatish da je tvoj dragi imao proshli zivot,bash kao i ti...Kada to shvatish odnosno prihvatish,bice ti mnogo lakshe...Od preteranog bespotrebnog,ali stvarno bespotrebnog razmishljanja samo moze da te boli glava,a da neshto promenish,ne mozesh.. Dovoljan razlog da mu poverujesh je upravo taj shto ste u ljubavi,zajedno ,i shto je iskulirao sve te devojke... Poljubac


Prihvatam i razumem sve, naravno da sam i ja imala zivot pre njega, isto sam imala bzvze neke vezice a njega obozavam... Al eto kad mi dodje... Bas mi je napeto onda...
Nije mi davao razloga da se ja osecam lose ali eto...
ljubac veliki

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 24.03.2010, 09:57, Naslov:
Pa dobro,svi ponekad imamo crne misli... Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Cetvrtak 25.03.2010, 19:25, Naslov:
E onda mi je lakse... Cvijece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.03.2010, 19:27, Naslov:
Verujte mi,ja sam na te stvari zaboravila Vrlo srecna (mislim na bivse).
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 25.03.2010, 21:06, Naslov:
Proslost neka ostane iza nas bitno je ono ispred nas
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bgd
Broj postova: 27
Reg. datum: 28.03.2010
Datum unosa: Sreda 07.04.2010, 07:28, Naslov:
uf te bivse.....imala sam decka bili smo skupa 3 godine...nikada nije zeleo ni da spomene da se uzmemo...sa bivsom je bio godinu dana ali ona je bila u srbiji tako da su bukvalno bili skupa 3 meseca a ostalo je on bio ovde (majami) a ona u srbiji....pricao mi je kako je zeleo da je zaprosi itd itd. ali navodno ona ga je varala...sto mu je naj bolji drug javio i tako su raskinuli a mene i posle 3 god nikada nije hteo zaprositi....mrzela sam tu devojku.....ja i on smo raskinuli jos pre mnogo godina a tu devojku sam nedavno upoznala...udala se je i ceka dete a njega nikada iskreno nije ni volela...devojka je divna i ne znam zasto sam nju toliko mrzela kada je on bio kreten,

a imala sam jos jednog i bili smo skupa oko 2 i nesto god. ima je bivsu pre mene sa kojom se zabavljao 4god. (zajedno smo isli u srednju) medjutim kada smo se mi poceli zabavljati ona ga je stalno zivkala....provocirala...meni u inat neke stvari radila da smo se na kraju pobile pa je hodala sa plavim okom Tralalalala Tralalalala Tralalalala ali par god posle smo pocele da radimo skupa i postale extra drugarice...i ona se udala i ima cerkicu malu....stalno idem kod nje i ona dolazi sa muzem i detetom kod mene.

Nekada ne treba biti ljubomoran na bivse devojke nego na njega jer obicno muskarac pravi probleme a devojke na kraju ispadnu sasvim normalne

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 07.04.2010, 10:47, Naslov:
Jeste Jeco,verovatno si i u pravu... Osmeh Znash shta je josh jedna od istina o
mushkracima? Kada si kreten prema njima,vishe te cene i poshtuju,tj kada gledash samo svoje dupe.. Chim si dobra i kada vide da mogu da te vrte oko malog prsta,da su ti oni bitniji od tebe same,e onda si ga na..ebala!! Ovo je primer iz lichnog iskustva Vrlo srecna Poenta,voli sebe i budi sebi na prvom mestu,pa ce te voleti i ceniti drugi! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 07.04.2010, 20:22, Naslov:
Njegova bivsa, sa kojom je bio 3 godine pre mene. Nikada nije pravila probleme, nije se javljala posle raskida, pisala mu....nista. Ali eto ja iako je ne poznajem ne podnosim je. Tj mislim svasta nesto da ne valja kod nje...a verovatno nema blage veze nego ja samim tim da je bila sa mojim deckom izaziva u meni takvo osecanje. Mozda bih cak volela da se upoznamo licno samo da bi me ili razuverila i da ne osecam nista lose prema ljudima koje ne poznajem, ili cak dokazala da sam u pravu. Mada kada bolje razmislim, ipak sam ja sada sa njim i verovatno ona ima jos gore misljenje o meni i ne verujem da je bas zeljna da me upozna. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 07.04.2010, 20:25, Naslov:
Da imala sam veci problem, to sto je bivsu jako volela njegova mama i kada su raskinuli je bila jako tuzna. Pa jos ja kada sam dosla bila je bas hladna prema meni i ljuta kao da sam ja kriva sto ona vise nije da kazem "u njihovoj familiji".
Ali sam se ucepila do sada i darovima i svasta necim, pa me sada mnogo voli, cak me stalno zove na razne gozbe i porodicna desavanja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 07.04.2010, 20:37, Naslov:
Moje misljenje je da jednostavno ne treba o njima razmisljati. Drage moje nemojte se zamarati time i osjecati loshe na samo posisamo da su bile sa vasim dragima. Ja sam to davno prestala jer znam da niti jedna nije kao ja, jer sa mnom je 3 god i svaki dan se volimo sve vise i sve smo ovisniji jedno o drugom pa ne vidim potrebu da se dzaba sekiram misleci o tome sta je bilo ranije..
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 16:42, Naslov:
Ovako....kad sam pocela vezu sa svojim dragim, on je jos uvek bio u braku, i ziveo u stanu sa svojom suprugom!! Znala sam da im ne ide, da je brak jako los, ali kad god sam krenula u krevet meni je na umu bilo samo to da on upravo leze pored nje da spava, a ja sama!!! Ne moram objasnjavati koliko mi je to smetalo, ali nikad mu nisam rekla, jer kad sam ulazila u vezu sa njim znala sam sve sta me ceka, i morala sam da odlucim da li mogu da se nosim sa tim ili ne! Medjutim kad se preselio i podneo zahtev za razvod, zvanicno, tad sam presekla i shvatila da sam mu ja vaznija i da me voli, da ipak nije ona ta koju zeli u svom zivotu....od tada ni B od bivse mi ne smeta!
Prema tome, ako ste vi sadasnje to je zato sto je vas zeleo u svom zivotu, a ne neke tamo bivse... I ne zaboravite, i mi smo nekome bivse..... Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 19:57, Naslov:
Proslost neka ostane proslost....vazna mi je sadasnjost i buducnost
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 20:01, Naslov:
Da Tini! Potpuno si u pravu,i slazem se sa tobom!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 13:01, Naslov:
Proslost je proslost...i treba da ostane iza nas.... Mir
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 13:05, Naslov:
Mir
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 02.01.2011
Datum unosa: Nedelja 02.01.2011, 21:36, Naslov:
Ne, nikad nisam bila ljubomorna ni na jednu bivšu svog momka. Suviše sam samouverena da bih tome pridavala značaj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2012
Datum unosa: Subota 26.05.2012, 20:26, Naslov:
moze li neko da mi pomogne?U braku sam godinu dana sa covekom koji ima dete iz prvog braka sa zenom koja nije normalna...svasta sam cula u vezi nje,ali mi ide na zivce i strasno sam ljubomorna na nju...kad god je pomenem u kuci ispadne svadja,mada ona nije blizu nas...on kaze da je ne voli,i da mu se ona zgadila,da je mrzi itd...do sada nije isao da vidja dete jer ga ona tereti na sudu i ne dozvoljava mu da vidja dete do njegove navrsene trece godine...sem u centru za socijalni rad..gde nije ni pre mene isao da ga vidja..sada sam ja kada se posvadjamo kriva zbog toga sto on ne ide da vidja dete,jer navodno ja mu pravim problem oko bivse zene,znala sam u sta ulazim i pristala sam na to da on ima dete i da jednoga dana bude sa nama,ali nije mi jasna situacija sa njegovom bivsom zenom...ona me jako nervira,poslednji put kada su se on i ona culi on joj je rekao za mene i od tada ona poduzima sve mere,trazi novac za nju,ali nema kontakt sa njim,njegovo razmisljanje je da mu tera inat i da kada su pricali poslednji put ona je rekla svasta o meni...naravno to su bile reci uvrede..ona do sada nije imala ni jednog muskarca pored sebe i mislim da ga jos uvek voli i da mozda ceka da joj se on vrati...ne znam vise sta da mislim i plasim se braka u buducnosti zbog svega toga...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 26.05.2012, 21:08, Naslov:
Kao prvo ljubomora je ocigledan i jasan znak nesigurnosti. Ako si ti svesno usla u sve to kao sto kazeš znala si u sta se upuštaš.. I kako to da je on njoj rekao za tebe tek poslednji put kada su se culi?
Moj bivsi muz kada je nasao devojku, tj. ubrzo se i verio, takodje je neko vreme borio sa njenom ljubomorom prema meni. Ni sama ne znam zašto, ali ona je šizela na pomisao da on i ja odrzavamo kontakt. Javljala mi se na njegov mob. histerisala, bez povoda, svadjala se sa njim. Mi imamo decu i taj kontakt je iskljucivo zbog njih. Ja mu ovako vise orah iz ruke ne bih uzela. I uopšte od uvek sam gledala da sa bivsima ostajem dobro.
U svemu tome opet razumem i nju, mi smo dosta bili zajedno, imamo decu, boji se da ne izvisi. Plus što je njegovi ne podnose organski a sa mnom su dobro.
I jos jedna situacija moj sadasnji partner/decko je pre nekoliko godina imao jednu burnu vezu iz koje se jedva išcupao, da dugo posle toga nije mogao da se usudi da ostvari novu normalnu vezu. I eto sa mnom je uspeo, vise od god. smo zajedno i dobro nam je. O toj devojci znam sve. Znam da je voleo. Ali isto tako i znam da sada voli i mene, dokazao je, osecam to i ne sumnjam, tako da ja ni jednog trenutka nisam imala osnov da je mrzim, budem ljubomorna i sl. I volela bih da je ostao sa njom ok. E to sto nije to je njegova stvar.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 27.05.2012, 07:56, Naslov:
Nemas razloga da se svadjas zbog nje, to je samo znak tvoje nesigursnosti. Pa covek se ozenio tobom, znaci da zeli tebe pored sebe! Posto sa tom zenom ima dete, on ce uvek morati da bude u kontatku s njom, makar da se pozdravi s njom, jer mora da vidja dete, ne moze i ne treba da se odrekne deteta. U interesu deteta je da otac i majka komuniciraju makar normalno ako nisu vec zajedno, to bi i njegova majka trebalo da zna,a ne da histerise i glupira se. Sigurna sam da to radi jer je tek sad skontala da je bivsi muz zaista vise ne voli i pokusava na sve nacine da se osveti. Ignorisanje, hladan tus je najbolji nacin da je udaljis.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 70
Koliko clanova ima idealna porodica?