Lezbijke

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:26, Naslov:
Znam devojke koje su takvog opredeljenja i nekako sam se uvek neprijatno osecala u njihovoj blizini i gledala sam ih sa predrasudama. Ja volim da vidim lepu zenu i znam da budem cudno prisna sa drugaricama, ali zena nikada nece zameniti muskarca i ne mogu da osecam strast i ljubav koju osecam prema mom muskarcu. To je jednostavno prirodno...
I da slazem se sa Sanjom da to ne potice od skoro i ovog urbanog vremena niti sa zapada vec mnogo ranije i to sa naseg kontinenta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:36, Naslov:
Pravilno je reci lezbijka ali i ja koristim lezbejka. Ne kažem da nije bilo toga ali to se barem priej skrivalo, sad je sve postalo izopačeno i to javno. To slabo moze da ustiče na nas kao na izgrađene ličnosti ali zamislite djecu koja to gledaju i uživo i na tv-u... Opet kažem, ko voli nek' izvoli ali zar mora javno.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:43, Naslov:
Ja poznajem devojku koja je lezbejka,ustvari ona je bisexualnog opredeljenja,i pravo da vam kazem,nisam se nikada osecala ugrozeno pored nje,jer ona nije napadna,a i uvek je zauzeta Vrlo srecna shalim se,ali uglavnom,znam ko sam i shta sam,tako da niko to ne moze da mi poremeti..Slazem se sa Bambinom shto se tiche ovog javnog pokazivanja,mislim da nema potrebe za tim,ali samo zbog dece..U svoju sobu,pa nek rade shta hoce Wink Inache,ja se oduvek bolje slazem i lakeshe komuniciram sa devojkama,ali shta cu,kad me jednostavno zensko ne privlachi,ipak je mushko mushko Vrlo srecna Jednom sam se ljubila sa najboljom drugaricom,bila je neka opklada ili tako neshto,i bash se lepo ljubila,ali nije moj tip Vrlo srecna Ja najvishe volim mog puza,jeste glupo mushko,ali ga ja Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:51, Naslov:
Meni bi bilo neprijatno, kao neki dan u autobusu kad me je djevojka jedna odmjeravala i sve vrijeme geldala u mene. Baš je bila muškobanjasta. Duga kosa ali u repu i to zalizana k'o da je krava lizala. Ni sekunde šminke, široke pantalone i šitoka košulja a sve vrijeme gleda u mene. Meni neprijatnooooo, izgleda da živi blizu mene čim idemo istim busom kući. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:56, Naslov:
mene je zimus devojka startovala u jednom klubu,na zurci,a ja bila sa drushtvom,puz nije bio u Beogradu... Znachi,ladno i direktno mi je rekla da joj se svidjam i da hoce da joj budem devojka Sokirana Jedva sam se iskulirala da ne pocrvenim Neugodno mi je Bash mi je bilo neprijatno,pa sam se fino ushljemala i lepo je na finjaka odbila..Inache devojka je bila prelepa i jako zenstvena,nimalo mushkobanjasta..Ima raznih lezbejki,pa pazite se Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 20:59, Naslov:
Većina ovih koje sam ja vidjela ne mogu reći ni upoznala jer nisam su muškobanjaste čak su i na kratko ošišane i da nije nježnijih crta lica i oblina čovjek bi pomislio da su muškarci.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 23:27, Naslov:
I ja kazem lezbejke..sta ces..
Ne znam nikad mi se nije desavalo da me neka zenska odmeri..ili da me gleda na taj nacin... Neko se stvarno rodi takav..pa nek izvoli..sta ces....ali opet..mislim da nista ne moze da zameni musko....
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 11.06.2010, 23:31, Naslov:
Nije mi se tako nesto nikada dogodilo......svako u zivotu bira svoj put....ja znam sta je normalno i prirodno.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Sreda 12.01.2011, 23:55, Naslov:
Moram priznati da sam malo zatečen većinom vaših komentara, s obzirom da smo pre koji dan ušli u 11. godinu XXI veka.
Homoseksualizam je pojava duga koliko i ljudska istorija, samo je u nekim periodima bila prihvaćena, a u nekim su ljudi takvih sklonosti bili prinuđeni da se skrivaju od javnosti. Zato se stiče utisak da ih nije ni bilo, da su sve to neka pomodarstva koja nam stižu sa zapada.
Devojke, zapad je samo jedna strana sveta na kojoj postoji i dobro, i zlo. Baš kao i kod nas. Kao i na drugim stranama.
Normalno i prirodno je samo ono što nikog drugog ne ugrožava. Svako ima pravo na svoju seksualnu orijentaciju, i svaku drugu, razume se.
Ne zaboravite da je pre relativno malo godina najnormalnije bilo da žene budu osobe drugog reda, skoro bez ikakvih prava. Vi ste žene. Razmislite o tome. Morale bi biti liberalnije u vezi s pravima onih koji ih najzad stiču.
Pravilno je reći lezbejke.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 17.11.2011
Datum unosa: Cetvrtak 17.11.2011, 05:57, Naslov:
Hvala bogu dame da ima jos zena koje misle da ovo nije prirodno jer gde god kazem to odmah prica o tome kako sam staromodan,zatucan,da je ovo 21 vek i onda ja kazem pa sta ako je 21 vek jer ako je ovako u 21 ko zna kako ce biti u 22?Ako je to normalno sto ona postoje muskarac i zena?Umesto da velicamo ljubav i strast izmedju muskarca i zene,da se medjusobno sve vise zblizavamo i povezujemo danas vecina podrzava,brani i ponosi se lezbejkama,gejevima i biseksualcima?Pitam se samo koliko je to zalosno i gde ide ovaj svet i jako me pogadja sto ih ima sve vise i sto cemo na kraju mi 100% heteroseksualno orijentisani muskarci i zene postati manjina i morati da ubedjujemo njih da je normalno da su par muskarac i zena(mislim da je neka od vas to vec rekla).A preterana liberalnost i mogucnost da svasta danas bude normalno nas vodi u propast i smatram da ipak i u toj liberalnosti treba da postoji granica.Nadam se da se vecina pre svega zena slaze sa mnom posto sam stekao utisak da je sve vise zena zainteresovano za biseksualnost(oprostite mi ako gresim mozda sam pogresan utisak stekao,ako jesam ispravite me)Pozdrav HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 175
Koliko clanova ima idealna porodica?