Da li ste usamljene u vezi ili braku?

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 20:11, Naslov:
Veoma cesto. Takva sam osoba . Koliko god paznje da mi neko poklanja kada to makar i na sekundu prestane ja kukam i hocu jos i jos i jos , a po nekad je neizvodljivo pa puknem . Razmazeno sebichnjache .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 20:36, Naslov:
Danas se osjecam usamljeno...Imam osjecaj kao da sam sam na ovom svijetu..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 21:26, Naslov:
dugo sam na ovome sajtu ali nikada se ovde nisam raspisala..koliko god zelela ne moguto da ucinim a da ne ispustim suzu...Pa da pocneem...ljubav porodice imam,kao i ljubav decka...a jedino sto me zaista boli je to sto ja ne mogu da se pohvalim pravim prijateljem....i verujete bolje nemati decka tj.partnera nego nemati prijatelje...imam osobe sa kojima se druzim..i gde se ja cela dajem da mi postanu PRIJATELJI ali oni se mene nikada ne sete uvek sam ja prva koja poziva..retko oni mene...mozda je problem u meni...imala sam najbolju drugaricu sa kojom sam se druzila 10godina,onda kada smo krenule u srednju,primecivla sam da postaje ljubomorna na mene,i tada kako se polako udaljava od mene...sa njom sa delila i kada nemam..o meni znalaa je sve sa kime,kako,zasto,kad..znale smo kada koja jede,spava,piski...bukvalno!i onda je ona iznenada pocela da me laze,izbegava i nazalost neuspesno,u svim lazima sam je uhvatila i sto je najgore sve videla svojim ocima...od tada sam se vezala za jednu devojku iz srednje koja je takodje izgubila najbolju drugaricu..i eto pre nekih 5 meseci..doslo je do tisine,povlacenja,do toga da idemo u isti razred a nekazemo jedna drugoj cao...e kada se razocarate jednom...i tada sve prepustite nekoj drugoj osobi..i ona nestane iz vaseg zivota...onda gubite osecaje...toliko me boli kad nam vidim samo zajednicke slike a kamo li snimke,juce sam gledala snimak sa mojoj najboljom drugaricom na maturi...tako sam bila srecna sto je imam...a sada sam opet samaaa..i opet placem a obecala sam sebi da vise necu..osecam se kao da ne postujem sebe...i sada svako ko mi se samo obrati milim i prijatnimj glasom vec mi je u srcu vec zamisljam kako bi bas nas dve mogle biti drugarice...i onda razocaranja padaju na sve strane...jedino koga uvek i u svako doba imam ste VI niko drugi ne znam sada o meni kao VI i hvala Vam svima....i izvini te sto sam bila toliko opsirna,i izvini te na greskama ako postoj jer od suza nisam bas najbolje videla....HVALA VAM I VOLIM VAS SVE Poljubac-
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 21:45, Naslov:
Poljubac...Sanjice...glavu gore.Mi te volimo i mozda smo "neopipljivi",ali uvek cemo te saslusati i posavetovati...Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 21:46, Naslov:
Sanja uvijek je tu s tobom tvoja raja sa Zenskog Sveta i znaj da nikad neces biti usamljena dokle god je nasPoljubac
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 21:51, Naslov:
ZNALA SAM JA TO I ZNAMMMM DA STE VI UVEEKK UZ MEEENNNEE ZATO VASSS I TOLIKKOOOO VOLLLIMMMMMM Wub Poljubac
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 22:52, Naslov:
Sanjice! Imas nas! Imas nas koje imamo tebe u srcu!
Mozda nekima ovo "nase" bude smesno,
mozda ...
jesu ovo nekome mozda samo slova,ali nama nisu!
I ja sam sama...vise drugarice i ne zovem,nemam volje vise da ja uvek budem
ta prva koja ce da okrene broj...
A onda mi jos i kazu : "Gde si ti,dobro si se setila!!!" Lud
I ko je ovde lud?!
Nisi sama,kao sto nisam ni ja,
jer imamo ovde uvek nekog ko nas ceka da se ulogujemo
i ko nam se obraduje!
I VOLIMOOO te!
I uvek smo tu,da nam ispricas kako je u skoli bilo,
jesi li imala neku probu,do koliko si radila...
sve smo tu i cekamo te!
Wub Wub Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:03, Naslov:
......volim usamljenost,dobro mi je,slabo se druzim,ne volim da trosim vreme na tracarenje i ogovaranje,zadovolstvo mi je svratiti ovde i popricati s vama,drugarice koje vas ne poznajem i nikad nisam videla al nekako osecam da ste sve dobre duse,obicne osobe sa svojim problemima,volim vas sve,mnogo mi znace i vasa iskustva,gledista i sva vasa mislenja ,mislim da je ovo pravi kutak za usamljene jer ovde nismo sameVrlo srecna:
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:22, Naslov:
tinciii dragaa nemam sta da kazemm osim jedno iskreno i od srcaa hvalaa...i suzaa radosnicaaa sto vas imam..... beskonacno prijateljstvo imam ovde sa vamaaa i voliiimm vas jakkkooo hvaaallaa ti tinceeee punoooo sto si me ovakoo oraspolozilaaaa Wub Wub Wub i ja sam uvek tu za vas.... Poljubac
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:28, Naslov:
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:29, Naslov:
Kako su sjatke kjaviceOsmeh))
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:30, Naslov:
Jao vidi kako su slatke kraviceeeeeeeeeee.....Tini.ti ti si moja kravica...PoljubacWub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:31, Naslov:
Hehehehehhe joj tepanjaOsmehhahahah
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:35, Naslov:
Frendovi Frendovi Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 18:04, Naslov:
Nemam vremena da budem usamljena...
Tempo života, bar kod mene, je ne normalno brz,
stvari se tako brzo dešavaju da jedan događaj već predhodi sledećem.
Možda je to moja sreća, nisam usamljena i ne znam kakav je osećaj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 21:04, Naslov:
Ponekad bi volela da se tako osetim .....kod mene je sve nekako brzo i natrpano da mi jednostavno treba mir Vrlo srecna svi me gnjave .....zovu....nesto traze od mene ....razapeta sam na hiljadu strana Vrlo srecna svaki deo dana isplaniran uffffff .........sve me gusi Tuzna .......... hocu godisnji Vrlo srecna i vreme samo za sebe Vrlo srecna malo da budem usamljena Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 21:09, Naslov:
Molim vas odgovarajte na postavljeno pitanje. Pitanje je da li ste usamljene u vezi ili braku, ninana je to pitala. Citaj Citaj Citaj
Ako želite pisati o usamljenosti uopćeno otvorila sam novu temu. Hvala
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 22:18, Naslov:
nikada.....Osmeh ne znam kako drugi shvataju svoju vezu ili brak...covek je sam sebi najbolji prijatelj...dobro, ja vec imam nekog iskustva i gledam na to sve drugacije....ne moze niko nikog da zabavlja ili da stalno neko nekom pravi atmosferu...svako sam sebi pronalazi nesto cime ce se u zivotu baviti, a mnogo je lepo kad covek zna da ima podrsku svog partnera....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 08:43, Naslov:
Nisam dok je on pored mene Wub A chim ode na neki put,odma osetim neku prazninu...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 08:48, Naslov:
Nisam definitivno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 55
Koliko clanova ima idealna porodica?