Vas jutarnji ritual?

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 24.04.2009, 22:37, Naslov:
i dalje ostajem pri svom jutarnjem ritualu, citanje u krevetu uz prvu kaficu, ali uvodim i redovne jutarnje vezbice..Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

pozarevac
Broj postova: 173
Reg. datum: 06.03.2009
Datum unosa: Petak 24.04.2009, 22:55, Naslov:
Moje jutarnje budjenje je kao i svako,moja cerka se budi jako rano tako da malo dremam dok se ona igra u krevetac,kad pocinje da bude nervozna onda ustajem pravim dorucak za mene i nju jel muz je vec otiso na posao.E onda pocinje svakodnevno spremanje po kuci.... Mete Vruce
____________________
verica obradovic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 14.02.2009
Datum unosa: Subota 25.04.2009, 23:20, Naslov:
Jao, ja volim da spavam, i bogatstvo bih dala da mogu da odvalim bar sat spavanja duze... al' sta je tu je, nisam demoralisana Vrlo srecna
Ustajem, i jos sa krmeljima upadam u kuhinju, pristavim kafu. Onda trcecim korakom do kupatila na pi-pi, umivanje, pranje zuba ( al' sebi svaki put obecam da necu prati zube pre kafe, jer je oooodvratnog ukusa tad). Trknem po hleb preko puta,kad kafu stavim na sto, napravim dorucak bar detetu. E, sad, ritual na dalje se razlikuje, u zavisnosti od toga je li muz slobodan ili radi. Ako je slobodan, popijemo kafu zajedno, napravimo plan za dan, ako ista planiramo da radimo. Ako radi, ja se prilepim za kompjuter dok se dete ne probudi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 03.10.2009, 22:19, Naslov:
Sto kaze Januar,sa krmeljima ulazim pravo u kuhinju,pristavim kaficu,pa tek onda umivanje i pi-pi! Osmeh Onda,pijuckam malo kaficu,ukljucim kompjuter,dodjem ovde,napisem po nesto,druzim se sa drugaricama...Posto jos uvek ne radim,obicno ujutru se razvlacim po stanu,sklanjam nesto,priklanjam Osmeh Zatim pre 12 odlazi do prodavnice,a posle toga rucak!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 03.10.2009, 22:57, Naslov:
Kod mene takodje slicna prica, ustajem pa kafa, kupatilo, budim decu, ukljucujem komp bacam pogled na zs, prognozu, zavrsavam kafu spremam deci uzinu, dok se one oblace, sredjuju za skolicu, ispracam ih dovrsavam kafu uz zs, pa malo na fb, pa pustam muziku na yt pa namirim bebu pa opet zs pa spremam rucak i tako dalje i tako dalje...Od kada sam ovde zastuplena jako malo pratim TV bilo bi stvarno nemoguce na oba fronta mada znam i da ukljucim tv MTV i da slusam a ovde da piskaram.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 04.10.2009, 08:11, Naslov:
Ustajem u 6,odradim vezbe meditacije,jutarnja kafa u miru i tisini,onda spremim dorucak i budim klince za skolu....a posle svako na svoje obaveze......volim ustajati rano i da mi tako pocne dan.....volim da se divim jutru i da vidim dan kako se budi.....tako napunim baterije od samog jutra pozitivnom energijom i bolje funkcionisem kasnije....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 04.10.2009, 11:19, Naslov:
I dalje, prva kafica u krevetu i malo citanja, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Nedelja 04.10.2009, 12:05, Naslov:
uf ustanem otprilike oko 6 ili 6 i 30,i idem pravac da pustim muziku koja me pokrece,nekako mi je tako to ustajenje lakse,popijem moju omiljenu nesicu u zs,onda kupatilo,sminkanje,trazenje garderobe,peglanje uniforme,pa pravac bolnica ili ponavljanje nekog gradiva paaa,ispiti,predavanja itd.obavezno cimnem decka kad ustanem,probudim ga i na brzaka idem....a kad dodjem OBAVEZNA JE POSLEPODNEVNA DREMKA JER BEZ NJE NEFUNKCIONISEM,a onda pevanje,hor,trening...itd......i to je vec VECERNJI ritualWinkOsmeh
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 12:01, Naslov:
Budjenje, pa velika casa vode i pravac na tusiranje i spremanje za posao.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 26
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 12:13, Naslov:
Budim se u 6,radnim danom, umijem,i tako redom..,onda izvedem kucu u setnju i sminkanje i gledanje po pola sata u ormar,ako nisam uvece spremila,posto se sporo spremam,nemam vremena za kafu,nego popijem na poslu kad dodjem.
____________________
budi vise ljubazan nego prinudjen,radi toga sto svi koje sretnes vode neku bitku

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 12:20, Naslov:
Buđenje oko 6,30

prvo:



pa sve ostalo!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 12:35, Naslov:
Prvo ustanem u 6 da vidim dal je stariji sin ustao za školu...onda se vratim pa odremam do 7...pa ustanem...nevoljno....ako je dragi radio noć onda me čeka sa kafom, ako nije onda u kupatilo samo se spremim i odem na posao pa tamo popijem kafu....a vikendom malo duže spavanje (do 9 odprilike) pa oblačenje, kafa i onda sve ostalo...
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 08:51, Naslov:
Ustajem u pola 7 ,stavljam kafu i idem do kupatila umivanje.....posle vodim dete u skolu.....i razmisljanje sta raditi u toku dana Vrlo srecna,Ovo je ritualkad mi dete ide u prvu smenu,

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 11:25, Naslov:
Svaki dan,bio radni ili vikend ustajem u 6h30!
Ako deca idu u skolu,prvo dorucak spremanje i odvedem ih...
Posle spremam po stanu,ako nemoram trcati po gradu,onda svratim ovde...
A kafu pijem tek tamo oko 14h...Nevolim ujutro kafu...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:55, Naslov:
kako imam klizno radno vrijeme nemam neki ritual...
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Petak 09.10.2009, 18:07, Naslov:
Posle dugog spavanja-kupatilo,pa kafica od pola litra uz muziku i cigarete...bas uzivam Vrlo srecna ,pa onda Mete Pletem Oklagija Vruce Ljut sam Ljut sam Ljut sam
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 01:37, Naslov:
Ustajem, stavljam kafu, palim tv! Dok se kuva kafa odem do kupatila, vratim se, leskarim i pijuckam kafu...
MRZIM da me diraju tada!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Utorak 01.03.2011, 23:52, Naslov:
Budim se besna klao ris ne znam zasto beba je po meni skace ljubi me grize gologuza,predajem ga ocu koji ga doneo kod mene ,stavljam vodu za kafu,perem zube umivam se oblacim bade mantil,kuvam kafu palim cigaru i da to sam ja palim lap top i krecem na forum citam pisem bacim pogled na mailove blic zatim duga cigara pa treca i cetvrta i kao nova sam a onda akcija beba prodavnica rucak....
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 01.03.2011, 23:58, Naslov:
Budim se, pre nego sto ustanem iz kreveta percipiram kakvo je vreme napolju i vec u glavi mi se vrte kombinacije koje mogu da obucem taj dan. Perem zube, pijem kafu, pa opet perem zube... taj peh mi se uvek desava. Oblacim se i odlazim.
Nedeljom je sasvim druga prica- nedeljom sam lenja buba i aktivnost, osim ako nije lagana setnja i kafenisanje po kaficima, mi je strana.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 73
Koliko clanova ima idealna porodica?