Vas jutarnji ritual?

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 16:09, Naslov: Vas jutarnji ritual?
uh....uh sto volim ove jutarnje rituale....pogotovo kad imam vremena za njih Pusi Noktici
Volim kad mogu da ustanem kad hocu, to obicno bude oko 10, 11 a jako cesto i posle toga ( veeelika sam spavalica Spavam sta cu ) , zatim palim komp, a za to vreme sam u kupatilu, tusiranje, pranje zubica, obicno tad stavim poneku maskicu na lice itd... zatim kuvam kafu...a dok ona ne bude gotova pregledam sta ima novo u zenskom svetu HaHahahaha tj. da nisam nesto propustila Vrlo srecna
Onda pijem kaficu i pusim cigaru obicno gledajuci sta ima na TV- u ... tada vec mi postaje dosadno pa ulecem u sobu, tacnije uskacem u krevet i budim decka, ccc kako sam zlocasta Lud
A kad sve to obavim onda gledam sta dalje tog dana....
A koji su vasi jutarnji rituali i da li ih uopste imate? Zdravo
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 16:23, Naslov:
i ja volim da spavam dugo kada to mogu...
najvise volim kada ustanem skuvam kafu onako u pidjami i polako uzivam u njoj... i slusam muziku..
tako volim da zapocnrm dan
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 16:52, Naslov:
ustajem do 10 najdalje!ako ustanem malo ranije,odmah palim kompjuter,pa idem prati zube,umiti se!
svaki dan pijem kafu sa komsinkama,svaki dan kod druge,tako da mi jutro prodje s njima,u pricanju,tracanju Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 16:57, Naslov:
Dok nisam ostala u drugom stanju pusila sam tako da je moje jutro izgledalo ovako-ustajala sam oko devet,pola deset i zmurecki stavljala vodu za kafu i palila cigaretu;prvo bih popila kafu i tek onda isla u kupatilo;doruckovala nisam skoro nikada.
Medjutim sada je sasvim druga situacija;sada ustajem oko pola osam,osam,idem u kupatilo pa tek onda kuvam kafu i spremam deci dorucak.
...koja razlika...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 17:04, Naslov:
Svako jutro ustajem u 6,popijem kafu i razvozim klince u obdaniste i u skolu,kasnije kuvam i ako imam taj dan tretman lica ili sminkanje......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 17:09, Naslov:
Ustajem od 05:30-06h,umivanje,pranje zuba ,cesljanje...onda kafica,cigareta,dogovor sa Neuclanjenim o dnevnom rasporedu,a posle normalni kucni poslovi:dorucak,posudje,rucak..............odlazak u soping ili negde,ili docek gostiju.........
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 17:31, Naslov:
Svako jutro ustajem u 6h ...oblacim se ....umivam...perem zube...mazem kremom lice....cesljam.....zatim kuvam kafu....budim sina u 6 -20h....pravim im dorucak za skolu i zabaviste (posto nemaju dorucak tamo) ....u pola 7h budim cerkicu odvedem je u zabaviste i onda se vatam posla.......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 17:40, Naslov:
Sada mi je totalno drugačiji. Dok sam radila bilo je ustajenje u 6, spremanje odlazak na posao i kuvanje kafe za sebe i kolege, pošto sam uvek prva stizala, a u poslednjih 8 i po meseci, od kada se Stefan rodio, buđenje oko 8, umivanje, dam njemu da sisa, kuvam kafu, pa doručkujem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.02.2009, 19:19, Naslov:
svaki dan mi pocinje tako sto pijuckam kaficu u krevetu i citam, dok se svi popakuju i odu , svako na svoju stranu, a ja se onda spremam za posao i to je to...vikendom isto - kafica u krevetu, na sluzbenom putu isto, ..ako treba, ranije se i probudim, ali moram da imam svoje vreme od pola sata rastezanja i razvlacenja ujutro....posle toga mogu da radim i 24 sata,...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 09:30, Naslov:
Ustajem, pakujem decu, palim kola, vozim u skolu i obdaniste i kad se vratim tek onda pocinje ritual, kafa, jutarnji program i na posao
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 11:00, Naslov:
Ustajem, kuvam kafu, palim komp.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

krusevac
Broj postova: 440
Reg. datum: 05.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 11:02, Naslov:
Moj jutarnji ritual je ustajanje oko 6h,muz ode na posao a ja pijuckam kafu uz jutarnji program.Onda sledi sredjivanje bokseva mojih rotvajlera,sad ih ima 6.E tu nikad neznam dokle cu da se zadrzim,ali jutro brzo prodje.
____________________
Srecu cine male stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 11:21, Naslov:
Beba me budi oko 7,mazimo se,zatim ustajem kuvam sebi Pijem kafu , Bebica spremim mleko.Dok se ona igra ja se malo Noktici i tako pocinjemo dan Wink
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 12:05, Naslov:
Pa, jutarnji ritual... zna se obavezno dvije soljice kafe sa dve cigarete a onda... trk .. dorucak, rucak se krcka , a ja onda raspremam iza mojih ukucana itd ,itd a posle odgledam nesto za svoju dusu idem u skolu , a navece odmaram uz pricu sa djecom i njihovim dnevnim dogadjenjima itd..itd....jako mi je zao sto nemam naviku da hodam po gradu da razgledam izloge ili slicno ali muz i ja volimo kucne posjete koje nekad zavrse i do jutarnjih sati....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 12:18, Naslov:
Prvo me bebac budi jako rano, oko 6 - pola 7 (ja jos nisam u stanju definitivno da ustanem Osmeh) tad mu dam mleko i vratim ga u krevetac i ja se vratim da odspavam jos jedan sat, sat i po, onda ustanem, on je obavezno vec budan Osmeh prvo njega presvucem, nahranim, onda pravim sebi kafu, muzu caj, spremam dorucak, perem sudove, dolazim na zenskisvet... Osmeh onda se obavezno igram sa malim dok ne dodje vreme za njegovu prepodnevnu dremku - tad sredim jos po kuci, pravim rucak... i onda vec vise nije jutro Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 17:44, Naslov:
Kad god da ustanem (kod mene je to relativno) skoknem do kupatila, ukljucim komp, skuvam nes i zasednem narednih 45min na net da isproveravam mail-ove, forume, vesti, facebook. TV jako retko ukljucujem, narocito od marta do novembra. Onda napravim neki dorucak, klopam i brisem napolje Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 20:07, Naslov:
dan pocinje sa jutarna kafa,cigaretu,pa onda dorucak....pa se priprema rucak i.t.d....
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 20:09, Naslov:
ako neradim ujutru ustanem doruckujemo u 7 sina ispratim u vrtic nakon toga ja i cerka odemo u kupovinu i spremam rucak
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 20:58, Naslov:
Ustajem u 6,popijem casu vode ili limunadu ili cedjenu narandzu,joga,kafa i budim decu za skolu i obdaniste
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.04.2009, 22:11, Naslov:
Od ponedeljka do petka svako jutro ustajanje u pola 7, spremanje na posao i to uvek velikom brzinom jer svako jutro kasnim bar malo, pijenje kafe čim stignem u kancelariju, pa onda krećem sa poslom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 207
Koliko clanova ima idealna porodica?