Nevinost

Broj postova: 14
Reg. datum: 02.04.2009
Datum unosa: Petak 16.10.2009, 13:52, Naslov:
Moja supruga usla je u brak samnom ali nije bila nevina.Medjutim presudila je ljubav.Dali sam pogresio pokazace vreme?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 16.10.2009, 16:45, Naslov:
Joj sto volim kada nam se pridruze i muskarci Sreca ali ta sreca u braku ti Deki2 veruj nema nikakve veze sa tim da li jeste ili nije bila nevina...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.10.2009, 17:09, Naslov:
Ako se vas dvoje volite,sve je drugo nevazno!!!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 17.10.2009, 09:24, Naslov:
Ja se ne kajem....bio je prva,prava,iskrena ljubav....i ponovo bi to uradila sa njim....secam se i datuma...he he....14 novembar!!!!I oboma nam je bio prvi put....jesmo malo bili smotani,ali nikad to ne bi menjala za sto iskusnih!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 17.10.2009, 11:50, Naslov:
joj sanjice....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 10.10.2009
Datum unosa: Cetvrtak 29.10.2009, 14:09, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Sreda 06.01.2010, 14:14, Naslov:
hah..pitanja,velika i mala luuda glava odgovora nema...muski ponos nas je sram,zene,koliko ih je samo imao i sta je sve radio te je tako dobar u krevetu..j@@@c mu je srednje ime.Voren Biti spavao sa 12000 zena

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Utorak 13.04.2010, 22:31, Naslov:
Ne bilo je super, i još uvek sam sa njim Vrlo srecnaD

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 14.04.2010, 11:54, Naslov:
Pošto je sex veoma važan deo veze a pogotovo braka, žene koje nevine ulaze u brak ne znaju za bolje od toga što ih je zadesilo i to im je što im je.... E sada je pitanje da li će te iste žene nakon par godina zatražiti bolje ili će ceo život zadovoljavati se osrednjim, možda i lošim kako bi očuvali brak ili vezu!?
Po mom mišljenju nisam imala puno partnera ali to zavisi kakvi su čiji kriterijumi. Imala sam ih troje do sada tj sa trećim sam u dugoj vezi trenutno.
Ne kajem se sa kime sam izgubila nevinost, tada sam ga jako volela, bio je jako romantičan i pažljiv, a što se tiče samog odnosa, paaa prvi put i nisam očekivala nešto sjajno eto zato sada sam našla bolje, mnogo bolje, tj što mi više odgovara Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Sreda 14.04.2010, 17:27, Naslov:
Bilo je to daaaavno...
ali ostalo u jako lepom sećanju,
kao o kod Sanje: prva prava ljubav!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 14.04.2010, 18:22, Naslov:
Nisam za to da devojka treba da udje nevina u brak,ali isto tako ne mora pod razno da ide od jednog do drugog da bi uvidela shta je to sex..Boze moj,ako izgubi nevinost sa dechkom koga voli,i ako im je sve ok u vezi i to se zavrshi brakom,a pritom je ona srecna,zashto bi razmishljala o tome da joj sluchajno nije losh sex,a ni ne zna za drugachiji??
Eto,ja sam npr.izgubila nevinost sa 17 godina,ne kajem se,bilo mi je super sve 3 godine koliko sam bila sa tim dechkom..Nikada mi nije na pamet palo da idem da probam neshto drugo jer sam bila zadovoljna time shto imam..Chak i sada,kad se setim i kada uporedim ostale momke sa kojima sam spavala,ovaj prvi,moja prva ljubav,bio je medju prvima shto se tiche sexa,a i dosta drugih stvari,da ne duzim vishe..Mozda zato shto smo jedno od drugog uchili,a mozda i zato shto vodjenje ljubavi i sex nisu isto.Najlepshe je kada nekog volish... I svakako bitan je razgovor!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 14.04.2010, 22:58, Naslov:
Ako devojka nevina ulazi u brak,ne znaci da ce brak biti bolji.
Bar ja tako mislim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.04.2010, 11:33, Naslov:
Narano da ne znachi..Nevinost nema nikakve veze sa srecom u braku..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.04.2010, 11:36, Naslov:
Vrlo budalasta ralacija kao da ste doveli u istu korpu slona i ribok patike. NARAVNO DA NEMA NIKAKVE VEZE JEDNO SA DRUGIM
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.04.2010, 11:42, Naslov:
Moja nevinost ne ulazi samnom u brak Vrlo srecna Otishla odavno drugim putem Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Petak 16.04.2010, 10:39, Naslov:
Kakve veze ima da li ti je prvi ili peti, ako uživaš u seksu, to je to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 16.04.2010, 13:42, Naslov:
Ne prichamo o sexu vec o nevinosti... Svakako sex i vodjenje ljubavi nisu isto.. Gubljenje nevinosti bih stavila odvojeno i od sexa i od vodjenja ljubavi..To je momenat poseban za vecinu zena..
Neko tome pridaje mnogo znachaja,a neko pak,uopshte..
Ja necu uci nevina u brak i to mom puzu ne smeta,ne zivimo u takvoj sredini da je to neshto strashno... Bitno je da imamo jedno drugo i da se volimo,a to da li sam ja nevina ili ne sigurno mi nece poboljshati brak! Svako ima svoje mishljenje na tu temu,i svachije poshtujem... Imao ovde i dosta zena koje su ushle nevine u brak i koje su jako srecne zbog toga,a ima i onih koje su se razvele... Nevinost tu ne igra nikakvu ulogu,vec nasha lichnost!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 18:33, Naslov:
Mislim da je retko koja ovde ušla nevina u brak, mislile su da su na to da su nevinost izgubile sa čovekom za koga su se kasnije udale Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 18:35, Naslov:
Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sabac
Broj postova: 15
Reg. datum: 19.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 22:22, Naslov:
Zasluzio je jer mi je dokazivao da me voli .Slazem se da danas retko koja zena ulazi nevina u brak,a i proslo je to vreme,zar ne? Osmeh
____________________
Milica Šerek

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 223
Koliko clanova ima idealna porodica?