Nevinost

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 22:25, Naslov:
Nije proshlo vreme za to,samo svako radi onako kako oseca i smatra da treba... Shto i nije tako loshe..Ne volim ogranichenst i predrasude po tom pitanju.. Ja licno,odavn nisam nevina i necu nevina u brak Vrlo srecna I super mi je Sreca
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sabac
Broj postova: 15
Reg. datum: 19.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 22:27, Naslov:
Ja sam i srecna zato sto je ta ogranicenost prosla.
____________________
Milica Šerek

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 23:20, Naslov:
Aj malo da okrenemo pricu. Da li bi ste vi usle u brak sa nevinim muskarcem?! Vrlo srecna xD
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 23:27, Naslov:
Mislim pa ne znam... sa jedne strane je to cool jer mozesh da ga nauchish onako svemu shto tebi odgovara,a on da te gleda ko u Boga jer znash sve fore i fazone Vrlo srecna a opet,sa druge strane,mozda mu dune da proba i neshto novo... mach sa dve oshtrice...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 23:30, Naslov:
hehehe. Naravno da jeste mac sa dve ostrice. Ali opet ste u prednosti tu. Bila bi ludnica do 101 i nazad. Barem ja tako mislim.
Inace, dok sam bio u beogradu, cuo sam pricu za dvoje koji su zajedno od prvog razreda. U pocetku su bili drugar i drugarica, dok nisu porasli. Onda se zaljubili jedan u drugog i dan danas su zajedno a imaju oko 60ak godina. Jeste da prica nema veze sa temom, ali prosto je za ne poverovati da tako nesto moze da postoji ! Osmeh
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Utorak 20.07.2010, 12:37, Naslov:
Da.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 03.12.2011
Datum unosa: Subota 03.12.2011, 14:39, Naslov:
Ne kajem se uopste. Osetila sam da sam spremna i da je on taj sa kojim zelim da izgubim nevinost. Jedan dan je dosao kod mene i sve se dogodilo spontano (:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 116
Koliko clanova ima idealna porodica?