Preterana iskrenost?!

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:22, Naslov:
Preterana iskrenost ne postoji,to je zabluda..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 15:52, Naslov:
Mene je moja iskrenost puno toga koštala. Ja sam baš pretjerano iskrena i kažem sve što mi je na umu. Lijepo se osjećam kad kažem sve što mislim i osjećam a ljudi koji me poznaju znaju da nisam iskvarena i znaju da najviše od svega mrzim laž. Pretjerujem, znam, ali to je jedini način da mogu da cijenim sebe. Voljela bih da mogu neke stvari da prešutim ali mene ubi nepravda i na kraju kažem onako kako mislim i osjećam pa makar to bilo i na moju štetu a većinom jeste. Na neki čudan način zavidim ljudima koji znaju kad šta treba reći i mnogo toga prešute ili slažu ali ih istovremeno ne cijenim kao ovakve kao što sam ja. Sve je mač sa dvije oštrice a u svemu tome je najbitnija mjera.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 18.09.2010
Datum unosa: Utorak 26.10.2010, 21:26, Naslov:
Mislim da i nije bas dobro da partner poznaje svaku misao,jer kad-tad to se zloupotrebi. Kao i obrnuto...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 18:55, Naslov:
bas on tebi kaze sve...to ti mislis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 20:41, Naslov:
Ja i ne trazim da mi kaze sve, sta ce mi to da znam Vrlo srecna sto kaze rekao je i to je to,a ja dal i koliko verujem to samo ja znam Wink niti volim da me gnjavi, niti ga gnjavim pitanjima gde, sta, ko, zasto.. Ja sam liberalna Bljak a mali nije, ako ne zna, ne mora ni da zna, ja da ga ucim necu Vrlo srecna a istina uvek ispliva Oklagija
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 283
Koliko clanova ima idealna porodica?