Sta da mu poklonite za godisnjicu?

novi pazar
Broj postova: 39
Reg. datum: 08.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 23:35, Naslov: Sta da mu poklonite za godisnjicu?
Kada kupujem neki poklon ,trudim se da taj poklon bude koristan za osobu kojoj je namenjen, ali to je u slucaju kada je poklon malo skuplji ("skuplji" je relativan pojamOsmeh) Medjutim,cesto pozelimo i da nas poklon bude originalan i interesantan, ne mora uvek da bude vredan i skup,dovoljan je znak paznje.
Sta je to sto biste vi poklonili voljenoj osobi?
Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

novi pazar
Broj postova: 39
Reg. datum: 08.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 23:39, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 00:58, Naslov:
solju nikako
sal kada bude zima
ram zadrzi sliku mu daj ili posalji na mobilni
za bokserice ako ste u braku

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 01:15, Naslov:
Kod izbora poklona obicno pomislim sta bi tu osobu najvise usrecilo, cime se bavi, kakvi su joj hobiji i preokupacije. Ne volim standardne poklone, zato se uvijek potrudim da nadjem neku sitnicu koja ce imati licnu notu.

Partneru bi poklonila neki parfem, knjigu sa tematikom koja ga zanima, mozda kremu za njegu lica, novcanik, dozu za spremanje CD, mastovit privjesak za kljuceve.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 01:20, Naslov:
Tara, slazem se s tobom. Kada partneru hocu da kupim poklon, obicno na neki diskretan nacin pokusavam da saznam sta bi on voleo da ima, sta bi ga obradovalo i sta bi mu koristilo. Najvise cenim poklone koji imaju svrhu Osmeh tako da se trudim da takve poklone i dajemVrlo srecna
Kupila bih mu knjigu, neku sitnicu koja ima simbolicko znacenje (za nas), nesto od kozmetike, i sl.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 01:20, Naslov:
Kupila bih mu bilo šta što mi se učini romantično, ili nešto što nikad ni u snu ne bih kupila, ali me istog trena podseti na njega. Takođe, vodim računa o tome da li mu nešto tada "treba", pa umem i da krišom zavirim u njegovu mušku kozmetiku da proverim šta mu je od toga pri kraju, pa to i kupim, jer mi ni u snu ne bi tražio da mu ja kupim. Baš zato volim da ga iznenadim. Znam koje marke voli i koristi, s tim nemam problema.

I da: bilo šta u vezi sa FUDBALOM OsmehOsmeh
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

novi pazar
Broj postova: 39
Reg. datum: 08.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 05:53, Naslov:
Moram da naglasim da je, izgleda, "nekim" muskarcima vazno da poklon puno kosta. Inace,slicno sve razmisljamo (izuzev aylichka).ja,takodje,poklanjam kozmetiku,garderobu...

"za bokserice ako ste u braku"- nismo jos u braku, tako da ih jos nisam poklonila (a mislim da mozes da pretpostavis zasto mi je BAS TO palo na pamet)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 06:00, Naslov:
Ako je poklon upućen pravoj osobi, uopšte nije važna cena poklona, već pažnja.

U tome je i osnovna poenta poklona... "Nekima".
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

novi pazar
Broj postova: 39
Reg. datum: 08.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 06:13, Naslov:
meni je drago ako mi neko pokloni jaffa keksOsmeh za 19. rodjendan sam dobila 9 kutija jaffe, od drustva -to mi je bas bilo slatko(u svakom smislu)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 06:15, Naslov:
Ih, šta bih ja sad dala za jednu Jaffu....Mljac, mljac...
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 00:03, Naslov:
Uskoro mi se blizi godisnjica i zelela bih da mi predlozite nesto sto bih mogla da mu kupim, jer ja vise stvarno nemam ideju!!!! Pomagajte!!!!!!!
____________________
Gresiti je prirodno, ali otici a ne biti svestan svojih gresaka, ponistava smisao jednog zivota!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 00:09, Naslov:
I ja bih Jaffu...i cokoladu Najlepse zelje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 00:35, Naslov:
Srculence razmisli malo sto bi tvog momka najvise razveselilo, sta si krisom zeli. Da li ima kakav hobi, interes do glazbe ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 16:32, Naslov:
Evo nekih poklona koje sam ja poklanjala svom momku: na pocetku, za 2, 3 meseca veze sam mu napravila kolaz od nasih slika i uramila, kupila sam neku starinsku svscicu poput drvenog dnevnika sa zutim listovima i u nju upisivala razloge zbog kojih ga volim... za Dan zaljubljenih sam od plavog i crvenog kartona isekla srca i zvezdice i sve to povezala kanapom tako da mu to visi u sobi Osmeh

Posto je i on skorpija kao i ja poklonila sam mu staklenu figuricu u kojoj se u 3 dimenzije nalazi skorpija.

Za NG je od mene dobio solju i casu sa znakom Crvene Zvezde (ponekad mi se cini da voli Zvezdu vise od mene, hehe) i carapice sa Deda Mrazom!

Za rodjendan sam mu uzela TV karticu, posto on u svojoj sobi nije imao tv a znala sam koliko to zeli. To mu je, ja mislim, bio najdrazi poklon ikad Vrlo srecna

Skoro nam je bila godisnjica i kupila sam mu srebrnu narukvicu sa kaucukom, posto je i ja imam a on je pricao kako mu se strasno svidja.

Milsim da novac nije toliko bitan koliko ideja. Kada nisam bila pri parama ja sam mu pravila poklone. Vazno je da su od srca! Osmeh A opet, kada si sa nekim malo duze mozes da vidis sta mu se svidja, za koga navija, sta slusa, koje filmove gleda, pa u skladu sa tim i da mu nesto lepo poklonis.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 17:29, Naslov:
Uf, meni je već ponestalo ideja za godišnjice i rodjendane!Dugo sam s momkom i svašta sam mu već poklanjala, od šolja, odeće, parfema ... Ništa kreativno, moram priznati! :?
Hm .. mogla bih nešto smisliti, uskoro mu je rodjendan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 13
Reg. datum: 02.09.2007
Datum unosa: Nedelja 02.09.2007, 03:39, Naslov:
najcesce mu kupujem stvari da obuce, to mu uvek treba, a moze biti i nesto novo i zanimljivo, orginalno

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 02.09.2007, 04:49, Naslov:
Nama ce uskoro godisnjica....
Prevazisli smo te materijalne poklone!
Umesim neki lep kolac ,ceo dan se smejemo ,prisecamo se lepih trenutaka ,odemo na neko neobicno mesto....
Iako smo vec duuuugo zajedno, sve jos ima onu draz i toplinu!
Vazno je u zivotu naci srodnu dusu i onda je poklon svaki dan koji provedete zajedno!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 01.09.2007
Datum unosa: Nedelja 02.09.2007, 05:06, Naslov:
SARENU LAZU !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.09.2007, 01:56, Naslov:
Citat:
SARENU LAZU


Sto bre-Osmeh?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 51
Reg. datum: 01.09.2007
Datum unosa: Ponedeljak 03.09.2007, 02:37, Naslov:
zato sto nisam udata, niti sam u vezi :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 197
Koliko clanova ima idealna porodica?