Odnosi sa sestrom??

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Utorak 18.08.2009, 19:50, Naslov:
Ne mogu da verujem.Pa,kao da nam citas"Pepeljugu".
Imala sam dve sestre,sada na zalost imam samo jednu.Zivot bi dale jedna za drugu,a one koje nema,zivece sve dok smo i mi zive.
To su u tvom slucaju roditelji napravili fatalnu gresku u vaspitanju,favorizovanju nekoga od dece,drugo anulirati.Strasno!
Gledaj da zazmuris na to njihovo ponasanje,valjda ce nekada da shvate lepotu imati jos jednu sestru.Bice im sigurno zao.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 16:21, Naslov:
Imam sedam godina stariju sestru,,i samo mogu reci da mi jako jako puno nedostaje...stvarno mi nedostaje...bar da popijem kaficu sa njom...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 17:02, Naslov:
Znas sta ja mislim... Ja imam sestru stariju od mene 9god i brata 7god stariji od mene! Isto se desava da su njih dvoje extra, sve, sve, jer su i sve prosli zajedno a ja sam uvek bila ta mladja iako sada imamo zajednicke teme i dalje nismo kao prijateljice, ili taj odnos nije kao sto imaju njih dvoje! Sestra mi je sad udata i naravno volimo se jako, jedva cekamo kad se vidimo, nedostaje mi i pricamo o svemu...Naravno i sestra i brat su nesto sto mi je naj, naj! Iako ja i dalje imam osecaj da nepripadam njima dvoma!
I ja mislim da je to posledica sto sam ja dosla kasnije, sto su oni oduvek bili u svemu zajedno, naravno ja sam bila mala za to tada, ali to se oseti i sada!
A naravno i rodtelji... Dosla sam kao trece dete, najmladja najsladja, sve je bilo oko mene iako nisu njih zapostavljali al tako deca reaguju kad dodje drugo dete! Pa su se od malena postavljali tako prema meni! Ja mislim da je sve to imalo uticaja a verujem da je slicno i u tvojoj situaciji! Ako su te roditelji razmazili, pa da se zato one ponasaju tako!
Uglavnom, porucujem bratu i sestri da ih volim puno, puno!!!! Frendovi
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 22:18, Naslov:
Ne znam gde nadje ovu temu,kao stvorena je za mene! Vrlo srecna
Zivim sa sestrom,odvojeno od roditelja,obe studiramo i zivimo u istoj kuci Osmeh
Ja je mnogo volim i postujem,kao male smo uvek bile nerazdvojne a i sada smo,samo sto ponekad iznerviramo jedna drugu Vrlo srecna to obicno bude neka sitnica...ko ce da pere sudove,kuva rucak itd...
Mnogo puta me je obradovala ali i naljutila...I mnogo mi je drago sto imam sestru,ona mi je kao druga majka...savetujemo jedna drugu,ona je uvek tu za mene a i ja za nju i volela bih da ovako ovi dani traju vecno....Zaista je mnogo,mnogo volim,ne znam sta bih radila da nema nje...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 22:20, Naslov:
Samo se trudite da sto lepse dane provodite dok ste zajedno,to je nesto nezamenljivo i najlepse u zivotu!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 22:24, Naslov:
Hvala tini,ovo zaista jesu najlepsi dani u mom zivotu Osmeh
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 03:31, Naslov:
Obozavam svoju mladju sestru, zivimo same u stanu. Iako ume nekad da me iznervira kao niko na svetu, sve to brzo prodje i sve u svemu, jako mi je drago sto imamo jedne drugu. Sestra je ipak sestra. i ne bih je dala ni za sta Osmeh
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 12:46, Naslov:
Bash mi je tuzna ova pricha....Mislim da su tu najvishe krivi roditelji...Ne znam shta bi bilo najpametnije raditi u takvoj situaciji...Vi ste vec odrasli i sazreli ljudi,niste deca,pa da se tako ponashate!Trebalo bi da sa sestrama sednesh i porazgovarsh iskreno o tome shta te muchi,jer ipak ste vi najrodjeniji rod i treba ceo zivot da budete jedna uz drugu.Ako je sad ovako,ako se sad svadjate i ne izlazite nigde zajedno,ne prichate o problemima,kako ce tek biti kada se razdovijte?Mislim,bash mi je tuzno i ujedno glupo sve to...
Ja nemam sestru,ali imam rodjenog brata,ustvari polubrata...On je ziveo sa nama dok se nije ozenio,a potom je i mama umrla...Testamentom je sve ostavila meni,ne bih sada da nabrajam razloge...Uglavnom,on se meni retko kad javlja,gotovo da i neprichamo,a ja nemam nikog osim tate i njega...Verovatno je ljut zbog mamine odluke,mada je i sam na ostavinskoj raspravi pre nego shto su i prochitali testament,rekao da, ako se pominje ,da se odriche svega u moju korist jer on vec ima stan,zenu i decu...Tako da stvarno ne znam u chemu je problem...Nesuglasice koje je imao sa mamom nemaju veze sa mnom...Jako me sve to boli tuzna sam,a bojim se i da pricham sa njim jer se nismo ni chuli vishe od godinu dana... Place

Eto,ja nekom delim savete,a sama imam josh gori problem Lud
Chudno je to kako ljudi imaju reshenja za tudje probleme,a za svoje ne... Frendovi
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Sreda 03.02.2010, 10:41, Naslov:
imam sestru stariju od mene 6godina.....oduvek,ma kolko da sam joj ko mala bila dosadna nije me gurala od sebe,dozvoljavala mi je da setam sa njom i njenim drugaricama,da budem sa njom a meni je to znacilo sve na svetu.....kada sam usla u pubertet bilo nam je jos i bolje....ona se nikada nije sminkala a ja sam u tom periodu to ucila.....secam se kada je trebala negde izaci i rekla seko hoces me molim te nasminkati ja neznam....e tada sam se osecala kao dorasla njoj,osecala sam se kako joj se takvom sitnicom mogu oduziti za sve...a tada smo zajedno pocele izlaziti i sveeee....nedavno se odselila kod decka i nemogu vam opisati kako mi nedostaje........ ALI JE OBOZAVAMMMMMMMMMMMMMM JOS VISEEEEEEEEEEEE
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 20:43, Naslov:
...Osetila sam potrebu da ponovo napisem nesto o mojoj sestrici...Malo opsirnije,jer sada,daleko od nje,shvatam koliko mi stvarno znaci,koliko je volim...
Nedavno,bile smo zajedno,pricale,smejale se,pile kafu,sve ono sto mi previse nedostaje kad sam ovde...Uzivala sam grleci je,uzivala sam da joj dajem sitne pokloncice i uzivala gledajuci je...I njoj i meni,tako malo je vremena bilo da ga provodimo zajedno,toliko toga ostalo je nedoreceno...
Ona je moje najprece,moja krv...Kao male,stalno smo se "ujedale" jer je razlika izmedju nas 7 god.Uvek sam je znala kao odraslu curu,a ona mene kao malu balavicu,sto svuda buta nos...Danas smo obe odrasle zene,i sve vise i vise znacimo jedna drugoj...Volim je,moju dobricu i vrednicu,moju mrsavicu...Ona pravi najlepse kiflice na svetu!
Nedavni rastanak,jako je zaboleo...obe...
Bio je mrak,dosla je da se pozdravi sa mnom...padala je kisica,oci su joj bile crvene,sitne...Grlila sam je,jako,ali ona je izbegavala i zagrljaj i poljupce,samo je htela sto bre da ode...gusila se od bola...nikad necu zaboraviti kako je bolelo...Kada se okrenula,videla sam joj lice,zgrceno od bola...pocela je da place i vratila se da me opet zagrli...Bas je bolelo...
Tako sam ponosna sto je imam,iako je daleko...
Viki,punooooooo te vojim!!! Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 22:29, Naslov:
Jos kad bi i ona imala net,da je dovucem ovde Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 16:51, Naslov:
jao Tini bas je tuzno...ali je bar imas pa gde god da je....Ja nemam ni sestru,a ni brata i ceo zivot sam patila zbog toga...Place...Doduse zivela sam u istoj kuci sa bratom i sestrom od tetke pa smo se ponasali kao da smo rodjeni(bar ja),ali opet su njih dvoje bili rodjeni brat i sestra...ne znam kako to da objasnim....uglavnom volela bi i ja da imam nekog "rodjenog"...ova sestra od tetke je 8 godina mladja i tek smo pre neke 3 godine pocele da zanemarujemo tu razliku,pa eto mogu da kazem za nju da mi je kao rodjena....sad mi bas nedostaje da tracarim sa njom i da me ponekad iznervira...Wub...a i ovde vas sve gledam kao sestre,tako da sam opet srecna!!!Poljubac za moje zene...Frendovi
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 17:55, Naslov:
Tini.ti draga i ja sam daleko od moje sestre i shvatam kako ti je u potpunosti,bas mi mnogo nedostaje ,a znam da io ja njoj nedostajem isto toliko i da me voli kao i ja nju Poljubac

Sanjci,bas mi je zao sto nemas rodjene brata i sestru,ali se zahvaljujem sto me smatras nekom vrstom sestre,kao i ostale clanice ovog nasem predivnog kutka,Poljubac draga...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 19:04, Naslov:
Oduvek sam zelela da imam sestru... Eto, ako me Sanja hoce... ja sad imam stariju sestru... Sreca
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 19:06, Naslov:
Onda sve lepo da se posestrimo,pa da pocnemo!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 19:09, Naslov:
A, imam i mladju... ovu gore...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 19:22, Naslov:
Joooj Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 20:52, Naslov:
Jao sto vas volimmmm........Poljubac.....sad imam puuuuno sestrica..........gde god da ste,ali ste stalno u mom kompu...Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 21:07, Naslov:
A ocu i ja da se posestrim sa vama Ljuta
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 21:09, Naslov:
Boze, pa to se podrazumeva...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 108
Koliko clanova ima idealna porodica?