Odnosi sa sestrom??

Broj postova: 20
Reg. datum: 20.02.2009
Datum unosa: Nedelja 29.03.2009, 16:02, Naslov: Odnosi sa sestrom??
Imam dvije starije sestre od mene, ja sam najmladja, njih dvije se odlicno slazu, rijetko sa mnom pricaju o svojim problemima..ugl. nikako sa mnom ne komuniciraju "kao prijateljice" njih dvije se slazu, a ja sam uvijek "crna ovca".Najstarija sestra je dosta uspijela u zivotu, sada pise doktroski rad,sve joj je dopusteno radi njenog uspjeha i ona se ponasa prema meni kao da sam neko "pašče" stalno se nes dere na mene,stalno pravi neke face,obadvije nikad ne izlaze vanka sa mnom!Ja uvijek pokusavam da sa njima pricam..ali me one stalno izbjegavaju!Eh, sada bih ja vas pitala kako da se postavim prema njima??Da li mislite da je takvo ponasanje sestara "normalno"..ovo me zivu izjede, jako sam tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Nedelja 29.03.2009, 17:04, Naslov:
Mogu samo predpostaviti kako ti je...Imam tri cerke i veruj mi da nebih volela da se jedna od njih sutra oseca kao ti Tuzna
Jesi probala da pricas sa njima?Da im kazes kako se osecas?Otvori karte jer samo iskrenoscu mozes nesto promeniti.
Imam ja brata koji je od mene stariji 13 godina.Nas dvoje nikada nismo bili kao brat i sestra.Kada sam napunila 11 godina i kada mi je bio najpotrebniji (pogotovo sto su moji bili razvedeni),on se ozenio i otisao od nas...Tek sada kada oboje imamo porodice cesce se cujemo i mogu reci imamo neki kontakt.To je jako tuzno ali tako je Tuzna
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 20
Reg. datum: 20.02.2009
Datum unosa: Nedelja 29.03.2009, 19:51, Naslov:
Mislim da ima tu malo i krivnje roditelja...ah ne znam vise ni sama!Nisam razgovarala sa njima...obicno kada bi mi bilo krivo kada bih se naljutila na njih onda bih rekla sve sto mislim i osjecam ali ti one to ne bendaju 5%..nazalost...
ne postoji medju nama nikakvo postovanje niti ljubav..Postoje samo oni "ledeni" pogledi koje mi salju svaki put kada nesto skrivim..kazem..itd

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Nedelja 29.03.2009, 22:43, Naslov:
Neznam amina_sa,jer ipak ste vi sestre ma kakva razlika bila medju vama u vasim zilama tece ista krv.
Mislim da ipak treba da sednes sa njima i da im otvoris srce Osmeh
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 09:16, Naslov:
Vrlo teska situacija i tesko je dati neki komentar....pokusaj otvoreno sesti i reci im sta ti smeta a ako to ne pomaze moras gledati svoj zivot i svoje ciljeve u zivotu kao i one i ne osvrtati se na nikoga.....svojim uspehom i samouverenoscu ces uspeti da budes jaka i da im dokazes da si i ti vazna i uspesna i da i ti imas svoj zivot kojeg niko ne treba podcenjivati
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 09:35, Naslov:
Zao mi je sto je ovako,ali ne znam kako da ti pomognem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 11:25, Naslov:
Slazem se sa Tini.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 11:36, Naslov:
Mozda je najbolje da ni ti njih ne bendas? Gledaj svoj zivot, idi dalje, potrudi se da postignes nesto u zivotu, a one ce same trcati kod tebe kad vide da te bas briga, veruj mi. Po tvojoj prici, njihovo ponasanje je vise nego ruzno i neprikladno.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 13:09, Naslov:
Citat:
ne postoji medju nama nikakvo postovanje niti ljubav..


uh,ovo kad sam procitala,nije mi bilo bas svejedno,i mozda se tebi trenutno cini ali nije tako,sigurna sam....moras da pricas sa njima,da razjasnite sve,mozda i one imaju takvo misljenje o tvom ponasanju....ako ne uspes nista da resis,malo se "povuci" iz toga,neka prodje neko vteme i videce da su pogresile....jako ruzna situacija....srecno u svakom slucaju
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 46
Reg. datum: 13.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 14:16, Naslov:
Moj odnos sa setrom je super i uvek je takav i bio pozeleo bih svakom

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 20
Reg. datum: 20.02.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 20:56, Naslov:
U buduce cu se praviti da mi i nije nesto stalo bas do toga Tralalalala
a i mogu i ja bez njih ..ha ja Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 21:10, Naslov:
Da znas samo koliko sam ja puta preplakala u nekim situacijama bas zato sto nemam ni brata ni sestru tj nem,am, nikoga ni za suze ni za smeh. A bilo je toliko mnogo situacija u zivotu kad mi je trebao neko samo moj, zato nemoj da odustanes probaj ma koliko to kostalo, pricaj sa njima reci im kako se osecas mora da u njima postoji makar i skriveno nesto sto se zove osecaj za svoju krv, nemoguce je da ga nema na kraju krajeva pitaj sta je to zbog cega one nece da ti budu sestre u pravom smislu te reci pa mozda i otkrijes nesto sto nisi do sad uzimala u obzir ali svakako probaj da ti ne bi kasnije bilo zao sto nisi nista uradila i sto si i sama mozda na neki nacin dozvolila da budes i ostanes crna ovca. Zelim ti svu srecu ovog sveta jer mislim da je ovo stvar za koju se vredi boriti. Poljubac Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Tjesi Frendovi Frendovi Frendovi Frendovi Frendovi Frendovi Frendovi Frendovi
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 22:35, Naslov:
ja imam sestru 10 god. mladju od mene i dok sam ja bila tinejdžer ona je bila detence tako da nam je tada odnos bio samo kao da sam joj mama, sada ja imam 30 ona 20 i super se slazemo ja imam dva sina ona ih ponekad cuva, kad ima vremena devojka je dosta izlazi ali odnos nam je super. sigurno treba da popricas sa njima mozda na tebe gledaju kao na nestasno detence Frendovi
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 22:46, Naslov:
Bas tako JAOJ...nemoj tako lako pustati sestre i udaljavati se od njih.Godine prolaze i veruj mi da cete biti potrebene jedna drugoj.Bas zato treba da se boris i neodustaj lako Poljubac
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 08:34, Naslov:
To što ste rođena u istoj porodici, ne znači da morate obavezno biti i prijateljice, te prema njima trba da se postaviš isto kao i kada bi te prijateljica šikanirala. Jedina je razlika u tome što ste rod, pa nećete početi da se mrzite.One znaju tvoju slabost, a to je tvoja želja da budeš bliska sa njima. Pokušaj da to sakriješ koliko god dugo to bilo potrebno. Ništa ne komentariši sestrinu galamu niti slaganje faca i ne pokazuj želju da izlaziš sa njima.Pronađi svoje društvo koje i treba da imaš.Videćeš, doći će one kod tebe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 08:41, Naslov:
na zalost nemam rodjenu sestru,ali imam brata i odnosi su nam za sada ok

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 16.08.2009, 23:21, Naslov:
Imam dve sestre i mladje su od mene. Oduvek sam im bila zastitnik i najbolji drug, tako je i danas. Uzivam u tome sto u meni uvek vide spas kada imaju neki problem, jer znaju da cu ih pravilno posavetovati. I sto je jos najlepse, njihove (gore) polovine se meni obracaju kao VELIKOJ SEKI koja sve zna. Koliko volim svoje sestre mislim da ih ne mogu odvojiti od svoje dece.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Nedelja 16.08.2009, 23:58, Naslov:
imam jednu sestru mlada je od mene tri godine,i najbolja mi je prijateljica i hvala bogu sto je imam
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 70
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 17.08.2009, 02:40, Naslov:
ja jako volim svoju sestru... ona je moje svee <3
____________________
..Lako cu ja ako je do mene..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 17.08.2009, 13:16, Naslov:
Imam starijeg brata, ali oduvek sam zelela i sestru. I to stariju. Sticaj okolnosti je da vecina mojih drugarica ima sestre, sve smo pribliznih godina, druzimo se i uvek zajedno izlazimo. Znaci, i te "sestre" su vremenom postale "moje drugarice".
Gledajuci njih i njihove odnose uvek sam malo patila sto i ja nemam sestru. One se sve lepo slazu, na srecu.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 167
Koliko clanova ima idealna porodica?