Kada ste poslednji put zaplakali

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 07.04.2009, 21:20, Naslov: Kada ste poslednji put zaplakali
Da li ste laki na suzama ili vam je tesko da zaplacete. Poznajem osobe koje placu iz najrazlicitijih razloga, moze to biti tuga a moze da bude i samo mehanizam oslobadjanja besa. Zadrzala bih se na klasicnim suzama ne na radosnicama. Mada izbor je vas.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 00:25, Naslov:
Draga moja jaoj,upravo sam danas gledala neki film sa Kim Besindzer kada ona glumi pisca i zivi u Africi gde gubi i muza i sina...i plakala sam ko kisa Lud kada joj je sina ujela zmija nakon cega on umire.Stvarno je odglumila svaka joj cast.
Posto sam u podznaku rak laka sam na suzama...posebno nakon treceg porodjaja.Neznam,valjda su hormoni napravili dar-mar Tuzna
Inace uvek sam bila osetljiva Place
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 09:59, Naslov:
Jutros kada sam na TV u videla dečaka koji je skoro slep sa svojom majkom .Oni se pripremaju za neku operaciju laserom i on će posle toga moći da vidi.Majka je izbezumljena i očajna , a on je jako tužan.Majka kaže da on nema drugove i da se nikada ne igra, da mu brat čita...Ne podnosim kada deca pate.To je jedina stvar zbog koje mogu da zaplačem posle porođaja(od kada imam dete) .Za sve ostalo me baš briga

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 10:01, Naslov:
Jao drandras i ja sam slaba na decu i dok citam sta si napisala stane mi knedla u grlu
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 14:55, Naslov:
Poslednji put sam se zaplakala kad sam citala blog jedne nase clanice...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 16:49, Naslov:
veoma cesto znam da zaplacem, Place ,placem uz filmove,tuzne zivotne price,plakala sam kad je mi je beba primala vakcinu,kad sam se porodila,uh volela bih da sam jaca ali... Place ,sta cu takva sam
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 19:36, Naslov:
Cesto,kad sam tuzna,desava se da mi se place a da neznam zasto? Tuzna Place
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 20:53, Naslov:
zadnji put kad zamalo da zaplacem je bilo na treningu, sinoc....vec nekoliko treninga sam brljala, a sinoc sam htela da odustanem i da odem kuci...sva sreca, pa su sve zene bile na mojoj strani i bodrile me, puno im hvala, Poljubac za sve moje prijateljice sa odbojke!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

pozarevac
Broj postova: 173
Reg. datum: 06.03.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 21:12, Naslov:
Danas sam se zaplakala posle duzeg vremena,svaka cas ko je stavijo ovu temu kao da je znao sta me se danas desilo.Nemogu previse da pricam o tome jel je koplikovana prica ali utratko cu reci,mozda ce mi biti lakse.Danas sam imala svadju sa babom mog muza jel ona je malo ne malo nego mnogo vise nerazumna osoba i mnogo bezobrazna.Sve mi radi kotra i samo mi pravi lom,a ja kao kucno pomocnica moram da sklanjam njen lom,a to mo sve radi namerno.M nogo puta samo se kacile bas zbog toga,a ona dalje to radi samo da bi me nervira i svadjala samnom,danas sam pukla ni sam mogla vise i rekla sam joj svasta,a ona mene hoce da istera iz kuce jel ja joj nedam da zivi.Sta da vam kazem,mpja svrekrva je zbog nje napustila kucu i otisla samo zbog nje jel ona je pravila svadju izmedju nje i mog svekra,baba je tela da bude ona gazda i to hoce i sad.Doslo mi bilo da odem kod mojih alo zao mi da napustim svog muza jel njega i moju cerkicu volim najvise na svetu,nemogu da verujem da ima takvih ljudi,a pogotovo takvih matorih koji su jednom nogom u grob ona ima 73god a bolje izgleda od moje svekrve koja ima 43god.Naravno da tako izgleda kad nikad u zivotu nije nista radila imao ko za njom da radi cak je i svog muza sahranila u 45god jel ga nervirala i gnjavila.Tako da sam ceo dan plakala ni sam mogla da se smirim Place Tuzna Place
____________________
verica obradovic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 22:36, Naslov:
uh veco bas mi je zao da ti se to desava... sta da ti kazem, to je jedan veliki ispit za tvoje zivce i strpljenje. Budi strpljiva, ti opet budi covek u celoj toj situaciji i jednog dana ces ti izaci iz svega toga a da ne moras da se stidis nicega i da se ne kajes. Bice to sve ok, videces, mora
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Sreda 08.04.2009, 23:46, Naslov:
ja placem uvek kad mi je tesko nemogu da sakrijem svoja osecanja...
Veco ne obracaj paznju na babu ignorisi je, ona verovatno uziva u tome sto radi, mozda joj je i cilj da odes iz kuce... nemoj da napravis istu gresku ko tvoja svekrva.
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2009, 08:03, Naslov:
Mnogo sam osetljiva, ne da sam placipicka ali sve sto dirne moja osecanja ja zaplacem alito radim kad sam sama.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2009, 16:16, Naslov:
Pre 15ak dana kad sam trazila nov posao, pa mi se smucilo... posle toga nisam skoro, sad cu kad dodje pms hehehe Osmeh tad mi malo treba, samo se raspekmezim za sitnicu...
Uglavnom placem kad sam sama, ponekad se desi da me bas tad mama pozove pa joj placem preko telefona pa me tesi Tjesi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2009, 16:33, Naslov:
Pre par dana zbog nekog filma
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2009, 21:15, Naslov:
Ja sam vrlo emotivna osoba i sve me se dotiče.Zaplačem često,maltene za svaku sitnicu. Danas sam razgovarala sa jednom mamom čija ćerka je otisla na operaciju.Mama ko mama zaplakala je a i ja sa njom.Šta ću kada sam takva. Tuzna Tuzna
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.04.2009, 21:20, Naslov:
E, i ja sam kao Serafina. Jako emotivna, sve me pogadja i placem za svaku glupost. Neki dan sam plakala jer mi je bilo zao tate sto su mu javili da nije dobio vizu za Izrael, a toliko je zeleo da ide. Na kraju je dobio i sad je vec tamo. Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 08:15, Naslov:
plakala sam u srijedu kad sam gledala "Plesom do snova" mislim da je ovaj serijal ubedljivo najtuzniji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 10:28, Naslov:
Jutros kada sam mojoj kćerki čitala priču o mraviću čiji roditelji mu nisu dali da se oženi mlinarevom kćerkom .Želeli su ružnu princezu kao snaju.Izbacili su sina iz kuće.Mlinareva kćer i mravić su otišli na list i pregrizli peteljčicu i suvali se u reku zagrljeni.Na kraju je hapy-end jer su javili da su napravili splav čak kod Stalaća.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 21.04.2009, 12:32, Naslov:
juce same su mi suze isle kao kisa
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 08.10.2011, 17:21, Naslov:
Pre par dana..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 249
Koliko clanova ima idealna porodica?