Da li kupujete na internetu?

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 13:13, Naslov:
Mozda neku kozmetiku?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 13:16, Naslov:
Ja bi kupovala recimo mobilne ili tako nesto...a kupovala bi i garderobu sto da ne....doduse jeste malo nezahvalno kad ne mozes da probas....npr. neke stvari za bebe bi bile super...tipa igrackica i tako nesto....ja bi nasu robu iz Pazara prodavala ovde....Osmeh....mislim izvinjavam se sto ja to tako javno,ali bi sto da ne.daj da biznisujemo...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 13:28, Naslov:
E mishu,super ti je to ideja!Shto da ne,sedish kuci i imash posao Wink A parive samo kaplju
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 13:29, Naslov:
Nisam nikad do sad nesto kupovala sa interneta..
Jer ako se radi o nekoj garderobi..ne zelim da je uzimam preko intereneta jer ne znam ni od cega je napravljeno ( pamuk..itd. )..ni kako ce da mi stoji...i to..
A ako se radi o nekoj kozmetici ili nbecem slicnom..onda sto da ne.. Vrlo srecna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 20:14, Naslov:
i dalje kupujem knjige, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 20.12.2010, 19:05, Naslov:
Da kupovala sam neke sitnice iz Tehnomanije, imala sam ok iskustva. Mada zadnji put sam se razočarala, naručila sam jednu stvarčicu ljubičastu a dobila plavu... Naručivao je moj dragi neke delove za komp i bio je zadovoljan. Sve u svemu ima to i prednosti i nedostataka...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Utorak 01.03.2011, 23:44, Naslov:
da ja kupujem pocev od knjiga preko farmerica i obuce pa zavrsavam sa kaisevima...recimo ne bih mogla da priustim sebi svake sezone po 2 para camper cipela cizama a ebay mi to dozvoljava farmerke takodje iskljucivo diesel i super je isklustvo.
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 91
Koliko clanova ima idealna porodica?