Žene previše pričaju a muškarci premalo slušaju?

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 12:02, Naslov: Žene previše pričaju a muškarci premalo slušaju?
Kazu da problemi izmedju muškaraca i žena nastaju najčešće jer žene previše pričaju a muškarci premalo slušaju(isključe se). Mi bi da je sve kako treba, da ima nekog reda, da je organizirano, dok oni to ne vole, bjeze od obaveza,ogranicenja..i onda da bi izbjegli "nepotrebnu" raspravu kazu samo;"Da draga".Mene to iz cipela izuva. Slažete li se sa mnom i kako da promijenimo situaciju i aktiviramo i njih malo.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 14:32, Naslov:
Hehe, interesantna tema skroz Osmeh ja sam skoro citala nesto o razlikama u razvoju izmedju decaka i devojcica i interesantna je cinjenica da devojcice brze sazrevaju i da uvek idu po jedan korak ispred decaka sto se tice verbalnih sposobnosti, dok decaci moraju da istrazuju, oni moraju da ispituju prostor i horizontalno i vertikalno. Devojcice mogu da sede na jednom mestu i da se igraju svojim igrackama, a decaci ne, njima je prostor potreban i nemoguce ih je ogranicavati. To se ocigledno nastavlja i dalje u zivotu Osmeh mi smo uvek verbalno jace, a oni se samo iskljucuju i ne daju se ogranicavati Osmeh na kraju teksta koji sam citala savet mama decaka je bio da kada hoce da skrenu paznju na nesto sinu da mu to objasne kratko, sazeto i da mu odmah jasno stave do znanja sta se hoce od njega jer se decaku ne da dugo objasnjavati, on se posle par sekundi jednostavno iskljuci i nista ne slusa Vrlo srecna pa eto, verovatno bismo trebale da se ponasamo kao mame jer se i u mnogim drugim zivotnim situacijama ponasamo kao njihove mame i da ne pricamo puno nego da im odmah jasno stavimo do znanja sta hocemo Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 14:34, Naslov:
Za njih je racenica skup informacija koje se nuzno baziraju na cinjenicama a nama je to oslobadjanje emocija pa makar bilo i bez ikakvog reda ili konacnog smisla zato ako bi da razgovaras sa muskarcima a da oni slusaju formulisi recenice tako da u njima postoji nesto konkretno naravno potkovano cinjenicama i adekvatnim argumentima samo tada ce te slusati. Recenice tipa lose se osecam a ne znam sta mi je oni ne razumeju.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 18:01, Naslov:
muskarci umeju jaako dobro da slusaju kada se prica ono sto njih zanima...e, sad ako hoces da muskarac slusa ono sto ti pricas, onda moras doobro da podesis ton, talasnu duzinu, jacinu, nacin, vreme(narocito obratiti paznju na to da je muskarac sit, odnosno da nije gladan) i mozda ti upali...pomaze vezbanje raznoraznih taktika...to su one male tajne velikih kuvara...Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 18:12, Naslov:
Jao upravu si, kad je sit ondmah bolje sluša.hehe.Ne kažu dzaba da ljubav ulazi kroz želudac.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 18:34, Naslov:
Citat:
muskarci umeju jaako dobro da slusaju kada se prica ono sto njih zanima

upravo tako...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 19:56, Naslov:
Potpuno tacno !!! Vrlo srecna
I kada im je nesto jako potrebno Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 22:49, Naslov:
Citala sam negde da to isto vazi i za musku decu da kod njih tzv ispiranje mozga dugim razgovorimas ne pali nadju mehanizam da se iskljuce i samo klimaju glavom a kad ih pitas sta sam rekla ne znaju da odgovore ili se sete samo polovicno tako da je najbolje pricati kratko i konkretno takvi su i kad porastu
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 01.05.2009, 01:06, Naslov:
To jeste tako nazalost,iako bi sve voljele da nasi dragi budu malo"aktivniji" sto se razgovora tice moguce da bi i za to rekle da nam ne odgovara.Nekad samo trazimo razlog za svadjice a zapravo samo trazmi pažnju.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Petak 01.05.2009, 10:43, Naslov:
Muskarci dobro cuju ono sto hoce,a ako ih nesto ne zanima onda kazu,nisam te cuo.
Ali kod mene je situacija ponekad i obrnuta.Moj muz bi da prica a meni se bas uvek ne slusa,posto vise volim da slobodno vreme provodim na komp. ili da citam.Medjutim,onda se setim,pa nije lepo tako, i sve ostavim i sednem i pricam sa mojim muzem kolko god on zeli.Neka su oni nama zivi i zdravi pa pricali ili slusali. Vrlo srecna
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 01.05.2009, 22:35, Naslov:
Negdje sam procitala da zene pricaju cetiri puta vise od muskaraca.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 13:56, Naslov:
da,mislim da je to i moj slucaj!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 13:56, Naslov:
Slazem se sa naslovom teme u potpunosti Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 26.02.2010
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 13:42, Naslov:
Xex, ja se ne bih slozila u potpunosti... Heheheh
Mozda zato sto nisam neka pricalica... U svakoj vezi u kojoj sam bila uglavnom je muskarac brbljao vise od mene...A sto se tice da malo slusaju, sa tim se slazem Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 14:41, Naslov:
Ma treba samo podesiti ton i privuci paznju Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 15:12, Naslov:
kad bolje razmislim, cutanje je zlato, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 15:18, Naslov:
Pa jeste ponekad. Dobro je to kad jedno manje prica a drugo vise. Neki vise vole da slusaju a neki da pricaju.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 16:55, Naslov:
da,ali u glavnom zene prichaju,a mushkarci gledaju tv i klimaju glavom Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 18:09, Naslov:
Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 19:18, Naslov:
Sam naslov kaze,a i sve ste vec rekle...
Znam samo da poludim kad 5 puta nesto kazem...pitam ...a on kaze "A?" Bijem
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 264
Koliko clanova ima idealna porodica?