da li ste sigurni u svoju ljubav prema vasem muskarcu i zasto?

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 1
Reg. datum: 13.07.2009
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 09:14, Naslov: da li ste sigurni u svoju ljubav prema vasem muskarcu i zast
Tralalalala -
____________________
mitrovic daca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 12:11, Naslov:
Iskrenost i poverenje se gradi kroz citav brak i jako je bitno za opstajanje braka i harmoniju.Za sada imam poverenja u svog supruga i on u mene i trudimo se da glupostima ne gusimo jedno drugo kao npr.nepotrebnom ljubomorom,proveravanjem,glupim ispitivanjima koje niko ne voli......Verujemo jedno drugom i pruzamo jedno drugom razumevanje i slobodu.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 20:04, Naslov:
JESAM sigurna u ljubav prema svom suprugu. Znam da ga volim kako nikada ni jednog muskarca pre njega.
A to znam zato sto: se razlikujemo u milion stvari, u nasem mladom braku vec imamo gomilu problema, svaki dan moram da ucinim mnogo kompromisa ne bih li izbegla sitne svadje, menjam se zbog njega (da bismo bili srecniji) i lako mi pada..... a sve to je posledica jedino i iskljucivo LJUBAVI prema njemu.
Jedino nam ljubav moze dati toliko snage.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 25.07.2009, 05:57, Naslov:
Sigurna sam u ljubav koju osjecam prema njemu,i koju on osjeca prema meni.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Subota 25.07.2009, 12:49, Naslov:
I moj odgovor ce biti potvrdan.
A zasto? Pa zato sto ga volim,zato sto smo u braku 13 godina,zato sto imamo tri najlepsa andjela,krov nad glavom.Zato sto se pored njega osecam sigurnom i zato sto u njemu imam muza,prijatelja,ljubavnika...ehhhh Vrlo srecna
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 25.07.2009, 22:39, Naslov:
Jesam. On je moja srodna dusa i ja to sasvim jasno osecam. S njim je sve tako lako, on me voli onakvu kakva jesam i zna koliko ja njega volim. Sve nase nesuglasice nestaju brzo jer ljubav i poverenje koje imamo jedno prema drugom vode celu nasu vezu.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

KRUSEVAC
Broj postova: 22
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 28.07.2009, 09:42, Naslov:
Da se nismo sreli stvarno bilo bi grehota jer sad znam znam da ga volim znam da me voli....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 16:28, Naslov:
Jesam, sigurna sam. Zato sto je sve sto sam ikada htjela i zato sto za mene bolji ne postoji. Razlog je mog osjeha i moje srece i ne mogu zamisliti zivot bez njega.Wub A zasto hmmmm, zato sto je uvijek tu za mene, zato sto sam najvoljenija osoba na svijetu, sto mi pokazuje na razne nacine da sam njegovo sve i zato sto se i nakon 3 godinine gladamo isto kao i prvog dana i ne mozemo se naljutiti jedno na drugo. Mozemo samo preko telefona, poruka i sl. ali cim se vidimo gotovoooo. Ne mozemo skinuti blesavi osmijeh sa lica. Vjerovatno zato sto se ama bas nikad nsimo ozbiljnije ni posvadjali pa nismo ni mogli biti tako ljuti jedno na drugo. Tu su samo male prepirkice koje su zacin vezi. Sreca Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 20:32, Naslov:
Bambi,to je bash divno i zelm ti da vam tako bude celoga zivota Wub Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 21:37, Naslov:
Ja ne verujem u srodne duše.Verujem da čovek mora sam da radi na odnosu sa drugim partnerom.Možda ovo što sam rekao zvuči suvoparno i sirovo ali ni život nije bajka već dogadjaji koji mogu biti lepi ili ružni ili sivi.Eto toliko..
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 09:17, Naslov:
Pa naravno da mora da radi na odnosu. Vrlo srecna Znas kako kazu:" Ljubav nije cvijet koji je dovoljno zasaditi, njega treba i zalijevati". Sve sto ti treba je sreca da upoznas pravu osobu i to je sudbina a sve ostalo je na tebi. Nece ti nista pasti s marsa, za sve se treba potruditi.
Jeko, hvala ti, i ja tebi isto zelim sa Ziletom do kraja zivota. Wink Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 10:25, Naslov:
Slazem se sa Aleksandrom... Zivot i ljubav su mnogo vishe od srodne dushe i sudbine... Ali,takodje je tachno,Bambi,da na ljubavi treba raditi stalno.. Wink
A shto se sudbine tiche,mislim da nju,ipak,krojimo sami i da imamo moc da je menjamo u nashu korist ili shtetu..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 12:01, Naslov:
Ja se ne slazem u potpunosti. Nasu sudbinu kroji Bog npr. sudjeno nam je da upoznamo nekoga eh sve ostalo zavisi od nas, kako ce se radnje odvijati, hocemo li se sprijateljiti ili samarati Vrlo srecna to zavisi od nas.Osmeh Nesto krupnije nam je zapisano a za detalje smo sami zasluzni.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 13:27, Naslov:
Bambina i ja bih voleo da postoji sudbina i da mi neko više biće,energija odredi put.Ali ja nažalost nemam toliku veru u sebi.Valjda zato što stalno tražim materijalne dokaze.Bilo bi to lepo da neko drugi umesto tebe odredi put.Pa ja bih u tom slučaju mirno onda išao kroz život i ne bih se nervirao jer bih znao da će me "neko" uvek vratiti ili usmeriti na pravi put,ili mi naći pravu devojku.. Ali hm... nemam toliku veru.. ne znam.. To je već krupno pitanje i tema za razgovor.A krupno je koliko i postojanje ljudskog roda.Ko smo,kako smo stvoreni i gde idemo ? hmmmmm...
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 13:31, Naslov:
dobro,dobro,aj skrenuste sa teme skroz...Nije tema "sudbina" Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Paracin
Broj postova: 3
Reg. datum: 17.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 20.05.2010, 02:07, Naslov:
U ljubav prema njemu sigrna sam samo i samo zbog cinjenice da smo mnoooogo dugo zajedno, i funkcionisemo sasvim zadovoljavajuce za ove mlaaaade godine, kompromis, ljubav, iskrenost i poverenje.... lazi nema sem ako ja ne kupim komplet deborine sminke od 7200 rsd pa kazem da je bio 3000 Ideja Ideja Ideja
nema planova ali posto je na pomolu zavrsna godina studija nadam se da je sudbonosno DA blizuuuuuuu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.05.2010, 09:59, Naslov:
Chestitam i samo napred Marija Sreca Wub
P.S.Dobrodoshla na forum Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 20.12.2010, 19:39, Naslov:
Da sigurna sam, jer jednostavno znam da je on taj koji zaslužuje svaki delić moje ljubavi, svu moju pažnju i poverenje. Da nisam sigurna ne bih rekla "da" kada me zaprosio i ne bih sada živela zajedno sa njim i planirala budućnost sa njim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 75
Koliko clanova ima idealna porodica?