Kada si sama sa sobom

  • 1
Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 17:29, Naslov: Kada si sama sa sobom
Kada si sama sa sobom,da li mozes da budes potpuno iskrena prema sebi,da sagledas sve svoje promasaje,greske,zablude-uspehe....?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 17:37, Naslov:
lakshmi577, nema promasaja, greski, zabluda prema samom sebi....svakom coveku se sve dogadja sa odredjenim razlogom i iz svega moze da se izvuce pouka,..ako necu prema sebi biti iskrena, pa prema kome cu tek onda...o sebi razmisljam lepo i uvek hrabrim samu sebe i kada nesto neprijatno imam da uradim, samo se podsetim da se pred svakog coveka stavljaju bas onakvi zadaci koje on moze da resi...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 18:28, Naslov:
To su mi dragi trenuci kada sam sama sa sobom......mislim da je najteze sici na dno svoje duse i otvoriti karte,pogledati se u ogledalo i pitati se gde sam i kuda idem
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 21:07, Naslov:
Kada sam sama stalno to radim, zato ne volim da budem sama jer sam tad stalno tuzna...
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

skopje
Broj postova: 135
Reg. datum: 18.11.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 21:14, Naslov:
kad sam sama sa sobom cesto se vracam na ono proslo sto je moglo i kako je trebalo da bude priznajem kada gresim i nekajem se kada to priznam
____________________
emilija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 21:21, Naslov:
...volim da pustim sebi dragu muziku,onu koja ce me podsetiti na mladost i bezbrizne dane,pa da uz solju kafe utonem u misli i secanja.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 23:27, Naslov:
Izbegavam taj bilans.Cesto sam sama,ali ovim 5% svesnog,ne dozvoljavam da svodi racune-mnogo bi bolelo.Zato to sve guram u onih 95% podsvesti,radi sopstvenog zdravlja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 21.08.2009, 14:32, Naslov:
Svega sam svesna i sve priznajem sebi.
I dobre poteze, moje uspehe, moje greske iz kojih nesto i naucim (kad ih ponovim to samo znaci da nisam jos naucila), moje zablude, moje predrasude, moje dileme.
I ponosna sam na sebe. I postidim se ponekad. Ali, to sam ja.
Sto kaze Zveka... Ako necu prema sebi biti iskrena, prema kome cu...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Petak 21.08.2009, 14:41, Naslov:
Da, mogu da sagledam svoje slabosti one koje su dostupne ali one potisnute su problem jer ne mogu da ih osvjestim.
Zato i radim na sebi da bih sebe mogla sagledati u potpunosti, mjenjati, pronaći i odgovoriti na pitanje- šta je moj cilj u ovom životu i da živim u skladu s tim.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 22:27, Naslov:
sama sam sebi najveci kriticar...i uvek radim onako kako je ispravno,sagledam gde i kako sam pogresila ili uspela..a inace ne volim samocu,i ne volim da sam sama...
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 08:46, Naslov:
Ja u samokritici čak i pretjerujem, previše sam iskrena prema sebi. Drugima opraštam mane a sebi ni vrline ne mogu. Surovo sam iskrena, mada se trudim da kažem ljudim na najljepši mogući način ono što mislim. Ne podnosim nepravdu i više puta zbog nje gubim mir i planem. Jako griješim što od ljudi očekujem toliko koliko dajem. Od sebe treba zahtijevati puno a od drugih se zadovoljiti i malim.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Sreda 05.10.2011, 22:07, Naslov:
Svesna sam svih svojih gresaka i gluposti.. Samo sto ponekad malo kasnije to skontam.. Mnogo puta uradim onako kako osetim srcem, pa se kasnije kajem sto ipak nisam razmislila glavom.. A najcesce kad to shvatim, bude kasno..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 26.12.2011, 16:24, Naslov:
Ja kada sam sama sa sobom pisem, imam pun paket svojih pesama i filozofiranja, tako ja praznim sebe. Sada su ti trenuci retki, sto je u neku ruku i dobro jer sam uhvatila neki sklad, jer zivim kako zelim, ali desi se pa me grune inspiracija. Sestra me zove vecito piskaralo Vrlo srecna Najvise volim da se u mislima osamim na poslu, ujedno radim, premotavam filmove i kujem planove Bljak
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 26.12.2011, 22:08, Naslov:
Sama sa sobom...sta to bese Vrlo srecna
Salim se, naravno. Jesam samokriticna ali ponekad nemam stvarno hrabrosti da pogledam sama u sebe. Nekad sam previse samokriticna, nekad nisam uopste.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 04.12.2012, 19:17, Naslov:
Nikad nisam sama sa sobom Lud Vrlo srecna
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 201
Koliko clanova ima idealna porodica?