FACEBOOK da ili ne?

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:06, Naslov:
imam profil,svaki dan pogledam sta ima ali se kratko zadrzavam...
volim da znam da su mi tu neki ljudi sa kojima nemam drugaciju mogucnost komunikacije i to je to.
ne prihvatam nikoga koga vec ne poznajem...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:08, Naslov:
Isti sluchaj Vrlo srecna Odem kad stignem samo na kretko i to je to...
Vishe mi se svidja zenski svet Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 18:41, Naslov:
Ne, jer je to zaraza ali ne pozitivna kao ovaj nas zenski sv. nego gledas slike, igras igrice, gubis vrijeme i mnoge veze i brakovi se raspadaju upravo zbog fb, javlja ili povecava se ljubomora, onda se javljaju prepirke pa zasto je neko to komentarisao, ko je ta soba u raji.... ma i da nema toga oduzima dragocjeno vrijeme, imam msn i odabrane ljude na spisku prijatelja i s njima se dopisujem.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 20:08, Naslov:
Da definitivno,ali u granicama normale,velika je zaraza i ne treba preterivati ,i ne sklapati nikako prijateljstva sa osobama koje ne poznajete,skoro sam cula na tv-u "ne prihvatajte nikoga koga ne bi ste pustili u kucu"!Tu su mi sve drage osobe,i nasla sam prijatelje koje dugo nisam videla pa smo sada opet u kontaktu.Dobra stvar ali oprezno i umereno!
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 22:23, Naslov:
nije nesto narocito vise volim biti ovde.....
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 00:31, Naslov:
Koristim facebook, imam ga vec vise od dve godine, ne racunajuci par brisanja. Tako mozda nisam stalno u kontaktu sa prijateljima van zemlje, grada, sa faxa ali bar imam stalno mogucnost da ih kontaktiram ma gde bili na ekonomican, brz i jednostavan nacin. Da podelim slike i novosti ne sa svakim pojedinacno nego sa svima njima odjednom. Mogu i bez profila brisala sam ga u par navrata i funkcionisala po par meseci, ali sam ga vracala uglavnom da bi lakse uspostavila kontakt sa nekim. Sada ga vise ne brisem vec ga slabije posecujem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 08:15, Naslov:
Nisam za facebook samo iz razloga shto ljudi gube mnogo vremena,ali,ipak sa druge strane,da nije facebooka sada ne bi slavili 5 godina mature Vrlo srecna Svi smo se vrlo lako dogovorili...I dobar je zbog prijatelja koje imamo u inostranstvu...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 21:44, Naslov:
Da, volim da budem na fb, sjajno se druzim sa prijateljicama, a i igramo se zajedno i caskamo, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 17:58, Naslov:
Pre neki dan su jednoj mojoj prijateljici poslali link facebook profila neke devojke koja ima potpuno drugacije ime i drugacije prezime od nje, a koristi njene slike, kao profilnu i u albumu te devojke.
One nemaju zajednicke prijatelje niti ta moja prijateljica poznaje neku dovujku pod tim imenom. Sokirana
Takodje se javila jos jedna poznanica da je imala isti problem....
Sta mislite da li je neko vama pokupio slike i napravio drugi profil sa vasim likom
Pitanje? !!!
Ja sam se bas zaprepastila i nisam mogla da verujem. Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 18:04, Naslov:
E pa tu su veoma razlicita misljenja...
Facebook..sa jedne strane moze da bude dobar...zato sto mozes opet da dodjes u kontakt sa osobama koje dugo nisi video...ili sa kim odavno nisi u kontaktu..a sa druge strane facebook..je zarazan...ima i mnogo virusa na nekim stranicama...i ima jos dosta opasnosti..Ja imam Facebook ali sam zaboravila sifru..jer i ovako uopste nisam isla..i tako..imam ga ali ga ne koristim...
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 18:05, Naslov:
Sto se tice Facebook-a tu se nesto i ne slazem s time da je isti nesto dobro.Dobro je jedino sto mogu se naci neki prijatelji dugogodisnji koji nisu tu ili porodica,a sto se tice veze facebook razara..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Subota 14.08.2010, 17:02, Naslov:
Dobra stvar... našla sam ljudeee koje nisam vidjela sto godina... Vrlo srecna čak sam upoznala i neke rođake... pa na kraju i dečka Vrlo srecna Sreca
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 4
Reg. datum: 25.12.2011
Datum unosa: Nedelja 25.12.2011, 01:24, Naslov:
uh ja volim facebook, jeste da nemam mnogo vremena, puno radim.. ali uz kafu sedela bih ceo dan za kompom Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 441
Koliko clanova ima idealna porodica?