Tvoje "NE"

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:46, Naslov:
Problem je sto...ne govorim cesto NE...
Uvek se trudim...da to nesto uradim..kad me neko pita..i uvek mi je zao onog koji me je pitao...da mu kazem NE....
Ali u retkim situacijama...i kazem NE....i niko se neprotivi....Vrlo srecna
mrzi ljude koji su svadjalice pa odma pocnu da se svadjaju...ali im ja onda obrusim NE ili ti vec nesto drugo..i to je to..to mogu da radim ljudima..koji mi i nisu toliko vazni..ali vaznijim ljudima..u mom zivotu..i dragim osobama NE nikako ne mogu da kazem...
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 21.11.2010, 20:54, Naslov:
Ucim da govorim NE cesce i ponosna sam na sebe. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.11.2010, 15:13, Naslov:
Imam jak karakter po tom pitanju, kada kazem NE ili "to mi je za nauk, nikada vise" uglavnom ostajem dosledna svojim recima.
I smatram da covek moze da bude i najpametniji i najmudriji ali ukoliko nema karakter i ne stoji iza reci koje prvenstevno kaze sebi...nista mu ne vredi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.11.2010, 19:35, Naslov:
I ja sam tako kao mlađa mislila i onda sam vremenom shvatila da ne treba glavom kroz zid da ostanes pri onome sto si nekad rekao ako to za tebe nije dobro. Bolje je uraditi i suprotno od toga ako je bolje za tebe ili za nekog drugog. Ne valja nista preko mjere. Ni biti prekomjerno tvrdoglav, ponosan, ne moze se glavom kroz zid. Uglavnom poenta je kao sto i izreka kaze : "Nikad ne reci nikad" i da ne treba nista striktno govoriti ni obećavati jer život je jedno a drugo su naši planovi za njega...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 25.11.2010, 23:05, Naslov:
...je uvek NE...naucila sam da ga lepo i jasno izgovaram Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 181
Koliko clanova ima idealna porodica?