Nocni grcevi u nogama?

  • 1
Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 10:35, Naslov: Nocni grcevi u nogama?
Da li Vam se dogodi da Vas nocu probudi strahovit grc u nogama?
Da ne znate kako da taj grc nestane?
Ja stavih ovde ovu temu,ne znam gde bih!U zdrav duh?Apsurdno.
Pa,sta radite ako imate grceve u nogama? Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 11:25, Naslov:
Meni se to desavalo u toku ove poslednje trudnoce, mada i u toku prve sam takodje imala problem sa venama, zato sto su vene imale vise posla nego uobicajno. Desavalo mi se da usred sna skocim na noge, jer me jedino to spasavalo. Sve do ulaska u deveti, kada je naglo prestalo. Doktorka mi je preporucivala carape po mojoj meri (koje vec imam iz prve trudnoce - nove), a koje ja nisam mogla da nosim, jer previse stezu(mislim volim ja da budem utegnuta ,ali bas toliko - neOsmeh). Drugi dobar savet je da se u toku dana cesto podizu noge (da prostite) vislje od ravni prema kukovima. Treci savet je od moje strine koja ima taj problem je da se na dno kreveta gde trebaju biti noge stave jastuk ili nesto slicno, da bi se spavalo sa blago podignutim nogama u odnosu na telo. To je sve sto ja znam.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 12:53, Naslov:
Meni se cesto desavalo da me probudi bol,grc u nogama u sred noci.Lekar mi je rekao da je to od slabe cirkulacije, preporucio mi je da pijem magnezijum, radim lagane vezbice,masaza stopala je dobra jer ubrzava cirkulaciju.Pomazu mi isto i vunene carape.
Meni sve to pomaze.Probajte i Vi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 13:13, Naslov:
Desavalo mi se cesto u trudnoci. To je toliko neprijatan osecaj da se stresem kad se setim toga. Uh, sta sam radila...skakala, snazno masirala nogu dok ne prodje...cula sam da treba povecati unos magnezijuma. Meni nisu nista posebno rekli za to, jedino da je to normalno u trudnoci. E da, moj muz kaze da treba ubosti nogu iglom i da ce proci. Ja nisam probala, bilo me strah da se jos bodem Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 17:14, Naslov:
Desavalo mi se u trudnoci i doktorka mi je rekla da je to zbog nedostatka kalcijuma,pila sam sumece tablete i grcevi su se proredili sve do porodjaja kada su i prestali...
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 22.05.2019
Datum unosa: Petak 31.05.2019, 11:15, Naslov:
Magnezijum hlorid kupite u apoteci (nekih 200-300 din) namažete pre spavanja, i nema više grčeva Wink provereno Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 69
Koliko clanova ima idealna porodica?